22 грудня 2025 11:35

Yegor Demchuk, PHP Developer в EPAM

Дуже прикро що саме українці займаються випуском скам додатків які працюють на території ЄС та України в цілому. Я як людина яка попалась на цей скам буду ескалювати його далі як на цій платформі так і далі на Редіт, та інших. Компанія не поспішає повертати кошти.

Це про myiq, CerebrumIQ та інші.

почитайте будь ласка пост на редіті — www.reddit.com/...​i_found_the_grand_parent


LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.