ROZETKA

понад 1500 спеціалістів
Київ

25 січня 2021 10:02

Юрій Довбиш, Backend developer

Проходив співбесіду 22-го січня начебто з двома лідами в компаніїї. Співбесіда проходила приємно. Трохи хгодом мені написала HR що я сподобався лідам та попросила вислати їй пачку документів, начебто керівництву треба вони, щоб прийняти рішення:

«Юрий, добрый день еще раз) я к вам с фитбеком)
вы очень понравились команде и тим лидам, нам необходим еще один небольшой этап, для внутреннего рассмотрения)
для этого необходимо:
1. ФИО (укр языке) —
2. Дата рождения —
4. Была ли смена фамилии —
3. Дети —
4. Женат —
5. Место прописки:
6. Место жительства:
Фото паспорта всех заполненных страниц, фото идентификицийного кода
Справка о регистрации места проживания-бумажное дополнение к ID (если у вас ID картка)»

Я ніколи не давав стільки документів на етапі співбесіди.
Я як людина, яка брала кредит, знаю що це пакет документів на оформлення кредиту.
Розетка, це для вас нормально стільки данних про людину запитувати, чи може в ваших рядах чорні вівці завелися?

14 коментарів

лол, 100% Чечеткін кредит на ваше ім’я собі оформив)) Не смішіть хоч. Це явно документи для СБ, і ви, нажаль, не пройшли перевірку :(
Насправді, багато компаній на посади з доступом до даних робить такі перевірки, просто деякі самі збирають ці дані (не думаю, що є проблема дістати ваші ІНН чи паспорт без вашого відома), що наспаравді мабуть незаконно, а тут Вас явно просять їх надати, не бачу проблеми.

Юрій, так, це продиктовано внутрішньою полікою компанії. І це є нормою прийому для всіх працівників.

Може ви мені зможете розповісти навіщо треба передати стільки персональних денних? Наскільки мені відомо, що для підписання контракту треба всього ПІБ, дата видачі паспорту ідентифікаційний код та рахунок для зарахування грошей. Не хочу бути не вічливим, але компанію не повинно цікавить чи є в мене діти та дружина.

Юрій, компанію цікавить склад вашої сім’ї виключно з метою включння в списки на отримання подарункі, такі як видаємо до Свята Святого Миколая, перед 1 вересня, 8 березня і тд.

Підтримали: Aleksandr Solovei

Дякую за пояснення

Ну им же надо потом свою прибыль раскидывать среди ФОП-ов)
Это же не Розетка в чеке сама, а например, некий ФОП Довбыш будет продавать видяху клиенту Розетки)

Василь, ваш коментар нічим не обгрунтований. Впевнена,якби такі випадки були, то спільнота була давно висвітила б подібний факт.

Підтримали: Bogdan OvcharovAleksandr Solovei

Виктория, на форуме эта тема поднималась неоднократно, например dou.ua/forums/topic/19186 :

«Просмотрев все имеющиеся бумаги, которые пришли вместе с товаром, для того, чтобы знать кому адресовать письмо я обнаружил:
1. В накладной отсутствуют данные продавца. Есть только фамилия некоего ФОП и все. Ни адреса, ни ИНН нет — таких ФОП %Иванов% десятки или даже сотни.
2. Отсутствуют печать и подпись продавца. (я допускаю, что продавец может работать без печати. в таком случае должна быть подпись и аббревиатура „Б.П.“)

В итоге накладная — не более чем кусок бумаги. И я смело могу утверждать, что это было сделано специально для того, чтобы не показывать оборот и не платить налоги. »

Наверное это наговаривают на вышу компанию, правда?

Василь, думаю, подібні питання, не стосуються даної вітки, так як HR Відділ не вповноважений відповідати питання поза своєю компетенцією. Я вам відповіла в попередньому повідомленні з тих пір нічого не змінилося)

Василь, також, варто взяти до уваги, що Rozetka.ua — є Маркетплейсом

Да, но эти отзывы появились ещё до того, как розетка стала «маркетплейсом» :)
Но да, ок, будем считать что вы выкрутились :)

Василь, я не мушу «викручуватися»), я не знаю, чому ви пишете у вітці по найму речі, які HR не стосуються жодним чином. Якщо захочете поспілкуватися профільно — прошу.

Благодарю, мне и на текущем месте неплохо.

тоесть, вы предполагаете, что вот этих всех фоп — туда вписывают просто обычных сотрудников и без их ведома? Вы серьезно?))