На співбесіді одразу зрозуміла, що Roosh — це 100% метч в усьому. Було відчутно, що тут приділяють велику увагу «cultural fit» і перш за все дивляться на те, яка ти людина. Тому завжди, коли приходжу в офіс, я почуваю себе супер комфортно і не боюсь бути собою — тут всі на одній хвилі. Мій шлях в компанії почався за 3 тижні до початку повномасштабної війни з посади офіс-менеджера. Були побоювання, що звільнять через відсутність офісної роботи, але мені швидко знайшли багато цікавих операційних, а головне різноманітних задач, які можна виконувати віддалено. А потім СЕО одного з проєктів екосистеми запропонувала перейти до них на посаду операційного менеджера, на що я радо погодилась. Тут дбають про твою безпеку, про твоє кар’єрне зростання, про твій well being. Тут legendary люди роблять legendary проєкти, і роблять це з максимальною віддачею, що захоплює і мотивує. А який в нас сучасний офіс з прекрасною панорамою на Київ, модний мерч, який дійсно хочеться носити, незабутні корпоративи, який соц. пакет! Плюси роботи тут можна перераховувати довго. Тут все роблять з думкою і турботою про людей. І це дуже цінно. Маючи на руках 3 оффери, тоді, 2 роки тому, я обрала серцем і жодного разу не пошкодувала про своє рішення. Бо Roosh — то є любов!

Підтримали: Yaryna KozelOlga Bezverkha

Приєдналась до Roosh в середині жовтня, тож разом ми не так давно, але ще не було жодного дня коли б я пожалкувала за свій вибір. Направду, вмотивована і заряджена команда. Be legendary тут не просто про красиві слова, це про майндсет всіх працівників, і це запалює.

А ще саме тут я навчилась юзати AI для будь-яких робочих задач, уявлення не маю як жила до того :))

Підтримали: Yaryna KozelOlga Bezverkha

Моя карʼєрна історія з Roosh розпочалася у листопаді 2021 і за цей час ми дійсно пройшли разом з компанією крізь важливий період (як і для всієї країни) — справжній краш-тест, який дав змогу запевнитися, що задекларовані цінності дійсно відповідають реальним справам.

Так, Roosh — це про турботу: компанія всіляко допомагає та підтримує команди, вкладає багато зусиль для того, щоб зробити твої робочі умови та робочий флоу максимально комфортними (як на remote mode, так і на offline office mode).

Але перш за все Roosh — це про динамічність та швидкість. Темп роботи, задач, нових проєктів, а як наслідок — і твого розвитку як спеціаліста — стрімкий та амбітний. Сумно в Roosh точно не буває!

Команди, з якими працюєш — різнопланові, зі своїм сетом окремих скілів, що дозволяє мені вчитися багатьом новим речам під час спільної роботи.

Рекомендую приєднатися до Roosh та затестити на власному досвіді.

Підтримали: Yaryna KozelOlga Bezverkha

Працюю в Roosh вже 2 роки, тож за ці 2 роки маю що сказати.
Я доєдналась до компанії перед повномасштабним вторгненням, тож ми разом з Roosh пережили початок вторгнення, період нестабільності та разом стали сильніші.
Компанія забезпечує співробітникам максимально комфортні умови для роботи, минулого року ми мали можливість провести час блекаутів в Буковелі коштом Roosh"а. Та зараз кожен співробітник має бюджет на ecoflow, а також компанія потурбувалась про локацію у випадку повного апокаліпсиса.

У нас часто проводяться заходи для збору коштів та підтримки різних фондів.
Окремо хочу виділити корпоративну культуру та людей, які мене оточують, це талановиті цікаві особистості, які заряджають та мотивують підкоряти нові вершини. Roosh досить позитивно відноситься до соціально активної діяльності співробітників та дає можливість проявити себе як в роботі, так і зовні — ми часто ділимось експертизою в ЗМІ та беремо участь у конференціях.

Проєкти компанії — це завжди про інновації, сучасні технології та відкрий менеджмент.

Можу радити Roosh людям, які шукають виклики та дійсно інноваційну команду.

Підтримали: Yaryna KozelOlga Bezverkha

Приєдналася до частини екосистеми Roosh під назвою Gathers в лютому 2023.

До того не мала досвіду роботи в стартапі, але одразу сподобалася швидкість і ритм з яким рухається команда. Є простір для спроб, експериментів і необмежені можливості. Але також робота в невеликої команді — 100% видимість того, що ти робиш. І мені це подобається як в розрізі мого перформансу, так і розуміння того, чим займається команда і з чим і як прийти до неї за допомогою в досягненні наших спільних цілей.

Roosh — дуже дбає про тебе, ти відчуваєш себе частиною чогось більшого, дуже чітко відстежуєтья дотримання цінностей, ти просто бачиш це на фоні, немає зайвої бравади. Постійно відбувається якісь цікаві активності, заходи і вони чітко відповідають тому, в чому є потреба рушмейтів. Я це знаю, бо брала участь в брейштормінгу і потім моя ідея була впроваджена в зручному для колег форматі.

Я працюю віддалено але із задоволенням приїжджаю періодично в Київ, в офісі дуже комфортно, класна атмосфера, тобі тут раді всі, навіть люди з інших проектів, навіть якщо бачать вперше.

Маю досвід роботи в різнопрофільних компаніях: як IT, так і креативних агенціях. Можу точно сказати, що Roosh — не типова tech-компанія. Рівень амбіцій, темп роботи та якість проєктів, свідомість людей, які тут працюють, та корпоративна культура, яка є не просто словами. Все це на дуже високому рівні.

Спочатку співпрацювала з Roosh як фрілансерка, коли запропонували приєднатися інхаус — мала певні сумніви через попередній досвід роботи в IT. Але відтоді, як прийняла це рішення ще жодного разу не думала йти в якусь іншу компанію. А для міленіала, який звик ± кожні пів року замислюватися про нову роботу, це показник.

Тут піклуються про твою безпеку (що актуально зараз) і твій професійний розвиток (що актуально завжди). Є багато свободи втілювати свої ідеї та впроваджувати нові рішення. Хоч треба розуміти, що свобода = відповідальність.

Офіс — кайф та енергія. Команда — краш!

Прийшов в компанію зовсім нещодавно, проте вже зі впевненістю можу сказати, що не прогадав.

Мені дуже близька тема AI, тому тут у мене з Roosh був метч одразу, як тільки побачив вакансію. Спілкування з рекрутеркою (привіт, Дашо) та майбутнім керівником (привіт, Олю) лише посилило це відчуття.

Банально звучить, але реальність перевершила усі очікування. Крута і дуже привітна команда, зручний офіс (і водночас можливість працювати з дому за бажанням — ідеальне комбо), відчувається, що компанія піклується про комфорт і розвиток працівників.

З мінусів — у свій перший день в офісі не знайшов, де лежать ложки, кухня виявилась занадто прогресивною для мене :(

Недавно закрила випробувальний термін у Roosh. Не скажу, що було легко, але досвід роботи тут точно вартує всіх прикладених зусиль.

До цього працювала у компанії з відбудованими процесами, що добре для здобуття бази. Перейшла у Roosh, так як хотілось більше гнучкості і простору для впровадження своїх ідей. Тут ідеальне місце для ініціативних кандидатів, люблять працювати на результат і не бояться брати на себе відповідальність.

Окремо хочу відмітити ту кількість роботи, яку проробила команда для релокейту працівників під час блекауту. Відчувалась турбота і зацікавленість в моєму комфорті, хоч я тільки прийняла офер.

Однозначно рекомендую кандидатам звернути увагу на екосистему Roosh при виборі роботи)

Працюю у Roosh з самого першого дня існування компанії. Швидкість дуже висока, тому Roosh навряд чи підійте тим, хто хоче розмірений робочий темп. Проте, якщо ви цінуєте свободу, любите генерувати ідеї, а потім брати і реалізовувати іх, це ідеальне місце. Дуже мотивує кількість турботи, яку надала компанія під час війни. Колектив молодий, що відчувається у всьому — від амбіцій і відсутності бюрократії до стилістики і комунікації.

Проходив відбір на позицію
Investment analyst в Roosh Ventures.
Хоча співпраця не склалась, хочу відмітити роботу рекрутера та менеджерів: Юлія швидко відповідала, професійно вела співбесіду, була дуже позитивною та підтримувала протягом усього шляху відбору.
Сам процес проходив дуже швидко, та зайняв півтора тижня, враховуючи тиждень на виконання ТЗ.
Андрій та Адам проводили фінальну співбесіду весело та «не душно», застосовуючи цікаві способи перевірки компетенцій. Співбесіда була дуже структурована та комфортна. Рекомендую розглядати компанію при виборі вакансії)