ROOM 8 GROUP

800...1500 спеціалістів
Київ, Львів, Бухарест (Румунія), Варшава (Польща)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Прцюю 3д художником по персонажам! Дуже крута компанія! Мені тут дуже цікаво, круті ліди, та саме ставлення дуже круте. Це мій перший досвід і дуже вдалий! Дуже дякую компанії Room 8 Group

Підтримали: Антонина Левераш

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.