Rondesignlab

21...80 спеціалістів
Одеса, Краків (Польща)

7 травня 22:15

Nadiia Shchadnykh, office manager в Rondesign

Працюю тут трохи більше року. За весь час — тільки позитивні емоції, і що добре — є можливість зростання. Завжди йдуть назустріч.

Великий плюс у компанії — зручний графік і можливість взяти будь-який день вихідним за потреби.

У компанії дуже сучасний підхід, але при цьому є і вимогливість. І тут не про просто сидіння тут про активну роботу, круті проєкти і розвиток.

Що з першого дня дуже сподобалось — це те, що все чітко. На все є гайди, і твої обов’язки чітко прописані: ти не повинен робити і свою, і чужу роботу, у тебе є конкретні задачі.

Коли потрібна якась інформація від працівників, вони завжди дуже привітні і допомагають. Більшість працює в компанії багато років.

Я взагалі дуже рада, що потрапила в цю компанію. Тут немає того, що є у більшості: якихось кучкувань серед колег, грубого ставлення від керівництва, проблем із зарплатою.

Тут ніколи тебе не будуть навантажувати зайвою роботою безкоштовно. Керівництво цінує твою працю і оцінює її максимально професійно — конкурентною зарплатою.

Тут ніколи тебе не викличуть працювати в неробочий час або у вихідний «бо так треба». Навпаки — привітають з днем народження, організують крутий тімбілдинг, і HR завжди спитає, як тобі, чи не складно, чи все зрозуміло.

Так що якщо ви колись потрапите в RDL — впевнена, будете задоволені


LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.