1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в Ромсат 7 років. Виріс із маркетолога проєкта до СМО, кар’єрні можливості є. Пишаюсь, що в Україні існують компанії такого рівня. За цей час компанія значно зросла. З’явилось багато нових людей. Компанія надійна з чудовою 26-річною історією. Орієнтована на співробітників та клієнтів. Нюанси як і всюди є, але то дрібниці. Не настільки технологічна як західні ІТ чи галери, але й умови доволі лояльні. Середній стаж — 10 років, що каже про чудові умови. Потрапити в команду важко, але зрозуміло чому. Прямий зв’язок із СЕО та owner, відриті до пропозицій та обговорень.

Підтримали: Богдан Пересунько

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.