Romexsoft — команда професіоналів, в компанії яких дуже комфортно працювати та які завжди дають безліч можливостей для професійного росту. Однозначно рекомендую

Підтримали: Yuliia RazinkovaNataliya Krop

Для мене в виборі роботи були важливі кілька факторів:
-Дружній колектив, де буде можливість спілкуватися і знайомитися з новими, цікавими людьми;
-Можливість розвитку, кар’єрний ріст;
-Умови для комфортної і продуктивної роботи;
-Гідна оплата праці.
Це все я знайшла в компанії Romexsoft!

Підтримали: Nataliya Krop

Працював у Romexsoft близько року. В компанії просторий офіс, гарний вигляд на ліс, парковка. Дружній колектив, менеджмент, дослухаються до порад, швидко вирішують проблеми. Челенджові проекти і хороші клієнти. Було в кайф працювати там.

Підтримали: Nataliya Krop

Хороша компанія, пропрацював тут трохи більше року.
Дуже комфортні умови праці, великий просторий офіс, можна працювати як з дому так і з офісу.
Якщо і є якась бюрократія то я її взагалі не зустрічав. В мене на проекті був класний та адекватний замовник, до всього відносився з розумінням як і мій ПМ, овертайми зустрічалися дуже і дуже рідко.
Найкраще в компанії це скіловий та дружній колектив, завжди хтось прийде на допомогу в разі проблеми та й просто приємно працювати з однодумцями.
Тут можна набратись хорошого досвіду, є досвідчені ментори, цікаві проекти на нових технологіях, зарплата виплачується вчасно без затримок, тому рекомендую!

Підтримали: Nataliya Krop

Працюю в компанії вже 7 місяців.
Про компанію маю лише позитивні враження.
Щодо співбесіди, маю відмітити, що вона пройшла на професійному рівні.
Найбільшими перевагами вважаю те, що тут:
— Не тільки можливо розвиватись, але й це всіляко заохочують;
— Дружня атмосфера;
— Комфортний офіс;
— Гнучкий робочий графік.

Підтримали: Yuliia Razinkova

Romexsoft — це компанія яка дала змогу пройти цікавий шлях особистого розвитку від junior Java розробника до тім ліда на одному з найбільших проектів.
Працюю в компанії більше 10 років і планую залишатися тут і надалі.

Працювала тут пів року — компанія хороша, є можливість розвиватись, тебе підтримають і навчать. Хороші люди та атмосфера, комфортний офіс та соц.пакет :)

Romexsoft — компанія з хорошим менеджментом, розумними людьми та приємною атмосферою, як вдома. Тут цінують своїх працівників, прислухаються до їхньої думки і зацікавлені у їхньому кар’єрному розвитку.

Компанія оплачує сертифікацію AWS, виділяє кошти на оздоровчі процедури & спорт та створює всі необхідні умови для хорошої роботи. Дуже рада бути частинкою Romexsoft! :)

Працював тут більше 2-ох років. Про Romexsoft можу сказати тільки позитивне. Дружній колектив, хороші умови праці, гарний офіс. Мені було дуже комфортно працювати в цій компанії.

Працюю в компанії 4-й місяць, успішно пройшов випробувальний термін. Про компанію можу сказати тільки позитивне, співбесіда пройшла адекватно та в легкому тоні, спілкувався з ПМ-ом і DevOps-ом, мені розповіли про фази співбесіди, після чого були технічні питання від девопса а також кілька питань, в тому числі англійською від ПМ-а. Після приходу в компанію і ознайомлення з процесами був приємно здивований, хороший план онбордингу, а також професіоналізм в команді це круто. Також круто що колектив працює як команда і при необхідності підкажуть, допоможуть, поділяться досвідом. Робочий процес налаштований добре, приємно працювати і цікаво досягати результату. Єдиний мінус для мене це те що не знайшов цю компанію раніше :)
Плюси:
— Хороший робочий процес
— Робота в команді
— Дружній колектив
— Комфортні умови праці
Приємно працювати в чудовій компанії

Підтримали: Roma BozhykNataliya Krop

Працюю в Romexsoft більше 4-х років і можу сказити, що працювати тут дуже комфортно. Найбільшими перевагами як для мене є:
— дружня атмосфера в колективі;
— можливість розвитку і навчання;
— хороший соціальний пакет;
— новий та просторий офіс.
Це найкраща компанія, в якій мені доводилось працювати.

Підтримали: Roma Bozhyk

Працюю в компанії вже більш ніж 1,5 року і маю лише позитивні відгуки: тепла атмосфера, дружелюбний колектив, хороший соціальний пакет, постійний професійний розвиток і кар’єрний ріст. Romexsoft — це компанія, яка дійсно цінує своїх працівників.

Підтримали: Roma BozhykNataliya Krop

Працюю в компанії з 2006-го і переходити в іншу компанію не планую.

З першого тижня роботи я була вражена, як професійно організована робота в компанії: добре налаштований процес онбордингу, комфортне робоче місце, цікаві таски з першого ж дня.
Тут прислухаються до твоєї думки, зацікавлені в професійному розвитку і готові витрачати на це гроші.
Це команда професіоналів, які радо готові поділитись своїм досвідом.
В компанії лояльне ставлення до сіклівів та роботи з дому — просто повідомляєш про це свого менеджера.
Приємною несподіванкою для мене стало відповідальне ставлення компанії до екології — сортується сміття, зменшується використання пластику.
Є власна офісна бібліотека, де є досить широкий вибір книг.
Загалом, можу з впевненістю сказати, що це найкраща команда, з якою мені доводилося працювати!

Працював на позиції General QA майже два роки. Враження від компанії позитивні, рекомендую
всім кому надоїли опенспейси і бюрократія :)

з плюсів:
+ акцент на впровадження нових технологій на проектах
+ бюджет на оздоровчі процедури
+ оплачувані сікліви
+ класний реструм, вигляд з вікна на пів Львова, є настільний футбол
+ компанія оплачує сертифікацію DEV/QA, залучає при потребі інженерів з інших компаній
+ грамотна бухгалтерія, все просто
+ класний колектив, завжди є можливості для новледж шарінга

з мінусів:
— малий вибір проектів так як компанія невелика і ще росте