Romexsoft

Львов

З першого тижня роботи я була вражена, як професійно організована робота в компанії: добре налаштований процес онбордингу, комфортне робоче місце, цікаві таски з першого ж дня.
Тут прислухаються до твоєї думки, зацікавлені в професійному розвитку і готові витрачати на це гроші.
Це команда професіоналів, які радо готові поділитись своїм досвідом.
В компанії лояльне ставлення до сіклівів та роботи з дому — просто повідомляєш про це свого менеджера.
Приємною несподіванкою для мене стало відповідальне ставлення компанії до екології — сортується сміття, зменшується використання пластику.
Є власна офісна бібліотека, де є досить широкий вибір книг.
Загалом, можу з впевненістю сказати, що це найкраща команда, з якою мені доводилося працювати!

Поддержали: Vasya Sharko

Працював на позиції General QA майже два роки. Враження від компанії позитивні, рекомендую
всім кому надоїли опенспейси і бюрократія :)

з плюсів:
+ акцент на впровадження нових технологій на проектах
+ бюджет на оздоровчі процедури
+ оплачувані сікліви
+ класний реструм, вигляд з вікна на пів Львова, є настільний футбол
+ компанія оплачує сертифікацію DEV/QA, залучає при потребі інженерів з інших компаній
+ грамотна бухгалтерія, все просто
+ класний колектив, завжди є можливості для новледж шарінга

з мінусів:
— малий вибір проектів так як компанія невелика і ще росте