20 вересня 2021 15:05

Тарас Яким'юк, Front end engineer в Rolique

Працював в роліку близько 1 року в якості фронт-енд розробника.

Від повідомлення рекрутера до отримання оферу пройшло буквально 2-3 дні, фідбек був миттєвий з відповідями на усі питання, що я задавав без жодних недомовок, оскільки у всьому переконався на власному досвіді, будучи вже працівником компанії.

Щодо технічного інтерв’ю- співбесідував досвідчений розробник, звати його Антон. Сподобались питання, які задавали, оскільки вони були наближеними до сценаріїв реальної розробки, а не ’розверніть текст в 1 лінійку коду’. Жодної секунди не складалось враження надмінності зі сторони інтерв’ювера, швидше нагадувало розмову за кавою на тему: ’А як би ти робив це..? А я тут чув ще таку штуку...’ і тд. Коротше кажучи всім інтерв’ю процесом я був дуже приємно вражений.

Тепер про проекти- що потішило, я працював в основному на проектах, які ж сам і сетапив, або ж мав повний карт бланш на зміни, якщо вдалось донести замовнику цінність тих чи інших змін.

Стосовно менеджменту- супер класні люди, жодного разу не було і натяку на те, що хтось когось пресує або ж не чує.

Стосовно топ менеджменту- СЕО компанії знає кожного особисто і регулярно влаштовував бесіди, де кожен міг поділитись своїми побажаннями або ж запитатись що цікавить

Стосовно кар’єрного росту- одного разу я сказав свому менеджеру, що хотів би ротуватись в бек-енд розробку. Наступного дня я вже маю дзвінок з людиною, відповідальною за розвиток напрямку, який мене цікавить, де мені дали поради і вручили родмапу для опрацювання. Через деякий час я вже працював в ролі фул-стек розробника, маючи людину для контакту, яка мені допомогала, відповідала на питання і надавала менторство.

Якби не особисті плани, що пов’язані з релокацєю, то однозначно з радістю продовжив би роботу в компанії, а йти дуже і дуже не хотілось!