Працював в роліку близько 1 року в якості фронт-енд розробника.

Від повідомлення рекрутера до отримання оферу пройшло буквально 2-3 дні, фідбек був миттєвий з відповідями на усі питання, що я задавав без жодних недомовок, оскільки у всьому переконався на власному досвіді, будучи вже працівником компанії.

Щодо технічного інтерв’ю- співбесідував досвідчений розробник, звати його Антон. Сподобались питання, які задавали, оскільки вони були наближеними до сценаріїв реальної розробки, а не ’розверніть текст в 1 лінійку коду’. Жодної секунди не складалось враження надмінності зі сторони інтерв’ювера, швидше нагадувало розмову за кавою на тему: ’А як би ти робив це..? А я тут чув ще таку штуку...’ і тд. Коротше кажучи всім інтерв’ю процесом я був дуже приємно вражений.

Тепер про проекти- що потішило, я працював в основному на проектах, які ж сам і сетапив, або ж мав повний карт бланш на зміни, якщо вдалось донести замовнику цінність тих чи інших змін.

Стосовно менеджменту- супер класні люди, жодного разу не було і натяку на те, що хтось когось пресує або ж не чує.

Стосовно топ менеджменту- СЕО компанії знає кожного особисто і регулярно влаштовував бесіди, де кожен міг поділитись своїми побажаннями або ж запитатись що цікавить

Стосовно кар’єрного росту- одного разу я сказав свому менеджеру, що хотів би ротуватись в бек-енд розробку. Наступного дня я вже маю дзвінок з людиною, відповідальною за розвиток напрямку, який мене цікавить, де мені дали поради і вручили родмапу для опрацювання. Через деякий час я вже працював в ролі фул-стек розробника, маючи людину для контакту, яка мені допомогала, відповідала на питання і надавала менторство.

Якби не особисті плани, що пов’язані з релокацєю, то однозначно з радістю продовжив би роботу в компанії, а йти дуже і дуже не хотілось!

Поддержали: Stepan KovalAnton Yatseniuk

Працював у цій чудесній компанії fulltime і після parttime. В загальному трохи більше 1 року. Rolique це та компанія в якій хочеться працювати. Крутий і комфортний офіс, є тенісний стіл що дозволяє порухатись трохи під час роботи)
Окремо хочу виділити власника компанії, Влад Морозенко. Людина яка не ставить себе вище всіх бо він бос. Наше перше знайомство мене здивувало бо його робоче місце там де всі в опен спейсі. В подальшому він не раз мене підтримував у спірних ситуаціях з замовником — за це респект і уважуха)
Степан Коваль — друже, так тримати. Рекрутерам є в тебе що повчитись. З тобою спілкуватись одна приємність. Чекаю того моменту коли ти напишеш знову про крутий проєкт який зайшов у Rolique і замовники хочуть зробити його на WordPress)
Ярослав Яворський — ніндзя бухгалтер. Завжди приємно спілкуватись. Допоможе, підкаже, просто класний чувачок)
Є ще багато людей яких можна виділити але з цими 3 ви точно познайомитесь якщо будуте працювати в Rolique.

Рекомендую!

Компанія сподобалась ще з самого початку. Дружньо та водночас професійно провели співбесіду, розказали про проект який мені дуже підходив по стеку. В Rolique заохочується навчання і якщо треба якийсь курс — без проблем можна його запитати.
Подобались зустрічі з ПМ і чути конструктивний відгук про свою роботу, що мотивувало робити свою роботу ще краще.
— Різноманітні цікаві проекти, на яких не занудьгуєш
— Supply Manager просто бомба. Все що треба дістане й наступного дня буде лежати на столі без зайвих питань. Особливо в період карантину виручав доставкою додому.
— Крутий затишний офіс, де на великому столі завжди будуть банани та інше
— Усі колеги з якими працював були максимально ввічливі, позитивні та скіллові
— Твоя думка тут дійсно важлива

Було драйвово!
Дякую всім ☺️

Працювала в Rolique трохи більше року у найкращій тімці евер і у дуже цікавому проекті завдяки якому можно було зануритись у досі специфічні штуки, плюс чудовий стек технологій загалом. Взагалі все було добре починаючи від процессу рекрутингу, релокації (на це до речі є плюшка яка компенсує витрати на переїзд і тд) і до останнього робочого дня. Лучі добра :З

Поддержали: Stepan KovalNazar Masliy

Надзвичайно сподобався процес рекрутингу — найпрозоріший з підходів що я бачив. Була надана вичерпна інформація про проєкти серед яких можна обрати те що до вподоби та екземпляр договору. Окремо хочу виділити та подякувати HR Степану Ковалю — завдяки його якісній праці враження від компанії виключно позитивні 👍

Працюю в Rolique вже майже 1.5 року. З основних плюсів виділив би наступне:
— Дуже добре поставлений процес перформанс/селері рев’ю: у кожного працівника є свій технічний лід і менеджер, які допомагають чітко поставити цілі по професійному розвитку і проектні цілі. Отже, є можливість регулярно збільшувати свою компенсацію за рахунок професійного росту і успіхам в проекті;
— Можливість працювати на дійсно цікавих проектах: компанія не женеться за можливістю зробити гроші на будь-чому, натомість дійсно підбирає такі проекти, на яких працівникам буде цікаво працювати і розвиватись у довгостроковій перспективі. Ну і звісно ж підшуковує клієнтів, з якими можна було б побудувати довготривалу плідну співпрацю;
— Дуже крутий колектив: в компанії зібрались дуже цікаві і різнопланові люди, за рахунок чого тут дуже легко соціалізуватись людині будь-якого темпераменту. Усі команди дуже дружні і кожен переживає за те, щоб онбординг «новачка» пройшов якомога приємніше;
— Лояльний менеджмент: як уже згадувалось, компанія робить все можливе для того, щоб працівник почував себе комфортно і відчував постійний професійний розвиток. Тому, в разі виникнення проблем/питань, менеджмент завжди намагається реагувати якомога швидше і прийняти найкраще рішення.

Загалом, писати можна довго, тому раджу самому прийти і переконатись у тому, як тут класно :)

Працював 3 роки на fulltime і до того parttime.
Чудова команда, менеджмент, що прислухається, комфортні умови і класні проекти!
Тільки позитив. Дякую за все!

Працював майже рік в цій команії і сміливо можу сказати, що тут в мене була найкраща команда і доволі цікавий проект. Всі люди, з якими мені доводилось працювати любили свою справу і викладались на повну, а не лише відсиджували свої години. Керівництво дуже відкрите і прислухається до своїх працівників, це було надзвичайно приємно. Звичайно, були свої недоліки, але тут можна спокійно сказати, що досконалих не існує і компанія рухалась в напрямку їх усунення.

За рік на Rolique побачила на скільки динамічно розвивається компанія. Особливо тішить поступова вибудова процесів всередині компанії, через що й новим працівникам легше вникнути в роботу. Супер швидка комунікація в команді, погодження відпусток через фірмового бота та й взагалі автоматизація рутинних процесів — якісно вирізняють Rolique. В першу чергу тішить ставлення до основної частини команди — самих програмістів. Проекти проходять ретельну кваліфікацію тех лідів, проектних менеджерів, відділу продажів та викон. директора, тому нікому не приходиться працювати на «трешових» проектах. А ще тут дуже низька плинність кадрів — а це вже багато означає :)

Сьогодні уже 3 роки як працюю у Rolique. У цей день хочу поділитися своїми враженнями про компанію, її керівництво і колектив.
У компанії майже з самого початку її заснування, за ці роки приємно спостерігати за її розвитком в плані якості виконання/складності проектів, а також за професійним розвитком колег.
Ефективний і водночас демократичний менеджмент, що дає змогу в повній мірі розкрити професійний потенціал. Керівництво компанії дослухається до побажань, потреб працівників, зацікавлене в їх професійному розвитку, тут створені комфортні умови для праці, навчання, відпочинку :)
Колектив — дружній, веселий, товариський, з усіма приємно працювати.
Ролік — це компанія, де сприяють розвитку і націлені на успіх!

в Rolique працюю вже більше 2,5 років і можу з впевненістю сказати, що це найкраща команда, з якою мені доводилося працювати. Тут прислухаються до думки і побажань кожного працівника, сприяють професійному розвитку, заохочують і винагороджують досягнення, цінують проактивність. Цікаві проекти, сучасні технології, прозорі процеси, грамотний проектний менеджмент. А ще тут частенько організовують бізнес тріпи до клієнтів, тому є можливість навіть кілька тижнів пожити в іншій країні.
Офіс просторий і комфортний, а автоматизовані внутрішні процеси справді дуже спрощують життя.
Не менш важливим є — дружня атмосфера і люди, які тут працюють. Професіонали своєї справи, в яких можна багато навчитися і з якими однозначно ніколи не буде скучно.
Враження від компанії тільки позитивні! #rolique_rocks

Прозорість прийняття рішень, акцент на особистісний та організаційний ріст, адекватна культура зворотнього зв’язку, картбланш на ініціативи (офісна бібліотека, еко- і благодійні штуки, tech meet-ups etc), гнучність робочих процесів.
З принципів я б виділила повагу і небайдужість: якшо треба відлучитись раніше — ок, потім відпрацюєте; як переговорка заброньована з 10 до 11, то так і є — не треба чекати 10хв, шоб почати наступну зустріч; коли шось не подобається в роботі, то про це можна озвучити, не чекаючи review, і очікувати конструктивного вирішення ситуації за участі обох сторін; якшо шось робити, то робити це ок відразу.
Ну й моє улюблене: не байдуже на екологію (зменшується використання пластику, сортується папір і пластик, є посуд для спільного користування, збираються та здаються батарейки, коли замовляється кейтеринг, то Горіховий дім). За 4.5міс враження прекрасніші, come see yourself :)

За відносно недовгий час роботи в Rolique жодного разу не пошкодував про свій вибір. Компанія справді комфортна в плані атмосфери і робочих моментів, дуже дружній і професійний колектив, затишний офіс, адекватний менеджмент і цікаві проекти. Рекомендую всім хто хотів би бути справді частиною команди, а не просто черговим гвинтиком в механізмі.

Rolique — це компанія яка не просто «слухає» тебе, а «чує» та приймає відповідні рішення, що стало для мене приємним сюрпризом. Регулярно переглядається ЗП, якщо ти приносиш value і в тебе є потенціал — компанія це помічає. Ти тут унікальна особистість, а не ще один працівник про якого можуть випадково забути.
Дійсно гнучкий графік: ніхто слова не скаже якщо затримуєшся зранку чи треба раніше піти. Пишеш Slack-боту що допрацюєш з дому і все на тому. Через нього, до речі, і ремоут і відпустка і сіклів і т.д. Це наче і дрібниця, але приємно.
Загалом склалось дуже приємне враженя, раджу!

працюю в Ролік відносно недавно, тим не менш, зовсім не шкодую про свій вибір. Компанія сприяє особистісному і професійному розвитку працівників, залучає їх до івентів, конференцій, бізнес тріпів. Офіс сучасний і комфортний, його розташування забезпечує зручне добирання працівників практично з будь-якого куточку Львова, а якщо дуже лінь, то завжди можна залишитись на рімоуті :)
команда Ролік — справжні профі своєї справи, відповідальні і цілеспрямовані. серйозне ставлення до роботи компенсується крутими вечірками і спільними тусами, тут завжди весело і є про що пожартувати.

Я задоволений як умовами праці, так і менеджментом компанії. В офісі є всі види «плюшок». З першого робочого дня в мене було все для того, щоб просто сісти і почати працювати. Хороший онбординг, знайомство з командою і проектами. Стосовно комунікації — все прозоро. Мою зп переглядають досить часто і класно, що сама компанія виділяє бюджет на конференції, мітапи, курси і тд.