RocketRoute Ltd.

Львів

Моє особисте враження від співбесіди:
HR реагує швидко, інформації надає достатньо, співбесіди призначає оперативно. Задачі на проекті цікаві. З командою спілкуватись приємно і легко. Технічна співбесіда тривала десь біля 2-ох годин, але по відчуттях — хвилин 15, не більше. Стосовно внутрішнього розпорядку, компенсації і соцпакету — наявні усі атрибути, які властиві IT компаніям. Одним словом — рекомендую.
P.S. Студентам, які це читають: на співбесіді мені знадобились теоретичні знання, отримані в університеті, а саме: алгоритмічна складність. Давненько вже такого в мене не було на співбесідах. Пам’ятаю, коли я був студентом то вся група була переконана, що ці зняння нам ніколи в житті не знадобляться. Як бачимо — це не так. Так що вчіться!

Підтримали: Lilia Mudryk

Я колись ходив в цю кантору на співбесіду. Людина питала якісь абстрактні запитання з голови, які до позиції РНР девелопера взагалі не стосуються. Якесь адміністрування лінукс серверів, балансування навантаження і т.д. Якщо берете на вакансію РНР, то вже підготуйтесь, складіть перелік запитань по РНР, або на крайняк, якісь логічні задачки з інтернету накачайте.

Підтримали: Vitalii Chebotnikov

Відправив CV на пошту стосовно вакансії, йшов 5-й день, жодної реакції. Культуру фідбеку і спілкування в рекрутінг відділі було би непогано підтягнути.

Відправив запит Рекрутеру на LinkedIn стосовно вакансії Business Development Manager, 5-й день ігнор) Не знаю як загалом у компанії, але на «Prospecting» рівні щось не зовсім.

Доброго дня, Аріфе!
Дякуємо за відгук. Справді, ми відповіли на Ваше повідомлення трохи пізніше, ніж того можна було б очікувати. Аплікантів на позицію дуже багато і рекрутер не завжди встигає швидко зі всіма сконтактувати.
На жаль, як ми вже відписали, основною вимогою, чітко вказаною у вакансії, є 5+ років досвіду в продажах в сфері авіації. По Вашому профайлу ми побачили, що Ваш досвід поки налічує лише п’ять місяців у продажах. Ми цінуємо Вашу мотивацію і зацікавленість в нашій компанії, та на жаль не можемо розглядати Вашу кандидатуру на цю роль. З Вашого дозволу ми звісно будемо раді повернутись до Вашого резюме, якщо в нашому Sales департаменті відкриватимуться більш джуніорні позиції.

Працюю в RocketRoute майже рік, особливо подобається колектив та умови. Офіс знаходиться в історичній будівлі, навколо паркова зона. Проект компанії незвичний та дуже цікавий. Серед інших IT компаній Львова я подібного не зустрічав.

Підтримали: Alina PopovaOksana BaranJulia Gaidai

Just started to work here but I am very satisfied. Awesome HR team that always generate new ideas ,and organise fantastic corporate parties.

Підтримали: Alina PopovaOksana BaranJulia Gaidai

Дуже приємний колектив. Особливо подобається, на мій суб’єктивний погляд, що компанія продуктова — це спричиняє появу як цікавих задач, так і відчуття роботи на спільний результат у всіх команд. Атмосфера загалом дуже дружня та позитивна. Можливо з тривалішим досвідом співпраці з’являться ще якісь враження, вітм перше враження про компанію у мене дуже хороше.

Я провела в РР більше трьох років і це був хороший час. Всюди є свої плюси та мінуси, з найкращого це хороший колектив і можливість вчитися і здобувати професійні навики якщо хочеш. В РР завжди допоможуть.

Підтримали: Alina PopovaIryna Fabirovska

Написала мне на джинне Юлия, пообщались, она такая пишет типа всё клево, приезжайте во Львов, найдём вам квартиру, а теперь уже три дня не отвечает на сообщения

Доброго дня, Іван. Перепрошую, якщо моя відповідь надійшла Вам запізно. Хотіла б ще раз уточнити, що при прийнятті оферу кандидатом із іншого міста ми покриваємо лише послуги маклера.

До уваги тих, хто захоче податися на позицію „DevOps Engineer” у RocketRoute Ltd. Наявний на даний момент опис позиції, ймовірно, сильно відрізняється від реальних вимог. ;-)

Я поспілкувався 10 серпня 2017 з рекрутеркою компанії з приводу цієї позиції. Далі, зі слів рекрутерки, 15 серпня 2017 вимогу знання AWS підтвердили як „кров-з-носу” :-) ключову, однак досвід _повного_ переведення всіх білдів системи неперервної інтеграції на динамічно генеровані віртуальні машини VMware у приватній хмарі VMWare на власних потужностях компанії під управлінням TeamCity абсолютно не є об’єктом інтересу. На перший погляд, необхідно НАДЗВИЧАЙНО жорстко формально відповідати _усім_ вимогам, вказаним в описі позиції. Але фактично... 8-D
---------------------------------------------------------------
To those interested in the „DevOps Engineer” position at RocketRoute Ltd. It is highly likely that the existing position description really differs from what is in fact needed. ;-)

I had a conversation with a company recruiter on August 10, 2017 regarding this position. Later, as far as I heard from the recruiter, on August 15, 2017 the AWS requirement was confirmed as „bloody” :-) necessary, though an experience of _full_ transition of all builds of the company continuous integration system to dynamically generated VMware virtual machines in own private VMware cloud running on own hardware managed by TeamCity is absolutely of no interest. It looks like it is mandatory to STRICTLY formally meet _all_ of the requirements mentioned in the position description. But in fact... 8-D

Підтримали: Yurii Kolesnykov

Доброго дня, Володимире!
Дякуємо за Ваш коментар. Врахуємо при подальшому рекрутмент процесі.
---------------------------------------------------------
Hello Volodymyr,
Thank you for Your comment. We will take this into account in further recruitment process.

Что можно сказать о компании? Пробыв тут ровно год, хочу сказать, что команда во Львовском офисе одна из лучших которых я встречал, это касается абсолютно всех от саппортов до админов.
Со стороны оунера, все куда хуже. Есть пара позитивных персон и персона с перьями павлина в ж*пе, которая считает, что только он знает как все должно быть, особенно девелоперские задачи. При общении ты попросту понимаешь, что все что ты говоришь, «абонент» попросту игнорирует и начинает заливать свое. Чем он и погубил нашу команду. И не забывайте про то, что эти ребята не нашей ментальности. Я к тому, что вы сейчас поговорили и вам улыбались, но уже через N-ное время вам могут сказать что вы днище, причем если вы дно уже много времени, они не удосужатся про это поговорить и как-то исправить.
вкратце:
— отличнейшая львовская команда
— более менее пара оунеров
— один павлин
— полное отсутствие Рисков
— халатное отношение к сотрудникам со стороны оунера (долгое время выпрашивать комнатку для отдыха, и в итоге получить диван у кухни...)
Кто-то скажет, что написанное мной все на эмоциях, т.к. наш проект сократили и я в том же числе, но это мое субъективное видение компании.

Найбільш позитивне враження від компанії це стосунки з колегами та організованість роботи на рівні девелоперів, QA та адмінів. Ці два показники фактично нівелюють наявну складність при роботі з авіаційною сферою.

Підтримали: Iryna Fabirovska

Привіт,

прочитав попередні коментарі. В мене склалося протилежне, позитивне враження від підходу цієї компанії до рекрутингу ;) спілкувався недавно з рекрутерами — немає банальних шаблонних фраз, хороша базова інформація про продукт, якщо відповіді на якесь моє питання не знали то чесно казали що уточнять і дадуть відповідь, а не придумували казок як то часто буває. Мене все влаштовує на моїй теперішній роботі, але в іншому випадку, з задоволенням пішов би на цю компанію.
Молодці! :)

не тратьте свій час на тестове. пройшов співбесіду — прислали тестове. відправив тестове і вони пропали. написав до hr — ігнор.

Підтримали: Alexander Skakunov

Михайле, надзвичайно неприємна ситуація вийшла. Адже, ми співпрацюємо з агенцією, яка Вас порекомендувала і надсилали фідбек через них (так ми зазвичай співпрацюємо з агенціями, щоб в них не було претензій). Ми надіслали фідбек щодо Вашого тесту двом представникам агенції майже два тижні тому. Судячи з Вашого відгуку тут, фідбек до Вас не дійшов. Ми обовязково звернемо увагу на це, а лист з фідбеком я щойно форварднула Вам.
Сподіваюсь на Ваше розуміння в цій ситуації.

два рази проходжу співбесіду, після чого обидві HR ідуть в ігнор, якось негарно, можна обмежитись кількома словами, але умисно не відповідати на повідомлення це нонсенс. Другий раз HR «тестувала» мій рівень англійської, в самої ж він був відверто невисокий, може не варто таким спеціалістам давати такі завдання.

Підтримали: Alexander Skakunov

Олено, з Вами справді некрасиво вийшло. Просимо вибачення за відсутність фідбеку. Це прокол з нашого боку, але всі ми люди, вчимось на помилках і більше такого не повторимо. Дякую за фідбек і за те, що звернули на це увагу.

Щодо рівня англійської, то ми працюємо з британцями, а тому рівень англійської для нас є важливим. При тому ми не є native speakers і не претендуємо на ідеальне володіння, тому справді наші рекрутери можуть робити помилки.

Сподіваюсь, в майбутньому у нас ще буде шанс поспілкуватись і можливо навіть співпрацювати з Вами! Успіху Вам у карєрі та житті!