Rock-IT Recruitment Agency

Більше року співпраці з Академією Rock-IT в ролі Team Lead. Моя головна задача була провести студента від його першого знайомства з ІТ рекрутингом до відправлених кандидатів на розгляд в компанії, де вони проходили вже співбесіди. Ми навчали зразу на практиці. Починали з опису вакансії, джерел пошуку релевантних кандидатів, вели діалоги з кандидатами, опрацьовували заперечення, надавали фідбеки, проводили скрінінги голосом та багато іншого. Таким чином випускали студентів з практичним досвідом та повністю готових до роботи в ІТ компаніях.
Для мене особисто найбільшим показником якості моєї роботи був студент, який після закінчення навчання в Rock IT влаштувався на роботу.
Я і досі отримую смс від випускників про те що вони вже отримали свій перший джоб офер. А нещодавно моя випускниця, яка нещодавно влаштувалась на роботу написала, що її кандидат отримав офер, і це був перший офер в їй практиці.
Я пам’ятаю кожного свого студента і дякую кожному з вас за ті слова вдячності, які ви говорили мені та залишили тут як відгук.
Я дякую всій команді RockIT, з якими ми разом працювали, щоб наші студенти отримали найкращий результат.
Ми були крутою командою зі спільною метою.
Я надзвичайно вдячно СЕО Академії — Миколі Коноваленко, який запросив мене до співпраці та дав можливість розкрити свої таланти в роботі зі студентами.
Прийшов час рухатися далі.
Я бажаю процвітання Rock IT та нових крутих проектів.

Вітаю!
Хочу залишити свій позитивний відгук про курси Rock IT Academy!! Почула про ці курси від своєї подруги — досвідченної IT рекрутерши, тому незадумуючись пішла на навчання, та отримала багато задоволення! Це найкрутіші курси, які я коли-небудь брала, і я дійсно вдячна всій команді за чудову роботу. Team Lead Інна — це любов!) Була на звʼязку протягом всього навчання та терпеливо і цікаво доносила всю інформацію, мотивувала та відповідала на всі мої питання.
Я ніколи раніше не мала досвіду в сфері IT, але завдяки цим курсам я отримала багато корисної інформації та знань про рекрутинг. Курси були дуже зрозумілі навіть для людей, які не мали жодного досвіду в цій сфері.
Я дуже задоволена результатами та рекомендую ці курси всім!!
Ще раз дякую усій команді за допомогу та професіоналізм!!

Всім добрий день!
Я дуже задоволена курсами в Rock-IT. Я вдячна команді,яка навчала, надихала та підтримувала. Під час навчання я отримала багато корисних знань. Навчання було дуже добре організоване, з чіткою структурою та зрозумілими поясненнями. Я також мала можливість взяти участь у практиці пошуку кандидатів на різноманітні вакансії, яка допомогла мені закріпити свої знання та навички.
Я рекомендую ці курси всім, хто бажає почати свій шлях в галузі рекрутингу.

Підтримали: Інна Соловйова

Вітаю!
Я довго думала чи хочу я закінчити курси IT Recruitment і ще довше обирала школу щоб це втілити) Скажу точно, Rock IT Academy — це краще, що могло зі мною трапитись на цьому шляху!
Безмежно вдячна всій команді за неймовірний досвід який полонив, надихнув та штовхнув до розвитку та росту! Знання та емоції які залишаться назавжди незалежно від подальшого шляху в даній сфері. DreamTeam яка завжди поруч та готова допомогти в будь якій ситуації і відповідати на самі банальні запитання. TeamLead, що надихала, мотивувала, та не давала опускати руки.
Rock IT Academy це не тільки детальна, структурована і ретельно відібрана інформація, що подається дозовано і вчасно, а і власноручно побудована структура роботи, яка залишається в тобі як ідеальна база для подальшого розвитку!
90% практики в курсі вже автоматично стають твоїм комерційним досвідом та і відчуваєш ти вже себе спеціалістом, бо отримуєш максимум! Неймовірно пишаюсь, що мене навчали дійсно спеціалісти своєї справи які проходили з тобою весь шлях крок за кроком і підтримували в усіх аспектах. Monday Talks — що зараджають життєвою енергією ще, як мінімум, до наступного понеділка!))
Бажаю Rock IT Academy успіху, росту та розвитку!! Ви — неймовірні!

Всім привіт!
Ось і закінчилось моє навчання в Rock IT Academy.
Час для підсумків:
Якщо у Вас як і мене 10 тижнів тому стоїть вибір, які курси обрати, щоб стати справжнім професіоналом у майбутньому, то Вам 100 відсотково потрібне навчання від Rock IT. Крутий матеріал, який професійно поділений на 10 тижнів Вашої роботи, таким чином, щоб Ви поступово опановували цю професію, інформативні відеолекції, корисна література, купа матеріалу «шпаргалок» на майбутнє, тести на закріплення знань — це все Ви отримаєте під час навчання.
Досвід в роботі з вакансіями, в спілкуванні з кандидатами який я отримала кращий за мої очікування на початку. Я хочу подякувати кожному члену цієї крутої команди: Микола, як засновник завжди ділився своїм досвідом, Юлія завжди на зв’язку та готова домогти знайти будь-яку інформацію, Ліза та Дарина, прийдуть на допомогу з будь-яких технічних питань, і звичайно ж Інна мій ТімЛід, наставник, провідник в цю професію, всі Ви стали для мене як родина, Дякую Вам, за можливість навчатися,розвиватися та ставати впевненою в собі.
Бажаю Вам розвитку та задоволених випускників! Вже сумую за Monday Talks)❤️❤️❤️

Хочу залишити і я свій відгук після закінчення навчання в академії Rock-IT.
В мене є досвід проходження інших курсів з рекрутингу, але Rock-IT не з чим незрівнянний)
На курсі інформація подана вся так, що не розібратись просто не можливо, а навіть якщо щось і не зрозуміло, то тобі завжди залюбки все підскажуть та все пояснять. А досвід живої практики з кандидатами, то взагалі унікальна можливість, де більше ні в одній із шкіл не отримати. Спочатку складно та боязко, але ти отримуєш дуже велику підтримку зі сторони команди академії. Вони тебе наставляють та йдуть з тобою крок за кроком до нових знань, нового досвіду, до твоїх особистих результатів.
Дуже вдячна академії Rock-IT за те, що відкрили для мене світ IT та особисто хочу подякувати Миколі, Юлі, Дарині, Лізі та моєму тім ліду Інні❤️ дякую за знання, підтримку, терпіння та особистий підхід. Бажаю розвитку академії та ще більше випусників)

Усім привіт))Я закінчила курс в Rock- IT і дуже хочу поділитись своїм досвідом.
Я прийшла не знаючи взагалі IT,не розуміючи до кінця цієї професії.
Честно кажучу на перших тапах

Дуже злякала мене вся інформація.Так як сфера нова,багато нових термінів які були для мене як якісь «нецензурні» не зрозумілі слова.
Так як коли я (ми) вивчаємо тільки теорію по це просто набір нових слів,з поясненням.
А ці курси спочатку надали базу інформації,а потім перейшли до практики.І ось цей етап найцініший.Так як вони надали
-багатено інформації на початку
-багато шпаргалок для практики куди підглядати в роботі (в тій чи інщій ситуацій)
-розписали пошагові інструкції що маєшь робити
-з нами на зв’язку людина Team Lead — Інні Соловйовій❤💕Їй окркма подяка,за підтримку та завжди влучні поради,які не просто допомагають покращувати роботу,а й роблять с тебе гарного професіонеала який вчиться мислити як крутий recruiter.
-кожен тиждень вдосконалюєшься в якомусь з етапів роботи
-працюєшь над швидкістю опрацювання
-спілкуємось разом командою,ділимось досвідом та ситуаціями з якими зіштовхуємось
Тому в ітозі ти отримуєшь гарні знання в IT та крутий досвід самої роботи

Я дуже вдячна що за такий період отримала професію та реальний досвід.
Дуже крута та єффективна система навчання 💪💙💛
ДЯКУЮ

Закінчуючи курс «Практика рекрутингу в Rock-ІТ», хочу поділитися своїм досвідом)
По-перше якість підготовки та план викладання матеріалу — гарно структурований, що робило навчання поступовим та легким до сприйняття. Особлива подяка команді за створений баланс у роботі та відкритість до коммунікації під час практики. Завдяки Monday Talks з Миколою, Інною та мітингам по розбірам особливостей кожної нової компанії з Client Manager — Єлизаветою, я отримала повне занурення у світ рекрутингу та можливість навчитися у професіоналах в цій сфері. Орієнтація на результат — головний лозунг практики, та це дійсно мотивує покращувати результати кожного тижня. А по-друге, якщо Ви бажаєте відкрити для себе можливості професії рекрутера — цей курс ідеальне місце для практичного початку вашої кар’єри. Адже практики буде багато та найголовніше — ви сформуєте свій індивідуальний досвід, який відкриє для Вас можливості працевлаштування на ринку IT.

Завдяки моєму досвіду та підтримці TeamLead Інні я відчуваю себе набагато впевненіше та краще підготовленою до успіху в моїй кар’єрі рекрутера в ІТ-сфері. Дякую за надання таких цінних ресурсів!

Хочу подякувати всій команді Rock-IT за крутезний досвід🔥
До Rock-IT в мене вже був досвід проходження подібного навчання, але такого підходу як тут в жодній академії я не зустрічала.
Інформація подається структуровано, від простого до складного. Микола чудовий тренер, має дар складні речі подавати цікаво і легко для розуміння. Проте особливістю цієї академії є атмосфера. Кожен з команди надає максимальну підтримку, ділиться власним досвідом та допомагає сформувати власну стратегію взаємодії з кандидатом. Особлива подяка моєму Team Lead — Інні Соловйовій❤️. Наші щотижневі підсумки роботи по вакансіям були мега цінними. Тут розбирали що вдалось, в чому виникали труднощі, опираючись на цифри. Звичайно, такий підхід давав багато інсайтів для роздумів та змін в роботі. Миколі, СЕО компанії, безмежно вдячна за MondаyTalks, його вміння надихнути, змотивувати на дії та показати, що будь-яка невдача має іншу позитивну сторону, дає впевненість у власних силах😉
Завершивши навчання в Академії, я маю 9 відправлених кандидатів в компанії, досвід пошуку розробників рівня Sen-Lead та досвід пошуку на міжнародному ринку. Відповідно мені є, про що говорити на співбесідах)
Тому якщо ви бажаєте зануритись в ІТ сферу та пройти всі етапи процесу рекрутингу в практиці, тоді вам точно в Rock-IT! Але зважте легко не буде, проте воно того варте🔥

Academy Rock-IT — це крута можливість отримати досвід роботи, який так потрібен для того, щоб потрапити на омріяну роботу!
Закінчивши курси рекрутингу у іншій школі я потрапила на вебінар Rock-IT і прослухавши його моїм головним запитанням було: — Чи можна потрапити на практику не проходячи теорію, так як вона у мене вже є?
Тоді була відповідь — «ні». Та через 2 тижні я потрапляю на оголошення — Intern у Rock-IT Academy, я написала, пройшла тест, інтер’ю і ось я інтерн )
Дуже вдячна, що Rock-IT надали таку можливість, отримати крутий досвід! Окрема подяка HR — Інні Соловйовій, яка завжди була на зв’язку та готова допомогти 🤗 Та дуже вдячна усій команді, ви найкращі!
Рекомендую Rock-IT Academy, як курси так і практику, буде цікаво, доступно та легко! 👍

Закінчилося моє навчання в Rock-IT, хочу сказати кілька слів про навчання, сама програма складена з теоретичної частини та практичної. На практичній починається найцікавіше, спочатку бувало і складно, і не комфортно, але однозначно дуже цікаво, з часом вже з’являється розуміння та все йде легше. Можу сказати точно, що крім професійних знань я отримала абгрейт особистих якостей. Тому хочу висловити величезну подяку всій команді: Миколі, Дарині, Лізі, Юлі та звичайно своєму Team Lead — Інні. Завдяки їм народився рекрутер-початківець, зі своїми помилками, досвідом і досягненнями. Я дуже рада, що колись вирішила пройти курс у цій академії, я отримала у 100 разів більше, ніж очікувала. Окремо хочу сказати ще раз дякую Інні. За її терпіння, розуміння та дуже цінні поради. Якщо хтось сумнівається йти на навчання чи ні, йдіть ви не пошкодуєте.

Всім привіт, хочу залишити відгук про Rock-IT Academy.
Сьогодні завершую стажування і хочу висловити вдячність всій команді за таку можливість.
Я отримала величезні знання та практику.
Кожен з команди є сильним наставником. Ви самі ті люди, які завжди поруч і можуть одразу допомогти, що є важливим у віддаленій роботі. Тому я з задоволенням проходила і навчання, і практику.
Це саме той досвід, який я хотіла отримати.
І тепер точно знаю, що все дається з часом легше і легше, потрібно все робити по плану і тоді буде результат.
Хочу побажати всім інтернам, бути наполегливими і по максимуму використати всі можливості, які дає Вам Rock-IT☺️🤗
А для тих, хто тільки думає чи потрібно починати, так! Авжеж, потрібно!
Тут навчать саме тим навичкам, яких потребують великі компанії. Буде і пошук кандидатів, і спілкування з ними, і повний цикл найму, різних рівнів вакансії, багато аналітики та шляхи росту.
Дякую ще раз, і зараз я набагато легше проходжу співбесіди і знаю точно, чим хочу займатись.

Хочу залишити відгук о навчанні по Рекрутингу в Rock-IT, яке я успішно пройшла. Повне поглиблиння у професію — теорія, а головне практика. Настільки все зрозуміло та цікаво, професійна команда, яка кожний день підтримувала та давала поради. ТімЛід-Інна Соловйова була моім наставником , кожний крок ми обговорювали, було комфортно та зрозуміло, дуже чуйний вчитель.
Ліза, Дарина — дівчата, які завжди відповідали на всі техничні питання, без заперечень.
Микола Коноваленко ділився з нами своїм професійним досвідом, все було зрозуміло та по ділу.
HR Юлія до якої можно було звернутися в любий час, завжди допомогала в організації.

Підтвержую, що Академія Rock IT це місто де поєднались професіонали.
Рекомендую Академію, тому що є результат, тому що навчання буде цікавим та зрозумілим, тому що ви зможете здобути не тільки теорію, а і досвід на практиці.

Декілька місяців тому я натрапила на оголошення про курси рекрутингу в Rock-IT і звернула увагу на те, що вони дають можливість стажуватися у себе. Це єдині курси серед всіх, що я зустрічала, пропонували спробувати себе в цій ролі і одразу застосувати на практиці вивчений матеріал. Мене це підкупило, оскільки я можу переконатися, що нова роль мені під силу ще на етапі навчання, або ж навпаки — якщо не сподобається, я не витрачаю час на пошуки роботи, яка мені буде не в радість.
І головне, після закінчення курсів, я маю реальний досвід роботи, а не лише теоретичні знання.
Велике дякую ТімЛіду Інні Соловйовій, яка завжди знаходила влучні слова підтримки, давала корисні поради і опікувалася нами, як малими дітьми.
Дуже ціную наші понеділкові зідзвони з Миколою Коноваленко, де я чула масу корисної інформації, де можна було обмінятися досвідом зі всіма інтернами та отримати безцінні коментарі та ідеї.
Дарина, Ліза — ви як чарівні феї, котрі завжди на зв’язку і маєте відповіді на всі питання.
Зараз я прийняла свій перший оффер і лише починаю протоптувати маленьку стежину у напрямку великих досягнень😊
Академії бажаю натхнення та розвитку!
Я безмежно щаслива, що всі ви трапилися на моєму шляху!

Доброго дня! Хочу надзвичайно подякувати і побажати процвітання Rock IT Academy.

По-перше, маю зауважити, що для мене навчання на курсі ІТ сорсер стало ковтком свіжого повітря у цей непростий час. Я мала 9-річний досвід у класичному HR, але про рекрутинг у ІТ не знала зовсім нічого. Проте за місяць поглибленого навчання на курсі, я отримала максимум знань, пошагові інструкції, тести перевірки знань, відео-розьяснення, словники, корисні поради та все інше, все це допомогло мені успішно скласти тести та перейти до практики.
По-друге, процес практики просто неймовірний: все чітко регламентовано, купа інформації для самостійного вивчення та закріплення тестами, постійна підтримка від мого куратора Інни, відео, рекомендаціі, перші кандидати на вакансії. На кожне питання ти завжди зможешь отримати чітку та поглиблену відповідь, раз на 3 дні тет-а-тет онлайн з куратором, де отримаєшь завдання, обратний зв’язок та рекомендації до дії.
І по-третє, якщо ви шукаєте курс, який надасть вам відповіді на усі питання ІТ рекрутінгу, обирайте Rock IT Academy! Миколо, Юля, Інна- дякую, ви круті! Бажаю розвитку та задоволених випускників!

Хочу подякувати Rock IT за нереальний досвід в моєму житті.
Почну мабуть спочатку , і хочу виділити в цьому навчанні саме людей, бо без них нічого б не вийшло, і скільки вони вклали роботи та сил в це, я правда все відчула на собі і це безцінно.

На теорії, яка дійсно займає лише 20% навчання було дуже багато крутої інфи, неймовірна HR Юля на зв‘язку завжди, підтримка на всіх етапах та любі питання вирішувались відразу.

За час стажування кожний став для мене маленькою сім‘єю. Моя Team Lead Інна була для мене наставником, яка дійсно була зацікавленна в моєму рості, завжди зміна стратегій, допомога ,її власний досвід та зізвони з командою привели до того що я за цей час змогла освоїти професію на практиці та зустрітись з різноманітними ситуаціями, попрацювали з різними вакансіями та людьми.
Rock IT це про людей та про безцінний досвід. Також дякую Миколі та Дарині які заспокоювали в самі необхідні моменти та забирали всі страхи. Ліза яка мені здавалось 24/7 на зв‘язку, нереальна.
Це за кілометри відчувається скільки сил та любові вклали ці люди. Дякую Вам❤️
Я ні дня не пожаліла про це навчання і всім раджу хто хоче спробувати себе в IT, навчатись саме в Rock IT!

Ірочка, ми дякуємо тобі за такі теплі та такі важливі для нашої команди слова❤
Безмежно раді, що ти була частинкою нашої команди! Тільки вперед, в тебе все-все вийде!!!

Хочу поділитись правдивм відгуком стосовно навчання в Rock-IT!
Вибираючи серед багатого розмаїття курсів з it рекрутингу, зупинила свій вибір на Rock-IT і не пожалкувала!
Адже академія дала мені не лише теоретичну базу знань, а й практичні навики активного сорсингу та роботи з IT вакансіями! Хтось тут писав, що навчають працювати по типу лише під свою компанію....скажу, що просто IT Recruiting така сфера, де у кожного є свої підходи до роботи і фішки)))) Але велика подяка академії та всій команді на чолі з Миколаєм за те, що діляться не лише сухими знаннями, а й своїми фішками та практичними порадами!

Тому рекомендую навчання у Rock-it всім, хто бажає спробувати себе у новій сфері та отримати практичний досвід роботи IT сорсером!
Вся команда дуже привітна, дівчата Юля, Ліза, Дарина завжди готові прийти на допомогу кожному студенту! Окрема подяка своєму Team Lead Інні за мотивацію та допомогу протягом всього процесу навчання!

До речі, завдяки отриманим знанням в Rock-it, мені вдалося отримати свою першу роботу IT Recruiter на прикінці першого місяця стажування!
Велика подяка за знання та досвід!

Одним словом, РЕКОМЕНДУЮ!!!!

Олено, дякуємо тобі за відгук!
Дуже раді твоїм досягненням! Бажаємо успіху, кар’єрного зростання та нових перемог🔥

Всім привіт!

Хочу поділитися своїм досвідом навчання та проходження практики в Rock-IT :)

Сказати, що я у захваті — це нічого не сказати!

Nikolay Konovalenko (www.linkedin.com/...​olay-konovalenko-4831877) дуже цікаво, структуровано, наочно та з цікавими прикладами ввів до IT recruiting. Окрема увага була приділена методології навчання, що сприяло організації навчального процесу та засвоєнню нових знань у короткі строки!

Як під час навчання теорії, так і при засвоєнні теоретичних знань на практиці тебе супроводжують ментори Rock-IT. Так, саме ментори, оскільки вони завжди на зв’язку і готові відповісти на будь-які питання, а також, як в моєму випадку, допомагають зорганізуватися та таки досягти бажаних цілей у навчанні! Олександре (www.linkedin.com/...​n/alex-rudenko-69722b1a1), Юлія (www.linkedin.com/...​/yuliia-kalyta-73ba41207) вдячна вам неймовірно!!!

Тому, якщо ви бажаєте у найкоротші строки освоїти нову та цікаву професію, маю до вас лише одне питання — чому вище досі не проходите навчання в Rock-IT?!))))

P.S.Ех, вже по-доброму вам всім заздрю, що отримаєте такий мега-крутий експірієнс ;)

Всім привіт!
Я проходила навчання в Rock IT, потім практику та частину стажування.

Чому обрала сама Rock IT?
Я мала досвід проведення співбесід але в сфері ІТ потрібно вміти шукати кандидата. Саме це мене зачепило в програмі навчання.
В порівнянні з іншими курсами ціна Rock IT дуже маленька. І термін не такий довгий.( Точніше за той час який ви будете напрацьовувати практику тут у інших курсів можна тільки теорію вивчити. )

Тут треба повністю включитись у процес, щоб був результат.
Тут вчать дійсно реальної роботи, ніякої некорисної та нікому не потрібної в подальшому інформації.

Я задоволена курсом на всі 200%.
Підтримка, Monday talks, one to one зустрічі та можливість запитати усе що трапляється — ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВІ РЕЧІ в навчанні!

Я безмежно вдячна кожному члену команди!
Якщо ви думаєте чи йти на курс — ЙТИ
Якщо ви думаєте чи ця сфера ваша — СПРОБУЙТЕ, тут це можна зробити і дійсно зрозуміти.

Бажаю розвитку та натхнення усій команді!

Яна, дякуємо тобі і дуже раді, що ти була частиною нашої команди💜
Бажаємо і тобі успіхів, нехай нове місце та посада відкриють перед тобою світ величезних перспектив та можливостей!

Всім привіт!

Хочу висловити подяку Rock-IT за можливість навчатись навіть у тяжки часи.
Зайти до IT напрямку, було моїм давнім бажанням, але я не мала уяви куди звертатись та які курси вибрати, бо їх наразі багато. А я дуже прискіплива до подання матеріалу, бо це впливає на засвоєння інформації.

Теоретична частина дуже доступно подана, а ще ти сам вирішуєш скільки часу приділяти для вивчення матеріалу. Також є рекомендації щодо виконяння ДЗ.

Практична частина дозволяє відпрацювати те, що ти тільки що пізнав в теорії.

А далі стажування, повноцінне відчуття робочого процесу рекрутенгу. Де всі стикаюсться зі складнощами, але не залишаються з нами сам на сам. Підтримка на кожному кроці, якщо я чогось не знала або не була впевнена я зверталась до свого Тім-ліда по допомогу і завжди отримувала відповідь.

Окрема любов до наших зустрічей, де можна поділитись успіхами, задати питання і зрозуміти у якому напрямку працювати. Також великий плюс це навчання і розбір тем який відгукується кожному. Це заряд мотивації та гарного настрою.

Сміливо можу радити проходити навчання у Rock-IT.

Дуже вдячна команді, за можливість відкривати нове для себе.
Окрема вдячність Юлії, Інні, Єлизаветі, Дарині і звісно Миколаю.

Щиро дякую. Бажаю безперервного розвитку.

Настя, щиро дякуємо за відгук!💛
Бажаю тобі тільки успіху і хай все складеться найкращим чином для тебе!

Всім привіт!

Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, в житті кожного стався стан «стоп-земля», але переживши цей період не варто «зависати», а продовжувати відкривати нові береги, тому завдяки компанії Rock-IT, я зміг ознайомився з новим напрямом для себе — це напрям рекрутингу на посаду Sourcer.

Матеріал, який буде поданим на теорії, він весь знадобився на практиці, використані знання я використовую щодня у своїй роботі.

Після успішного проходження теорії, я почав стажуватись у цій компанії, після чого агенція запропонувала мені офер в агенцію.

Зараз працюю над закриттям вакансії на плідній співпраці!

Для тих, хто шукає собі новий напрям, ця агенція допоможе вам у цьому, та буде підтримувати ваші досягнення, адже немає нічого нереального!

Мала залишити свій відгук про роботу в «Rock-IT» ще певний час тому, але знаєте як буває з відгуками;)

Отже, моя історія з командою ентузіастів «Rock-IT» розпочалася у жовтні 2020 року, тоді я не мала досвіду у данній сфері зовсім, у мене лише була профільна освіта та потреба набратись досвіду.

І з такою мотивацією я відгукнулась на актуальну вакансію агенції «Rock-IT».
Та одразу розпочалось моє активне занурення у світ IT рекрутингу. З рівня інтерна доросла до позиції Client Manager за півтора роки.
Я отримала досвід широченного спектру від навичок писати перше повідомлення кандидату та вести перемовини щодо вакансії до взаємодії з командою підопічних, коучінгу та перемовин з клієнтами.

Якщо ви маєте мотивацію почати розвиватись у рекрутингу, то це може бути гарною можливістю для вашого старту. А якщо вам буде цікаво розвиватись і надалі всередині агенції, то команда менеджерів надасть вам таку можливість.

Дякую команді, а особливо Дарині та Миколі за плідну співпрацю разом та бажаю стрімкого розвитку агенції у всіх запланованних напрямках)

Дуже вдячна всій команді академії «Rock-IT» за безцінний практичний досвід, який я отримала за період навчання та проходження стажування!

Можу сміливо рекомендувати «Rock-IT», адже це той випадок, коли вивчаючи теорію, тебе дійсно підготують до робочих реалій. А робота в команді на практиці та стажуванні забезпечить легкий старт на початку кар’єрного шляху.

Щодо теорії, то вона викладена змістовно, стисло, зрозуміло. Практика та стажування після неї не виглядають як «безпросвітні джунглі». TeamLead та усі менеджери компанії впродовж усього періоду тебе підтримають, дадуть влучні настанови, допоможуть та найголовніше змотивують. Атмосфера в команді та серед студентів дуже привітна, мітинги завжди проходять на позитиві, тому навіть новачкам, які на старті сумніваються чи вийде (як було у мене), буде легко влитися в колектив.

А головне, вважаю, що отримати практичний досвід в компанії в наш нелегкий час — це безцінно і круто, тому рада, що академія «Rock-IT» надала мені таку можливість.
Щиро дякую та бажаю процвітання!

Всех приветствую! 👋🏼
Хочу выразить благодарность компании за обучение. И определённо порекомендовать её новичкам !😇

Вся теоретическая часть подается порционно, отсутствие воды — только всё необходимое для дальнейшей работы.
Практическая часть и интернатура — это главное преимущество данного обучения.🔝 У вас будет возможность не просто прослушать очередную информацию о рекрутинге, а использовать приобретенные знания, отработать навыки, почувствовать себя в работе.
Вся система обучения прозрачная, по принципу win-win — вы получаете опыт, который потом можно использовать в своем CV.

Хочу отдельно отметить команду : Юлию, Николая, Дарину, Елизавету, Инну и Марину. Уже со старта у вас будет поддержка ребят. Отдача команды невероятная, я получала ответы на любые вопросы и всегда достаточно быстро. Вся коммуникация идёт без пафоса, очень дружелюбная атмосфера. Кроме того, нас учили внутренней коммуникации. Наши митинги — это то по чему я буду действительно скучать.😢

Хочу дать совет будущим интернам : не стесняйтесь задавать вопросы, задавайте их вовремя.😎 Когда у меня случился застой и я не могла понять почему так, я обратилась к своему тимлидеру Инне, после чего мы созвонились, проработали каждое направление, по которому я работала, и мои показатели значительно выросли .

Rock IT, спасибо вам большое за вас, за возможности, которые вы открываете. Спасибо за веру и за поддержку. 🙏🏽❤️

Отдельная благодарность Елизавете и Инне за весомый вклад в моё формирование рекрутинга, за то что мой вход в айти сделали комфортным, за то что терпели мои миллион вопросов.🙈🙈❤️

Хочу також висловити свою подякую академії Rock-IT!
Обережно, буде багато тексту 🙈
Я прийшла в академію з нульовими знаннями і дуууже маленькою вірою в свої можливості. І, чесно кажучи, не думала, що з цього справді щось вийде! Та ще на першому тижні теоретичного навчання все змінилося. Я зрозуміла, що мені дуже цікаво!
Насправді, теоритична частина дуже інформативна, і подана наскільки доступно, що не зрозуміти просто неможливо! Велика дяка за це Миколаю!
Потім була практика, де спочатку було лячно, страшно, невпевнені кроки... та з постійною підтримкою, підказками та наставництвом Team Lead Інни та команди професіоналів все вийшло! 😌
Дуже круто, що є можливість свої теоритичні знання одразу ж застосовувати на практиці! Це безцінний досвід! Зараз я продовжую свій шлях на стажуванні в академії Rock-IT. Класно бачити свої маленькі досягнення, щотижня збагачувати свої знання, обмінюватися досвідом!
Все це, та навіть більше, чекатиме і на Вас, якщо оберете академію Rock-IT! Щиро рекомендую!
Щиро вдячна, справді команді професіоналів, які не залишають тебе на одинці, завжди підкажуть, допоможуть, направлять! Дякую Миколі, Інні, Дарині, Юлі, Єлизаветі! Єлизаветі окреме дякую! Вона завжди з терпінням відповідає на безліч моїх запитань (часом навіть дурних і не дуже зрозумілих 😅). Завжди дасть відповідь, все пояснить!
Велике дякую всім!
Хочете почати свій шлях рекрутера — почніть його з Rock-IT! Не пожалієте! 🤘🏼

Хочу висловити свою подяку команді Rock IT!
Завдяки навчанню в академії я отримала роботу в компанії Luxoft.
Під час навчання отримуєш безцінний досвід та знання з якими можна розпочати свій шлях у рекрутингу!
Дуже рекомендую!
Ще раз дякую Вам!

Через початок війни в Україні, опинившись за кордоном, я почала шукати нові можливості для себе — нову роботу. Я натрапила на вакансію інтерна в Rock IT і мені стало дуже цікаво спровувати себе у новій сфері. Не маючи попереднього досвіду як рекрутер, я за 2 місяці пройшла навчання, закрила вакансію, а також отримала офер працювати у компанії сорсером. Для мене це дуже великий крок і чудова можливість для власного професійного розвитку та шлях до нової кар"єри. Окрім цього, практика в Rock IT не дала мені впасти в депресію, через воєнні дії, дозволила отримати нові навички, досвід, познайомитися з чудовою командою амбітних, цікавих людей. Мені дуже приємно бути частиною команди і я дійсно отримую задоволення від того, що роблю. Дуже вдячна усій команді Rock IT за дружню атмосферу, експертизу, знання, якими щодня ділетеся!

Проходив авторські курси та навіть доторкнувся до практичної частини, але під тиском зовнішніх обставин був вимушений призупинити своє навчання.
Залишаю відгук, оскільки дуже вдячний компанії за досвід, який вона мені дозволила отримати.
Підхід до навчання дійсно орієнтований на практику. Курси дійсно дозволяють з нуля пірнути у ІТ сорсинг.
Професійна команда, всі процеси взаємодії злагоджені. Протягом усього процесу Вас не залишать один на один зі своєю проблемою.
Практика дозволила мені отримати та розвинути необхідні для роботи навички. Наразі шукаю нові можливості на суміжну позицію. Моє оціночне судження про мій досвід співпраці з компанією наступне: «Я дізнався багато нової інформації; попрацював з актуальними інструментами, якими користуються сорсери; отримав незамінний практичний досвід роботи; у підсумку я виходжу на ринок праці підготовленим, з навичками, що роблять з мене релевантного кандидата не тільки на позицію сорсера, а й на суміжні позиції».
Тільки-но зроблю наступний крок в своєму кар’єрному розвитку — додам коментар на доповнення свого судження фактами.
Якщо ви хочете зробити перший крок в ІТ сорсингу — ці курси неодмінно варті вашої уваги!

Олександр, ми дуже раді, що стали для тебе цим самим першим кроком в ІТ.
Впевнені, що в тебе все вийде 🙌

Багато хто зараз у пошуках себе, адже отримати вищу освіту не означає отримати роботу. Пропрацювавши три роки на Укрзалізниці, я вирішила змінити своє житті і професію. Я неймовірно рада, що потрапила саме до них. Де чітко тобі дають інформацію і пояснюють, що і як може бути. Зрозуміло, що на теорії ти вивчаєш ідеальну картину, але це життя і коли доходить справа до практики багато хто думає, що все вийде з першого разу. Це не так. Ви повині працювати над собою і своїми навиками, обговорювати ваші невдалі спроби і обов’язково виносити з цього користь. Це все дає команда Rock-IT. Щотижневі обговорення у групах, особисті дзвінки дуже допомагають зрозуміти куди рухати і де неділіки і як себе вдосконалити.
Якщо ви людина, яка готова попрацювати і отримати результат, то вам у ROCK-IT :)

Якщо хочете спробувати себе в сфері підбору персоналу, але вагаєтеся чи «зайде» і чи варто платити за дорогі курси, то Rock-IT — хороший варіант з мінімальним порогом входу. Постійна підтримка менторів, щотижневі покращення навичок та багато спілкування. Проте варто зважати, що на початку отримаєте знання IT Сорсингу, а не повного циклу рекрутингу та всіх його інструментів. Можливо на етапах кар’єрного росту в цьому агенстві є подальше поглиблене навчання рекрутингу, але не можу сказати, оскільки пішла з інтернатури раніше, бо вирішила розвиватися в іншому напрямку.
В цілому для мене це був позитивний досвід в плані визначення для себе як рухатися далі. Дякую команді Rock-IT!

Удивлен от куда столько хвалебных отзывов.
Да, есть частичка полезной информации, но остальное вода и попытка научить работать чисто под свою контору. Приготовьтесь что вы заплатите за эти курсы, а потом еще пару месяцев вы будете проходить «стажировку» набивая им базу кандидатов без оплаты так как одной вакансий может заниматься 5+ рекрутеров и кто успеет того и тапки.

Одним словом, я бы рекомендовал найти какие-то другие курсы, где расскажут как вообще работают рекрутеры, а не попытаются заточить вас под работу именно в этой конторе.

Василю, дякую, що залишили відгук. Аніта Макогон проходила навчання у нашій Академії.

Хочу пояснити, чим відрізняється Теорія від Практики. У Теорії Інтерну даються знання, аби він зрозумів «ЩО» потрібно робити. В практиці він вже отримує пояснення «ЯК» це правильно робити.

На практиці Інтерн стикається зі справжніми реаліями-«буднями» IT сорсера.
Цей процес включає:
— пошук тих кандидатів, з якими замовник не проводив співбесіди раніше і не взаємодіє зараз;
— кандидат може бути «не в пошуку роботи», Інтерн вчитися відпрацьовувати це заперечення;
— вакансія має свій «термін» закриття і доки Інтерн з нею розбирається — вона вже може бути закрита;
— кандидат, з яким зв’язався Інтерн може мати негативні переконання щодо клієнта, а Інтерну потрібно з’ясувати причини, обговорити їх з кандидатом та показати, як насправді йдуть справи в компанії;
— кандидати щодня отримують різні пропозиції по роботі. Завдання нашого Інтерна — так поспілкуватися з кандидатом, щоб останній виділив його з великої кількості інших сорсерів і був готовий обговорювати цю пропозицію саме з ним;
— І ще! Завдання Інтерна — бути першим серед інших, а це можна напрацювати лише на практиці.

Що ще входить в процес навчання Інтерна:
— Інтерн отримує доступ до CRM Академії, яка налічує понад 60k розробників, з якими він може з першого дня контактувати, а також вчитися працювати з самою CRM — інструментом менеджмента кандидатів.
— На всіх етапах навчання Інтерн взаємодіє з менторами, їх завдання — направляти Інтерна, дати можливість попрацювати з реальними вакансіями і допомогти прийняти найголовніше рішення — хоче він далі рухатися у сфері IT рекрутингу чи ні.

Набутий практичний досвід (2,5 місяці) Інтерн впевнено може вписати у своє CV та успішно пройти співбесіду до IT компанії.
Наші кейси показують, що Інтерн може отримати пропозицію щодо роботи вже в процесі навчання!

Проходила навчання в Академії Rock-IT.
Прийшла, незнаючи нічого про ІТ, розробників, та мови програмування, і уж точно незнала як і де їх шукають.
Під час теорії познайомилась з видами компаній, дізналась чим Back-end розробник відрізніється від Front-and розробника, дізналася які є мови програмування, дізналася хто ж такі DevOps інженери. Навчилась працювати з запереченнями.

Тут дають стуктуровану інформацію, все що потрібно для подальшої роботи, практику я прохидала, з реальними вакансіями, та компаніями.
Ментор Миколай який зарядить позитовом на цілий тиждень, та завжи направить на правельну думку.
Чудові куратори Марина та Дарина, які підкажуть як краще зробити, та допоможуть розв‘язати все в чому ви могли б заплутатися.
Також вдячна HR Юлії яка на початку навчання, давала підтримку, та не залишала без відповіді, і дуже вдячна клієнт менеджеру Єлизаваті, яка на повну заряджала різними вакансіями.
Професійно команда, яка протягом трьох місяців буде поруч з вами, та не дасть звернути з дороги отримання нових знань в сфері ІТ.
А найголовніше , після дани курсів слово «Ні», уже не таке страшне, і часто воно може перетворитися на «Так»!
Якщо ви нічого не знаєте про світ ІТ, але є бажання навчатися, Академія Rock-IT, покаже як це робити!

Я прийшла в Академію Rock-IT взагалі без досвіду та розуміння що таке сфера ІТ.
Вже за перші два тижні теорії все змінилося.
Подача інформації така, що просто не має шансів щось не зрозуміти.
За два тижні навчання ми отримали теоретичні знання роботи соурсера/рекрутара з
якими вже можна починати пошук роботи.

Якщо потрібен практичний досвід варто після теорії перейти на практику та стажування. Що я і зробила.
Після цих етапів можна впевнено називати себе соурсер/рекрутер та шукати роботу. Адже за цей період відпрацьовується безліч навиків — опис та презентація вакансії, пошук релевантних кандидатів, вміння читати СВ, оцінка профіля та скрінінг кандидатів, відправка клієнту кандидата, тощо.
Менеджерський склад Академії завжди поруч — допомагає, направляє, фокусує, ділиться власним досвідом. Я надзвичайно вдячна Юлі, Марині, Дарині, Лізі та Миколаю за менторство.

За період стажування я відправила на розгляд клієнту близько 10 кандидатів рівня Mid-Sen. Одному з кандидатів запропонували оффер та ще один кандидат на фінальних етапах інтерв’ю.
Деякі мої колеги, з ким ми разом стажувалися, можуть похвалитися і більшими цифрами.
А за тиждень до закінчення стажування і я отримала свій перший оффер.
Тому впевнено можу рекомендувати навчання та стажування в Академії Rock-IT.

Напевно найкраще середовище для росту рекрутера — зовнішня агенція, там можна набити всі шишки, вигоріти, загорітись знову, навчитись швидко переключатись і тд.
Я вибрав Rock-IT і поцілив в яблучко, через якісь 3-4 тижні я вже спілкувався з усім світом — аргентинці, грузини, поляки, серби. Тут я отримав всі необхідні навички та інструменти, а головне підтримку на кожному етапі навчання і практики.
Дивовижне відчуття, ще вчора ІТ світ був десь там, за горизонтом, а сьогодні ви вже плаваєте в ньому, як риба в окені.
Сьогодні рекрутинг актуальний, як ніколи. Щоб стати профі, навчайтесь у профі :)

По найму, є відкрита позиція до Dou в компанії. Закинули на вакансію CV, але ніхто тиждень не відписує тиша. Висновок, може бути така ситуація що в них є вакансії які не вакансії, тобто просто неактуальна інфа.

Анатолію, добрий день.
Можливо, сталася плутанина, на DOU від Rock-IT опублікована одна вакансій Intern IT Sourcer. Вакансія має на увазі навчання ІТ рекрутингу, не розробка софту. Ми іноді отримуємо CV від розробників на вакансію Інтерна, ось вчора отримали запит на Junior Web Developer. Можливо, у майбутньому у нас буде така опція, але поки що навчаємо виключно рекрутингу.

Дуже рада, що потрапила до рук таких професіоналів! Тут я отримала і глибокі структуровані теоретичні знання по професії, і неоціненний практичний досвід закриття реальних вакансій. Також протягом всього курсу мала менторську підтримку і оперативні відповіді на всі мої безліч питань) А завдяки чітко налагодженим бізнес-процесам була можливість співпрацювати з найбільшими IT-компаніями в Україні. За час інтернатури вже випрацювалась звичка весь час вивчати щось новеньке, сподіваюсь вона зі мною і залишиться)
Однозначно раджу Rock-IT тим, хто хоче успішно розпочати свій шлях в IT рекрутингу!

Підтримали: Elizaveta Gladkova

Проходила курсы и стажировку в компании Rock-IT. Всем, кто хочет начать свой путь в рекрутинге- точно сюда. Очень много нужной информации, которая изложена очень доступно. На протяжении всего периода обучения и стажировки — всегда была огромная помощь от Марины, Дарины, Тани, Юли, Николая. В отличии от многих курсов, которые нужно купить и есть только теоретическая часть, здесь — вы бесплатно обучитесь новой профессии и примените все свои навыки на практике. Плюс все ребята очень добрые, позитивные и отзывчивые. Rock IT, желаю вам роста и процветания!

Підтримали: Elizaveta Gladkova

Хочу подякувати агенції за можливість отримання важливого першого досвіду. За майже 4 місяці наставники охоче діляться цінною інформацією, дають поради, лайфхаки, засновані на власній роботі. Під час навчання отримала тільки практичну інформацію, яку зрозуміло як можна використовувати в роботі, без зайвих тем для галочки і кількості. Важко знайти такий значимий за своєю корисністю продукт і я рада, що мені пощастило це зробити))
Успіхів вам і процвітання!

Прошла обучение в Rock-It. И однозначно рекомендую эти курсы для начинающих. В начале обучения Николай очень понятно объясняет теорию, а после вы получите возможность попрактиковать уже ваши знания, что действительно важно. Менеджеры всегда помогут с любым вопросом. Также команда предоставляет много дополнительных материалов, которые помогут лучше разобраться в вакансии, как провести собеседование, как правильно распределять свое время.
У меня остались только положительные эмоции о сотрудничестве с Rock-It, поэтому я однозначно рекомендую эту компанию для старта в профессии рекрутера!

Рекомендую курсы Rock-IT для начинающих! Во-первых, это единственная школа, которая даёт минимум теории и максимум практики, под руководством опытной команды и ментора, который научит правильно читать разноплановые вакансии, где Вы сможете поработать с каждой из них. Научитесь расставлять приоритеты, проводить скрининги, HR-собеседования и составлять сопроводительные письма. Кроме того Вы освоите основные правила тайм-менеджмента, научитесь рационально распределять собственное время и не упускать возможности, изучите грамотные подходы деловой этики, научитесь работать с холодной и горячей клиентской базой и все это на безоплатной основе! Но самое главное: у вас будет три месяца активного погружения в процессы рекрутинга, где удастся прочувствовать, что такое кайф от принятия оффера кандидатом)
И так, если у Вас нет опыта, но есть огромное желание изучить профессию рекрутера изнутри,
тогда Вам точно в Rock-IT!)

Компания Rock-IT предоставляет отличный старт для новичков в рекрутинге.
Хочу поблагодарить Николая и Дарину за то, что подобрали меня совсем без опыта, обучили без финансовых вложений, и предоставили возможность развиваться на профессиональном поприще.
Тут вам помогут cоветом, инструментарием и позитивным настоем после митингов) А ваши успехи зависят от ваших усилий.
Желаю компании крутых интернов и побольше закрытых вакансий.

Підтримали: Elizaveta Gladkova

Близько року співпрацюємо з даною агенцією та отримали тільки позитивні враження!
Швидка комунікація,приємне спілкування та якісне закриття вакансій.
Команда професіоналів, які справляються із завданнями будь-якої складності.
Рекомендую 100%

Проходила стажировку в данной компании.
Хотела бы в первую очередь поблагодарить людей которые сопровождали меня во время обучения и практической части это Марина, Дарина, Татьяна, Юлия и Николай.
Эти люди вкладывают титанические усилия в свое развитие, развитие своего агентства, и развитие своих учеников.
Попала к ним на стажировку через work.ua.
Я человек не имеющий опыта работы в IT или в любом другом деле связанным с рекрутингом.

Во время стажировки можно было задавать абсолютно любые вопросы, а главное на них давали ответы.
Было изучено очень много нового материала, да разобраться во всем сразу тяжело, но если есть реальная цель и мотивация, то это не проблема.

Хочу обратить ваше внимание, на то, что я не потратила ни копейки на это обучение. Эти люди открыто делятся важной и актуальной информацией, которая мне помогла в закрытии первой в моей жизни вакансии(кстати деньги за нее выплатили в течение 5 дней как и было ранее оговорено)

Где ещё сейчас можно найти такие условия сотрудничества?

Через три месяца после реальной практики, я получила оффер от этой компании, приглашение на позицию работы сорсера. То есть все что они изначально предлагают в контракте это реально. Все условия работы в их команде более чем прозрачны. Все четко прописано на бумаге.

Вывод: Я довольна обучением в этой компании, и рада что именно им отправила запрос на обучение. Мой выбор был случайный и я ни капли не разочарована)
Если Вы хотите войти в IT сферу, обучиться новой специальности, узнать много нового и расти как профессионал своего дела, то академия рекрутинга RockIT это место для Вас.

Проходила стажування в цій компанії. Насправді це був класний досвід, менеджери завжди готові домопогти і підказати, відчувала підтримку та налаштовування на роботу. Інформація подана просто, лаконічно і зрозуміло. Пішла зі стажування раніше, так як завдяки отриманому досвіду отримала офер в американській компанії в Україні. Тому вважаю, що ті гроші варті того досвіду, що я отримала

Tetiana Biela отправил(а) следующее сообщение в 17:19
См. профиль участника TetianaTetiana Biela
Tetiana Biela 17:19

Добрый день, Алена)
Слышите зов предков? А зов на позицию HR от продуктовой компании?
Продукт компании дарит возможность людям узнать историю своего рода и найти родственников.
Сейчас компания нуждается в опытном HR, присоединится к их R&D офису в Киеве, а я призвана им в этом помочь.
Поговорим?

Добрый день, Алена. Мне жаль, что мое сообщение вызвало у Вас негативную реакцию. Мой посыл был в том, что бы заинтересовать человека и обменяться хорошими эмоциями и в последствии общение по актуальной вакансии. Думаю, у нас с Вами не произошел match. Жаль, что мое намерение вызвать хорошие эмоции обернулось обратным. Спасибо за Ваш комментарий и пусть общение с людьми Вам дарит только положительные эмоции. Хорошего дня)

Ответ на комментарий jobs.dou.ua/...​ting-agency/reviews/#9577

1. > Все контакты с которыми мы работаем собраны из LinkedIn либо из личной переписки с кандидатом либо из его CV, которое кандидат сам выслал или по рекомендациям.
— То что имелось в виду, работают по слитым базам. Вы собираете персональные данные пользователей из сторонних источников, в моем случае из LinkedIn (так как свое резюме я вам не высылал, у вас же его нет, правда?). Персональные данные — данные по которым можно однозначно идентифицировать человека. То что они размещены на LinkedIn означает что я дал согласие на обработку и хранение моих данных LinkedIn-у, не вам. Ну и да, телефонный номер я никогда не оставлял в открытом доступе.

2. > Работа сотрудника нашего агентства, заключается в том, чтобы выйти на связь с кандидатом через любой возможный источник. Не важно где мы стучимся кандидату, мы уточняем какой мессенджер для связи удобен для общения. Кандидат из LinkedIn предлагает перейти в Телеграмм, или наоборот, как будет ему удобно.
— Тоесть работа заключается в спаме по всем возможным источникам. Если бы мне постучали в LinkedIn с предложением перейти в телеграм — вопросов нет. Удобно ли мне получать спам в телеграм меня никто не спрашивал.

3. > Мы выстраиваем долгосрочные отношения с кандидатами, если Вам сейчас не актуальны новые возможности, то в будущем наш контакт возможно будет очень кстати.
— Уведомляю, что от вашей компании принимать предложения не буду, ни сейчас, ни когда-либо еще. Требую удалить мои персональные данные из своей базы и отписаться мне «через любой возможный источник». Пока что прошу через комменты на ДОУ.

4. Вы в свою очередь для связи выбрали DOU, хотя могли написать в LinkedIn ;)
— Я связывался не конкретно с тобой, а с твоими клиентами. Я считаю что подобные конторы, которые грубо плюют на хранение, сбор и обработку персональных данных, не должны существовать на рынке.

Владислав, Ваш комментарий понятен с первого раза.
Ваши пожелания не связываться с Вами так же учтены.

Я работаю в Rock-IT уже 3 месяца и хотела сказать, что это интересный путь, классное начало. Благодаря Николаю, Дарине и Татьяне — у меня уже 4 закрытых вакансии за 3 месяца. Это очень ободряет и дает мощный толчок делать все больше и больше. Для тех, кто хочет себя опробовать в сфере рекрутинга — Вам сюда. Только помните, что результат зависит именно от Вас. Этому делу нужно посвящать не менее 6 часов в день. Поэтому рекомендую настроится на работу:)

Спасибо за опыт, за возможность, за коллектив и настроение! Я очень благодарна!

Підтримали: Тетяна Бєла

Работают или по слитым базам (еще и не самым актуальным), или по поиску по кведам в открытом реестре ФОПов. Как именно — не признались. Просто строчат сообщения в телеграм с вакансией, про стек технологий даже никто не спрашивает.
Я понимаю и одобряю рекрутеров, которые пишут в линкед, но рассылать сообщения в телеграм — мудачество. Так скоро до инстаграма и тиндера дойдем.

Владислав, спасибо за Ваш комментарий.
Все контакты с которыми мы работаем собраны из LinkedIn либо из личной переписки с кандидатом либо из его CV, которое кандидат сам выслал или по рекомендациям. Любые «базы» бесполезны для нашей работы, это не наш формат.

Вы в свою очередь для связи выбрали DOU, хотя могли написать в LinkedIn ;)

Агентство даёт отличную возможность начать свой путь в рекрутинге. Берут без опыта работы (что сейчас редкость), обучают с нуля, есть возможность попрактиковаться и получить не плохие бонусы. В любой сложной и непонятной ситуации получала помощь и поддержку. Плюсом также является то, что работа полностью удаленная и я сама могу планировать свой день.
Спасибо Николаю и Дарине за полученные знания и опыт!! Всем, кто хочет попробовать себя в IT рекрутинге рекомендую агентство Rock-IT!!!

Отличная компания для старта и развития. Дают много обучения от А до Я. Раскладывают информацию по полочкам и дают возможность применить ее на практике. Крутой опыт под руководством Дарины, замечательного наставника. Если вы хотите получить качественные знания и опыт, вам сюда! Рекомендую всем для старта карьеры.

Сотрудничаем с агентством Rock-IT c открытия киевского офиса MyHeritage. Ребята качественно и результативно выполняют свою работу. От команды Николая всегда можно ожидать максимально релевантный поток кандидатов даже на самые сложные позиции и в самые сложные времена на рынке, постоянную обратную связь, проактивность и «client-oriented» подход. У нас достаточно высокие стандарты найма и благодаря профессионализму команды Rock-IT мы находим лучших кандидатов.

Я проходила двотижневий курс навчання в Rock-IT, який дав змогу розібратися, що таке рекрутинг та що входить в обов’язки сорсера та рекрутера. Завдяки домашнім завданням, можна було зрозуміти чи хочу я взагалі цим займатися. Після закінчення навчання я потрапила на 3 місячне стажування, де на реальних компаніях я вчилася шукати і спілкуватися з кандидатами.
Хочу подякувати менеджеру Darina Taranenko, за підтримку та поради в роботі і також за мотивацію та коучінг власнику агенства Nikolay Konovalenko!

Закончила курс рекрутинга от ROCK-IT. После работала на позиции рекрутера. И очень довольна полученными знаниями и опытом. Николай отличный коуч, дает сильную, понятную, отточенную базу IT рекрутинга, а после предлагает реальную практику. По сути вы можете освоить новую профессию. Это прекрасная возможность для начинающих. Всему научат, все расскажут, главное действовать.
Агентство работает с разными клиентами(аутсорс, аутстаф, продуктовые компании). Есть возможность понять как все работает и устроено. У меня остались только приятные эмоции от сотрудничества. Классные люди и профессиональная команда.

Нереально крутой опыт! Спасибо большое Дарине и Николаю за то, что помогли проложить путь в рекрутинг. И обучение, и поддержка, и мотивация — всё это они давали на высочайшем уровне.
Приятно иметь дело с людьми, которые так любят и понимают свою сферу деятельности, как они.

Я почти полтора года проработала в компании и у меня остались только тёплые впечатления.
Работа в компании позволяет получить бесценный практический опыт в ИТ рекрутинге. Во-первых, это отличная возможность поработать с разными языками программирования и направлениями.
Во-вторых, можно работать с разными компаниями — продукт, крупный аутсорс, стартап.
В-третьих, вы напрямую коммуницируете с клиентами, выстраивая с ними продуктивные взаимоотношения и влияя на процесс подбора.
И огромное преимущество — полный ремоут и независимость. Вы можете сами управлять своим рабочим временем. Тут и правда главное — ваш результат)

Підтримали: Анастасия Рыбицкая

Компания DataArt успешно сотрудничает с агентством уже несколько лет, команда Rock-IT стали надежным партнером в рекрутинге для нас.
Спасибо ребята, так держать!

Підтримали: Olena Yaburova

Работаем с Rock IT порядка года по направлению рекрутинга. Мы IT аутсорс компания и вопрос скорости/качества ключевой. В этом плане это одно из самых профессиональных агентств! Официально заявляю! Успехов, ребята, вы молодцы! Показывайте и на дальше этому рынку что такое IT рекрутинг по взрослому)

Хотела бы оставить отзыв об агенстве Rock-IT.
Для всех тех, кто хочет в дальнейшем работать в сфере IT рекрутинга, это отличный «трамплин». Не для кого не новость, что действительно очень сложно устроиться в компанию без какого-то опыта и знаний, именно поэтому это действительно отличная возможности, после которой открываются двери, проверено:)
Отличный вариант для студентов или для людей которые хотели бы попробовать себя в чём-то новом или поменять сферу деятельности.
После теоретического курса с нуля, есть возможность применить и прокачать новые знания на практике. И в этом всегда помогут и поддержат. Но, не стоит надеяться что подучиться все и сразу, терпение — залог успеха.
Я благодарна за такую возможность.

Хочу оставить отзыв о своём обучении и последующей работе в компании «Rock-IT».
В одно время я загорелась идеей обучится и работать в сфере IT рекрутинга, но как это часто бывает — компании не заинтересованы в людях, не имеющих опыта. Им нужен уже готовый специалист с навыками и опытом, который в кратчайшие сроки начнёт приносить результат. Но мне улыбнулась удача и компания Rock-IT в лице руководителя Николая Коноваленко предложила пройти обучение с возможностью дальнейшей практики.
За это время я изучила основы рекрутинга в IT-сфере: научилась понимать вакансии и составлять грамотные шаблоны общения, которые приводили к результату — глубокому интересу кандидата к вакансии и как следствие — получение офера после прохождения всех этапов собеседования. Научилась составлять эффективные запросы для поиска релевантных кандидатов, научилась «читать» и понимать вакансии, работать с различными возражениями и многое другое.
Хочу отметить эффективность обучения it рекрутингу, которое проводит Николай: весьма грамотная и структурная система обучения методике рекрутинга, которую осваивает новичок, обогащаясь каждый день новыми знаниями и умениями.
Работать в агентстве одно удовольствие, так как ты чувствуешь себя частью команды. За начинающим сорсером закрепляется куратор, который 24/7 на связи, всегда ответит на все волнующие вопросы, поможет и подскажет!
В общем, очень рекомендую всем, кто хочет обучится новой для себя профессии и начать свою карьеру в IT рекрутинге!😊

Хочу оставить свой отзыв о работе в Rock-IT.
Со сферой IT-рекрутинга я не был знаком, но хотел попробовать обучится новому и получить новые скиллы. Что, в итоге, я и получил)
В Rock-IT я попал через Работа.юа. Меня привлекла возможность полного обучения и дальнейшей практики.
По обучению — материалы четкие, структурированные, максимально разжеванные, с примерами и объяснениями. Все, что нужно для старта. Времени достаточно, что бы изучить все необходимое и повторить) Николай очень хорошо преподносит информацию. Лично у меня не было моментов, где я ничего не понял или долго соображал «о чем вообще речь».
Все, что не ясно — всегда можно спросить у Николая.
После обучения, по собственному желанию, у вас есть возможность реальной практики. РЕАЛЬНОЙ. Что сейчас редкость для начинающих, ведь все требуют опыта как минимум 6 месяцев. А где его взять то?) Вот тут Rock-IT впереди всех: и обучат, и дадут работу. Все в твоих руках.
Очень четкие договоренности, все прозрачно и понятно, без подводных камней.
Николай и Дарина — всегда отвечают, открыты диалогу, подсказывают. Не было ситуаций, когда ты сам по себе.
Еще выделю момент, что все на удаленной основе. Никаких привязок к офису, городу и т.д. С тебя только ноутбук и стабильный инет.
В целом я рекомендую агентство Rock-IT — и для новичков, и для тех, кто хочет наработать «стаж», при этом зарабатывая.

Хотел бы оставить здесь отзыв сотрудничества с компанией Rock-IT. Работаем вместе уже больше полу года и хотел бы отметить профессионализм ребят, работают быстро и качественно. В ИТ бизнесе я давно и понимаю как важно качество подбора персонала, поэтому выбирали много агенств и остановились на Rock-IT, пока не пожалели и планируем продолжать сотрудничество. Отдельная благодарность Николаю и Дарине за гибкий подход к бизнесу и умение подстроиться в разных ситуациях. Рекомендую

Хочу оставить свой отзыв о работе в Rock-IT. До сотрудничества с Rock-IT у меня уже был опыт работы рекрутером в it-сфере и со спецификой я была знакома. Но, даже не смотря на опыт, у меня возникали сложности, так как простых задач в it-рекрутинге не бывает (или бывает, но очень мало). Но я благодарна Николаю и Дарине за помощь и поддержку, которую они мне оказывали. Всегда было максимальное включение в любой вопрос, помощь давала свои результаты. Работать под руководством Николая комфортно и понятно. Условия прозрачны и честны, поддержка максимальна, а настроение позитивное. Я однозначно рекомендую «Rock-IT» Recruiting agency для обучения и сотрудничества, так как это бесценный опыт и возможность зарабатывать, если готов трудиться, прокачивать свои навыки и расти, как профессионал. Искренне благодарю вас,Rock-IT, желаю удачи и развития в крупную успешную компанию.

Підтримали: Катя Тремель

Дякую Миколаю та команді за кадром за теоретичний й практичний курс. Враження дуже позитивні від обох його частин. Теорія базується на передовій практиці, що включає як власний досвід агентства, так і найкращі напрацювання світових лідерів.) Усе викладається у зрозумілому, структурованому форматі, у зручному для студента графіку. Практика — це просто фантастика! Усе починається з привітання в групі, тобто ти долучаєшся не до чужих людей, а до колег і друзів, які на тебе з радістю чекають. Працюєш над вакансіями, по яким вже зібрано весь потрібний матеріал. На кожне питання або «больку» відповідають, допомагають вирішити те, що не вдається. Monday Talks — це не сектанські зустрічі, як зазначалося, це море гумору, лайфхаків, дійсно командна підтримка, взаємне навчання— тут навіть інтерн надає «вистраждані власними факапами» дієві поради. Реально рекомендую.)

Закончила курсы в Rock-IT и работаю с Николаем уже около года. Обучение прошло легко и быстро, сложные вещи Николай очень просто доносит, т.к. у него дар преподавания!!! Вся информация, которая даётся на курсе полезна и в дальнейшем применяется в работе, никакой «воды» всё по теме. Работа рекрутёра интересная, но сложная для тех, кто не боится сложных задач и всегда добивается поставленных целей, постоянно повышая свою планку. У меня не сразу получилось закрывать вакансии, потребовалось проявить больше настойчивости и терпения. Когда я закрыла первую вакансию, то разобралась с последовательностью работы. Сейчас закрываю вакансии более системно. У Николая хорошо построен рабочий процесс, собрана сплочённая команда, которая подскажет и поддержит в любой момент, это большой плюс для новичка, незнающего как поступить в той или иной ситуации! Если Вы фанат своего дела — рекомендую агенство ROCK IT!

Підтримали: Iryna DubohraevaIrina Dirina

Закончил данные курсы и проработал уже 5 месяца. Довольно хорошая теоретическая база, все объясняют подробно, всегда можно получить ответы на свои вопросы. для наработки опыта самое оно. Но, если Вы думаете, что закончив курсы и сразу начнется зарабатывать большие деньги, то спешу разочаровать Вас, что этого не будет))) Рекрутер-это такая же профессия, как и любая другая и она требует времени, усилий и усидчивости. В ней есть своя специфика и правила. Чтобы зарабатывать хорошие деньги и получать хорошие бонусы, нужно уделять этому довольно много времени, как и любой другой работе.
С учетом всего своего большого опыта в IT сфере уже в первый месяц практики закрыл две вакансии и заработал хорошие бонусы, но это благодаря упорному труду и затрате на это всего свободного времени. Если Вы не готовы трудиться, а думаете по-быстрому попасть в IT и срубить хорошие деньги, то не будьте наивными, этого не случится. Работайте над собой и все придет) Всем желаю удачи)

Підтримали: Iryna DubohraevaIrina Dirina

Что я хочу сказать про Rock-IT Recruitment School? Речь будет длинная, мое скромное, субъективное мнение, но заранее спасибо, что прочитете до конца!
Была приглашена на двухдневный вебинар со стороны Rock-IT. Согласилась участвовать, и на удивление поднимали вопрос очень важный и очень болезненный «ГДЕ НАЙТИ ОПЫТ?»
Николай Коваленко, собственник компании Rock-IT Recruitment, сообщил, что предложенная учеба состоит не только теоретической части. Есть пакет «ОБУЧЕНИЕ + ПРАКТИКА»! Идея с практикой мне очень понравилось. Никто не даёт практики, но все хотят с опытом работы. Такая платформа работает в США и в Европе, человек понимает нужен ли та или иная специальность благодаря практики...Скажу честно, долго и мучительно думала, не обман ли это. Но рискнула! И не давно получила сертификат после экзамена. И все так как описал Николай до договора (Да, да подписывается ДОГОВОР!!! )- Теория-Закрепляющая неделя-Экзамен и ВНИМАНИЕ,если Вы и правду готовы пойти в перед, для Вас открывается этап Практика. Спросите, что дала мне теория? Широкий спектр знаний. Эта школа не похожа на других, не грузят терминами которые ты не знаешь. Наоборот- объясняет с нуля, дает знания по иерархии, методологии, технологии, как правильно читать вакансию, задавать вопросы,ГДЕ и КАК искать...И это все человеческим языком, что весь страх исчезает и быстро, грамотно ставишь по полкам свои новые знания. Все это происходит под чутким наставничеством Николая (всегда на связи, помогает, корректирует...)
Минусы курсов-длинные видеоуроки (лично для меня). Плюсы- онлайн,можешь смотреть сколько и когда хочешь.
В общем, если Вы ещё думаете «стоит или нет», однозначно РЕКОМЕНДУЮ-стоит! А, какие успехи подарит этап Практика, покажет будущее.

П.С. Мучала Николая очень сильно по поводу и без. :)
П.П.С. Николай, спасибо большое за терпение и за предложенный шанс!

Підтримали: Iryna DubohraevaIrina Dirina

Сотрудничество началось очень продуктивно и результативно! Надеемся на плодотворную и не менее эффективную работу в будущем! Качественный подход рекрутеров по поиску кандидатов на технические вакансии (PHP в частности): большой поток релевантных резюме и оперативная обратная связь.

Более года работаем с компанией Rock-IT. Приятно, что руководство Rock-IT выстраивает дружественные отношения с клиентом, что в свою очередь влияет на качество и скорость подбора персонала. Благодарны за сотрудничество, качественный подбор и за дружественное отношение со стороны каждого сотрудника, с кем нам довелось поработать.
От себя желаем компании процветания, интересных новых задач и проектов:)

Работаем с Rock-IT и их работой давольны на все 100%. Отвественные и отзывчивые люди, которые всегда готовы прийти на помощь.
Спасибо за Ваш профессионализм!
Ради будем сотрудничать с Вами в дальнейшем.
Trust Sorcing

Підтримали: Mykola Konovalenko

Хочу выразить свою благодарность команде «Rock-IT» за предоставленную аналитику.
Мне правда понравилось то что ребята честные, пообещали за 2-3 дня выполнить аналитику по рынку Житомира и через 2 дня ребята предоставили реальные данные. Я точно знаю что реальные, так как уже почти год работаю над вакансиями в Житомире.
Еще ребята предложили варианты решения того как можно закрыть вакансии, они полезные так как мы сами уже к этому пришли.
Если будут сложности с закрытием вакансий в Киеве обязательно к ним постучусь с запросом.

Підтримали: Mykola Konovalenko

Хочу оставить отзыв о своей работе в компании «Rock-IT», при этом, я бы называл это взаимодействие — сотрудничеством.
За это время я изучил основы рекрутинга в IT-сфере: научился «читать» и понимать вакансии, составлять эффективные поисковые запросы, писать приветственные письма кандидатам, вести переписку с кандидатами, работать с различными возражениями, «продавать» вакансии, использовать разнообразные каналы связи с кандидатами, вести коммуникацию с клиентами компании, работать с базами данных, «вести» кандидата от знакомства с вакансией до получения оффера и многое другое.
Хочу отметить эффективность обучения данной профессии, которое проводит руководитель компании: весьма структурная система обучения методике рекрутинга, которую осваивает новый сотрудник, обогащаясь каждый день новыми знаниями, навыками, которые переходят в привычки, а также — новыми заданиями и функциями.
Принимая участие в обучении и, в то же время, наблюдая за этим процессом, можно смело перенимать опыт руководителя в постановке обучения, во взаимодействии с сотрудниками и клиентами, делегировании, time-менеджменте, self-менеджменте и многое другое :)
Завершение каждой недели знаменуется недельным отчетом, анализ которого позволяет определить зоны роста сотрудника, как специалиста, так и правильно распределять задачи, время, приоритеты.
Интенсивное обучение дает свои плоды в весьма короткие сроки, что является выгодным для всех сторон, так как компания работает в концепции win — win — win: Клиент — Сотрудник — Компания.
И, конечно же, ключевую роль в работе компании играет команда, которую достаточно умело подобрал Николай! Дружественный коллектив создает заряженную трудовую атмосферу, при этом, всегда есть место доброй шутке, улыбке, поддержке и хорошему настроению!
Спасибо вам! :)
Успехов и процветания!
P.S. Сотрудничать рекомендую!

Підтримали: Mykola Konovalenko

Сильная команда профессионалов, безупречно выполняющая свою работу! Обращайтесь и Вы попадете в надежные руки)

Підтримали: Mykola Konovalenko

Молодая прогрессивная компания с нестандартным подходом к работе. Ребята большие молодцы! Николай, руководитель, так держать!