Rock-IT Recruitment Agency

7 листопада 2022 23:38

Zakiryaeva Loliya, HRD в VHG

Доброго дня! Хочу надзвичайно подякувати і побажати процвітання Rock IT Academy.

По-перше, маю зауважити, що для мене навчання на курсі ІТ сорсер стало ковтком свіжого повітря у цей непростий час. Я мала 9-річний досвід у класичному HR, але про рекрутинг у ІТ не знала зовсім нічого. Проте за місяць поглибленого навчання на курсі, я отримала максимум знань, пошагові інструкції, тести перевірки знань, відео-розьяснення, словники, корисні поради та все інше, все це допомогло мені успішно скласти тести та перейти до практики.
По-друге, процес практики просто неймовірний: все чітко регламентовано, купа інформації для самостійного вивчення та закріплення тестами, постійна підтримка від мого куратора Інни, відео, рекомендаціі, перші кандидати на вакансії. На кожне питання ти завжди зможешь отримати чітку та поглиблену відповідь, раз на 3 дні тет-а-тет онлайн з куратором, де отримаєшь завдання, обратний зв’язок та рекомендації до дії.
І по-третє, якщо ви шукаєте курс, який надасть вам відповіді на усі питання ІТ рекрутінгу, обирайте Rock IT Academy! Миколо, Юля, Інна- дякую, ви круті! Бажаю розвитку та задоволених випускників!