Rock-IT Recruitment Agency

4 жовтня 2022 10:27

Iryna Pinchuk, IT sourcer в Rock IT

Хочу подякувати Rock IT за нереальний досвід в моєму житті.
Почну мабуть спочатку , і хочу виділити в цьому навчанні саме людей, бо без них нічого б не вийшло, і скільки вони вклали роботи та сил в це, я правда все відчула на собі і це безцінно.

На теорії, яка дійсно займає лише 20% навчання було дуже багато крутої інфи, неймовірна HR Юля на зв‘язку завжди, підтримка на всіх етапах та любі питання вирішувались відразу.

За час стажування кожний став для мене маленькою сім‘єю. Моя Team Lead Інна була для мене наставником, яка дійсно була зацікавленна в моєму рості, завжди зміна стратегій, допомога ,її власний досвід та зізвони з командою привели до того що я за цей час змогла освоїти професію на практиці та зустрітись з різноманітними ситуаціями, попрацювали з різними вакансіями та людьми.
Rock IT це про людей та про безцінний досвід. Також дякую Миколі та Дарині які заспокоювали в самі необхідні моменти та забирали всі страхи. Ліза яка мені здавалось 24/7 на зв‘язку, нереальна.
Це за кілометри відчувається скільки сил та любові вклали ці люди. Дякую Вам❤️
Я ні дня не пожаліла про це навчання і всім раджу хто хоче спробувати себе в IT, навчатись саме в Rock IT!

Ірочка, ми дякуємо тобі за такі теплі та такі важливі для нашої команди слова❤
Безмежно раді, що ти була частинкою нашої команди! Тільки вперед, в тебе все-все вийде!!!