Rock-IT Recruitment Agency

1 серпня 2022 12:44

Anna Potiahailo, Talent Sourcing Specialist в VeliTech

Хочу також висловити свою подякую академії Rock-IT!
Обережно, буде багато тексту 🙈
Я прийшла в академію з нульовими знаннями і дуууже маленькою вірою в свої можливості. І, чесно кажучи, не думала, що з цього справді щось вийде! Та ще на першому тижні теоретичного навчання все змінилося. Я зрозуміла, що мені дуже цікаво!
Насправді, теоритична частина дуже інформативна, і подана наскільки доступно, що не зрозуміти просто неможливо! Велика дяка за це Миколаю!
Потім була практика, де спочатку було лячно, страшно, невпевнені кроки... та з постійною підтримкою, підказками та наставництвом Team Lead Інни та команди професіоналів все вийшло! 😌
Дуже круто, що є можливість свої теоритичні знання одразу ж застосовувати на практиці! Це безцінний досвід! Зараз я продовжую свій шлях на стажуванні в академії Rock-IT. Класно бачити свої маленькі досягнення, щотижня збагачувати свої знання, обмінюватися досвідом!
Все це, та навіть більше, чекатиме і на Вас, якщо оберете академію Rock-IT! Щиро рекомендую!
Щиро вдячна, справді команді професіоналів, які не залишають тебе на одинці, завжди підкажуть, допоможуть, направлять! Дякую Миколі, Інні, Дарині, Юлі, Єлизаветі! Єлизаветі окреме дякую! Вона завжди з терпінням відповідає на безліч моїх запитань (часом навіть дурних і не дуже зрозумілих 😅). Завжди дасть відповідь, все пояснить!
Велике дякую всім!
Хочете почати свій шлях рекрутера — почніть його з Rock-IT! Не пожалієте! 🤘🏼