Rock-IT Recruitment Agency

18 липня 2022 15:55

Олександр Тимошенко

Проходив авторські курси та навіть доторкнувся до практичної частини, але під тиском зовнішніх обставин був вимушений призупинити своє навчання.
Залишаю відгук, оскільки дуже вдячний компанії за досвід, який вона мені дозволила отримати.
Підхід до навчання дійсно орієнтований на практику. Курси дійсно дозволяють з нуля пірнути у ІТ сорсинг.
Професійна команда, всі процеси взаємодії злагоджені. Протягом усього процесу Вас не залишать один на один зі своєю проблемою.
Практика дозволила мені отримати та розвинути необхідні для роботи навички. Наразі шукаю нові можливості на суміжну позицію. Моє оціночне судження про мій досвід співпраці з компанією наступне: «Я дізнався багато нової інформації; попрацював з актуальними інструментами, якими користуються сорсери; отримав незамінний практичний досвід роботи; у підсумку я виходжу на ринок праці підготовленим, з навичками, що роблять з мене релевантного кандидата не тільки на позицію сорсера, а й на суміжні позиції».
Тільки-но зроблю наступний крок в своєму кар’єрному розвитку — додам коментар на доповнення свого судження фактами.
Якщо ви хочете зробити перший крок в ІТ сорсингу — ці курси неодмінно варті вашої уваги!

Олександр, ми дуже раді, що стали для тебе цим самим першим кроком в ІТ.
Впевнені, що в тебе все вийде 🙌