Rock-IT Recruitment Agency

30 червня 2022 22:11

Шумейко Тетяна

Проходила навчання в Академії Rock-IT.
Прийшла, незнаючи нічого про ІТ, розробників, та мови програмування, і уж точно незнала як і де їх шукають.
Під час теорії познайомилась з видами компаній, дізналась чим Back-end розробник відрізніється від Front-and розробника, дізналася які є мови програмування, дізналася хто ж такі DevOps інженери. Навчилась працювати з запереченнями.

Тут дають стуктуровану інформацію, все що потрібно для подальшої роботи, практику я прохидала, з реальними вакансіями, та компаніями.
Ментор Миколай який зарядить позитовом на цілий тиждень, та завжи направить на правельну думку.
Чудові куратори Марина та Дарина, які підкажуть як краще зробити, та допоможуть розв‘язати все в чому ви могли б заплутатися.
Також вдячна HR Юлії яка на початку навчання, давала підтримку, та не залишала без відповіді, і дуже вдячна клієнт менеджеру Єлизаваті, яка на повну заряджала різними вакансіями.
Професійно команда, яка протягом трьох місяців буде поруч з вами, та не дасть звернути з дороги отримання нових знань в сфері ІТ.
А найголовніше , після дани курсів слово «Ні», уже не таке страшне, і часто воно може перетворитися на «Так»!
Якщо ви нічого не знаєте про світ ІТ, але є бажання навчатися, Академія Rock-IT, покаже як це робити!