RiverSoft

21...80 спеціалістів
Кременчук

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працював у компанії декілька років і вважаю це чудовим досвідом. Riversoft надає гарні можливості для розвитку як новачків так і більш досвідчених працівників.

З плюсів:
— Сучасний стек технологій
— Хороший офіс
— Класні корпоративи
— Різні технічні/професійні курси
— Курси англійської для різних рівнів

У команді в якій працював я був приємний клімат. В цілому, задоволений умовами та досвідом який отримав за роки роботи в Riversoft.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.