Riseapps

Харків, Таллінн (Естонія)

8 грудня 2021 14:54

Nataliia Trubnikova, Marketing Manager

Я мала досвід консультування компанії Riseapps та її CEO — Vladlen Shulepov щодо побудови маркетингової стратегії та відділу маркетингу. Цю роботу я виконувала в рамках попереднього тестування мене, як професіонала, при розгляді на позицію Senior Marketing Manager-а в компанію Riseapps.

Владлен зацікавився можливістю отримання консультації по маркетингу для його компанії на сайті пошуку роботи (djinni.co) і далі ми перейшли до обговорення.

Ми провели 2 зустрічі по 1 годині і 2 години, на яких я підготувала і продемонструвала ретельне маркетингове дослідження з рекомендаціями для розвитку компанії Riseapps.

Загалом я витратила 2-3 дні на проведення аналізу, проходження інтерв’ю та спілкування, з єдиним проханням натомість — отримати ВІДГУК про мене, якщо я не виберу співпрацю з Riseapps та ми не зможемо працювати разом. Я нагадала про цю невеличку послугу для мене під час нашого раннього контакту на сайті роботи Djinni, а потім — ще раз особисто під час інтерв’ю.

МОЯ РОБОТА МАЄ ОПЛАЧУВАТИСЯ, якщо це не тестове завдання на декілька годин, тому відгук про мене — це відповідальність, яка б хоч трохи компенсувала мої зусилля та час. Чи зробив це Владлен? Ні!
І я маю всі докази (в скріншотах) і зачекала достатньо часу на відповідь Владлена. Але цього не сталося.

Саме тому, я раджу кожному потенційному партнеру чи співробітнику НЕ ПРАЦЮВАТИ з компанією Riseapps та НЕ НАЙМАТИ компанію, яка веде нечесну гру.

Риба завжди гниє з голови донизу — закликаю бути обережними у спілкуванні, обговоренні умов та інших зобов’язань, обираючи собі потенційного партнера.

З найкращими побажаннями,
Наталія Трубнікова

Наталю, вітаємо!

Дуже шкода, що наша з вами комунікація вилилася в образу, для якої, насправді, немає підґрунтя і яку ми з вами могли б вирішити приватно.

Ми погодилися на вашу пропозицію виконати тестове завдання та на ваш формат його підготовки (хоча це не наша звична практика), і, попри те, що ми не замовляли підготованих вами документів, готові цю роботу оплатити — щойно ви нам ці документи надасте.

У нашому досвіді люди, які кандидують на ту чи іншу посаду, витрачають на підготовку до співбесіди або презентації рівно стільки часу, скільки вважають за потрібне для демонстрації своєї фахової експертизи і витрачені години вважають інвестицією у можливість подальшої роботи й кар’єрного зростання.

Втім, повторимося, ми готові оплатити витрачений вами час на підготовку до вашої презентації — після того як ми отримаємо випрацьовані вами маркетингові документи та оформимо офіційну угоду.