RIO.UA

до 20 спеціалістів

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Забавная организация. На work.ua встретил вакансию. Подготовил резюме. Что бы скрасить сопроводительное письмо сделал небольшой анализ их сайта. Нашел крупную дырищу.

На резюме не ответили. Всяко бывает, может рожей не вышел для них. Но то, что дырой никто не поинтересовался, и она все еще существует, наталкивает на мысли о компетенции...

Підтримали: VladDmitriy M

Я в шоке — такого свинского отношения я еще не видела! После двух собеседований, тестового задания, полиграфа, рекомендаций выслали мне оффер, но дату выхода не уточнили, сказали подождать. В последующие несколько дней извинялись за то, что заставляют ждать — мол не купили еще технику для меня. Спустя две недели ожидания просто перестали отвечать, сбрасывали звонки. В итоге потрачено целый месяц времени.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.