Rioks

Львів, Лондон (Велика Британія), Таллінн (Естонія), Сингапур (Сінгапур)

25 листопада 2019 19:00

Yulia Zakutnia

Єдине, що можу сказати щодо цієї контори, це Run, Forrest, Run. ТОВ «Ріокс» переважно наймає студенток, яких обіцяє «навчити», але в результаті вони звільняються за місяць-два, бо ніхто їх не вчить. У компанії дуже негативно відгукуються про попередніх працівників, звинувачуючи їх у непрофесійності, переманюванні клієнтів і порушенні договорів. Багато тиснуть і брешуть, велику кількість часу приділяють несуттєвим питанням, наприклад, кого де посадити в офісі, а серйозні проблеми, як от неналаштовані процеси чи поганої якості послуги, не адресують. За півтора місяці, що я працювала з ними, одну зарплату мені затримали і виплатили в неповному обсязі (коли я на цьому проакцентувала, сказали, що я «влаштовую цирк»), іншу — не виплатили досі.

Досить цікавий відгук та «новина» для мене. Буду вдячний, якщо Ви оперуватимете фактами, а не розсіюватимете брехню та наклеп по мережі, саме цим показуючи свій непрофесіоналізм та відсутність елементарного виховання. Цікаво ж, що саме Ви скаржитесь не на одну компанію в якій Ви працювали до нас. Це Ваше хобі?

Раз справа набрала публічності, я б попросив Вас вибачитись за невірні твердження щодо заробітньої плати, яку ніколи Вам не затримували, а також суми, яку завжди Вам було оплачено в повному обсязі, а також, пояснення Ваших тверджень про зневагу до попередніх працівників.
Якщо ж Ви прийшли до нас як професіонал, але називаєте себе студентом, якого не вчать, при цьому не пройшовши випробувального терміну, це теж свідчить про певні Ваші професійні якості.

Чи задів репутацію компанії Ваш коментар? Ні. Чому? Тому що обгрунтувати його Ви не в силі...

Чи задів репутацію компанії Ваш коментар? Ні.

Oleksiy Kuryliak, збережу ваші слова

Підтримали: Oleksiy Kuryliak