Rioks

Львів, Лондон (Велика Британія), Таллінн (Естонія), Сингапур (Сінгапур)

Rioks не платит зарплату своим сотрудникам. Я сотрудничал с ними около месяца в ноябре 2020 года, и до сих пор (уже полгода) жду обещанную оплату. Всё, чего я добился за это время в общении с CEO компании (Алексей Кириляк) — это пространные обещания.
Настоятельно не рекомендую сотрудничество с Rioks любому, кто ценит свой труд и свое время.

Підтримали: Юлія Михайлюк

Вадиме, як представник компанії, я змушений дати коментар, хоча це переведе дискусію в смішний балаган. Одразу попереджу: я не відповідатиму на жоден коментар від Вас надалі. Всю комунікацію Ви можете вести електронною поштою, так як Ваше твердження є невірним та нічим іншим як просто гаянням часу читачів.

1. Компанія Ріокс оплачує заробітню плату всім працівникам і стороннім виконавцям (фрілансерам), яким ви являлись, незалежно від якості роботи чи наданих послуг. Наголошу, Ви не були працівником компанії, а надавали послуги нам.
2. Особисто я, в чийому імені Ви допустились помилки, обговорював з Вами можливість отримання Вами оплати альтернативним методом, оскільки Ви не хочете отримати кошти на свій особистий рахунок, а пропонуєте для оплати рахунки сторонніх осіб. Так, я погодився на це, не думаючи що це може мати наслідки. І в день, коли було обіцяно Вам провести оплату і я не зміг бути на зв’язку із-за перельоту, Ви просто почали спамити мережу фейковими відгуками... Саме це мене насторожило і я принципово відмовився з Вами спілкуватись особисто та наголосив на виставленні рахунку за виконану роботу від Вашого імені, чітко вказавши терміни оплати.

Так, оплату за три тижні роботи, після яких з Вами було припинено співпрацю, нами досі не проведено на момент написання відгуку. Але оплату не проведено Вам по простій причині: ви відмовляєтесь виставити рахунок за надану послугу нам, і відповідно позбавляєте нас можливості оплати. Звісно ж, ми не відмовляємось від оплати, але ми принципово відмовляємось оплацівати на не ваш рахунок та незаконним методом. Як і вам неодноразово наголошувалось мною особисто та фінансовим менеджером: надайте рахунок і отримаєте оплату протягом трьох днів. Невже це проблема? Цей відгук є ще одним підтвердженням нашого прохання: надайте рахунок, повидаляйте весь Ваш спам, що не відповідає дійсності, отримайте обговорену оплату, і не гайте мого особистого часу...

PS: Відредагуйте Ваш профіль, оскільки Ви не Head of Copywriting Department в NetPeak, навіть Ваш LinkedIn про інше пише. Також, оскільки Ви надавали нам свої послуги три тижні, це пояснює нашу оцінку Вашої роботи, що була опісля перероблена повністю іншими спеціалістами, так як робота Редактора не передбачає лише використання Grammarly (так, ми перевіряли ретельно) та машинну перевірку текстів...

Через місяць після розірвання контракту мені таки виплатили решту грошей. Цей відгук через 9 місяців мене почали примушували забрати з погрозою звернутися до суду.

Юлія, читаючи твої відгуки в мережі, особливо після аргументованої розмови щодо звільнення, а також про відсутність очікуваної експертності, я не вдаватимусь в дискусії, а наведу декілька фактів, що заставлять задуматись не над репутацією нашої компанії, а над особисто твоєю, так як ти намагаєшся позиціонувати себе як маркетолог з досвідом та знанням (я не можу судити за останній період, адже пройшло досить багато часу від того коли востаннє бачились).

1. Кошти були оплачені в повному обсязі та без жодних затримок, на що є підтвердження платежів, як за твої послуги, які надавались компанії, так і заробітня плата, яка оплачувалась згідно КЗпПУ вчасно та без жодних затримок. Більше того, останню оплату було здійснено чи не на місяць раніше від планової дати.
2. Дивно що ми не перша компанія про яку я бачу ідентичний відгук, що тобі не оплачують, а після того як ти скаржишся, кошти оплачують. Це виглядає як копі/пейст тактика. Майбутнім роботодавцям бажаю бути обережними.
3. Оплати проводились незалежно від відгуків чи будь яких інших чинників, вони проводились згідно договгру та в терміни, вказані в договорі. Раджу перечитати і зрівняти банківську виписку з договором та календарем.
4. Враховуючи що відгуки твої є нічим іншим як оманом та наклепом, ми справді подали до суду, адже така поведінка є неприпустимою та аморальною. Щодо погроз чи примушувань я б не став обманювати публіку, адже це є неправдою, та призведе до ще одного позову.
5. Слід зауважити, що випробувальний термін, на якому ти перебувала, не було продовжено із-за відсутності очікуваних навиків, які були заявлені при попередніх співбесідах, а також, неетичної поведінки щодо працівників та керівництва компанії. Іншими словами, я б задумався на місці майбутніх роботодавців про надійність співпраці з тобою, враховуючи що ця ситуація в Ріокс з 2012го року існвання компанії єдина, яка настільки огидна, що ми аж подали до суду...
6. Єдине що може зупинити наш позов та процес, це твоє публічне визнання помилки щодо відсутності оплати, а також публічне вибачення перед працівниками компанії, яких було принижено тобою під час твого перебування в тій чи іншій мірі. І не факт, що це «єдине» не втратить актуальність найближчим часом.

А тим часом про погрози:
Нижче копії повідомлень, які надіслано довіреною особою компанії 10.08.2020 та мали на меті попередити тебе про можливу відповідальність перед законом, що, я вважаю, було досить лояльним та совісним вчинком з нашої сторони, проте чомусь переросло в безглузді коментарі та відгуки по мережі з твоєї сторони.

Цитую (нажаль, тут скріншоти додати неможливо):
Повідомлення 1:
Привіт
Олексій готує позов в суд за наклеп та неправдиві відгуки.
Це серйозна справа. Ти пишеш в відгуках про нас що тобі не платили або вчасно не платили, хоча є всі підтвердження що ти не виконавши своєї роботи отримала всю суму і вчасно.
Забери будь ласка відгуки, які ти залишала на доу та фб, тому що мені б дуже не хотілось займатись тою документацією і витрачати час на всі ці формальності.
Дякую

Повідомлення 2:
На рахунок другого інвойса — подивись якою він датою і якою мав бути — він не протермінований, а навпаки — оплачений раніше. Ми про це вже говорили тобі, але ти далі не бачиш простих речей і не розумієш що тобі пояснюють.

////// ////// //////

Я надав настільки детальне пояснення, наскільки це було можливим. Жодного іншого пояснення не бачу сенсу надавати.
Юля, бажаю успіху в майбутніх намаганнях та потенційних взаємовідносинах з роботодавцями чи замовниками послуг!
Потенційним роботодавцям чи партнерам: уважності та обережності!

Єдине, що можу сказати щодо цієї контори, це Run, Forrest, Run. ТОВ «Ріокс» переважно наймає студенток, яких обіцяє «навчити», але в результаті вони звільняються за місяць-два, бо ніхто їх не вчить. У компанії дуже негативно відгукуються про попередніх працівників, звинувачуючи їх у непрофесійності, переманюванні клієнтів і порушенні договорів. Багато тиснуть і брешуть, велику кількість часу приділяють несуттєвим питанням, наприклад, кого де посадити в офісі, а серйозні проблеми, як от неналаштовані процеси чи поганої якості послуги, не адресують. За півтора місяці, що я працювала з ними, одну зарплату мені затримали і виплатили в неповному обсязі (коли я на цьому проакцентувала, сказали, що я «влаштовую цирк»), іншу — не виплатили досі.

Досить цікавий відгук та «новина» для мене. Буду вдячний, якщо Ви оперуватимете фактами, а не розсіюватимете брехню та наклеп по мережі, саме цим показуючи свій непрофесіоналізм та відсутність елементарного виховання. Цікаво ж, що саме Ви скаржитесь не на одну компанію в якій Ви працювали до нас. Це Ваше хобі?

Раз справа набрала публічності, я б попросив Вас вибачитись за невірні твердження щодо заробітньої плати, яку ніколи Вам не затримували, а також суми, яку завжди Вам було оплачено в повному обсязі, а також, пояснення Ваших тверджень про зневагу до попередніх працівників.
Якщо ж Ви прийшли до нас як професіонал, але називаєте себе студентом, якого не вчать, при цьому не пройшовши випробувального терміну, це теж свідчить про певні Ваші професійні якості.

Чи задів репутацію компанії Ваш коментар? Ні. Чому? Тому що обгрунтувати його Ви не в силі...

Вакансії Rioks