Ringostat

Київ, Одеса, Черкаси

Зараз закінчується мій випробувальний термін в Рінгостат і за практично 2 місяці цїєї роботи я можу написати відгук. Одним з основних моїх критеріїв в пошуку роботи було те, щоб спілкувалися українською мовою і щоб задачі були не однотипні, а різноманітні, щоб не вигоріти на роботі. Задачі і правда не одноманітні — для того, щоб я почала хоть щось розуміти пройшов практично місяць. Велика подяка за підтримку куратору Березі, яка має залізні нерви і вміє пояснити все дуже ясно і зрозуміло, і онбординг спеціалісту Небулі, яка вміє підтримати, щоб не падала духом. Робота як на мене досить важка, але дуже цікава, для мене це робота, яка приносить задоволення. Дуже сподобалися процеси, все чітко і зрозуміло, якщо якась проблема — команда завжди порадить що можна зробити, щоб все працювало. Також дуже подобається комунікація, нема відчуття, що ти нижчий від когось, як буває на багатьох роботах.

Пройшов 2 місячний онбординг на позицію Digital Marketing Team Lead.
Порівнюючи свій досвід попередніх компаній і Ringostat можу сказати що це небо і земля.
Настільки організованої, професійної та синхронізованою команди я ще не бачив.

Якщо загалом про компанію — велика перевага, що компанія дуже динамічна в покращенні свого продукту та розвитку.

Щодо процесу найму та онбордингу перевагою було те що співбесіди короткі і по суті, а онбординг спеціалісти надали інформацію та підтримку за чітким механізмом де просто не залишається питань.

На випробувальному терміні мав дуже хорошу підтримку від онбордінг спеціалістів, команди та свого куратора, які підтримували та допомогали у вирішенні різноманітних питань. Тому цей час пройшов дуже добре та максимально продуктивно. Дуже приємо працювати зі спеціалістами у своїй справі!

Проходжу випробувальний період у компанії на посаду SDR.
Завтра останній день випробувального, залишався і продовжую залишатись задоволеним своїм вибором, я потрапив в колектив де кожна людина професіонал і добрий друг. Всі процеси та задачі настільки структуровані, що працювати одна насолода. Надихаюсь стрімкість росту і швидкістю адаптації до змін. Дякую Ringostat, своєму найкращому куратору, який в мене був за всю мою професійну кар’єру і всій команді, з вами хочеться залишатись на дуууже довго!

Пройшовши випробувальний термін у компанії, я залишився враженим. Від роботи в команді професіоналів отримав цінний досвід у процесі розробки та розвинув навички DevOps. Компанія акцентує на якості та неперервному вдосконаленні, що мотивує мене і я пишаюся тим, що я приймаю участь у цих процесах. Натхненний подальшою співпрацею.

Проходжу випробувальний період у компанії на посаду QA.

Почну зі співбесід. Проходили в декілька етапів, ± процес, як і в більшості компаній, але в моєму випадку рекрутер та технічний спеціаліст зробили це не допитом, як часто буває, а крутою та цікавою бесідою, були відкритими та ввічливими. Це враження друге. До речі, також швидкі відповіді по результатам етапів співбесіди та фідбеки по якості їх проходження.
Першим враженням було те, що після запрошення на співбесіду надали корисні матеріали про компанію, її продукти та сервіси, посилання на відеоматеріал та статті. Також приємно та зручно для ознайомлення.
Але це тільки початок вражень від Рінгостат та НПГ.
Окремо слід зазначити онбординг спеціаліста: підтримка впродовж всього випробувального терміну з момента прийняття пропозиції. Одразу відчуваєш себе потрібним, отримуєш відповіді на будь-які питання чи контакт, до кого слід звернутись, та з мінімальним рівнем стресу через зміну оточення тощо, як буває при зміні компаній.
Крута та позитивна команда, особливо тім лід — відчувається небайдужість до того, що робиться. Цікавий власний продукт, великий, і з попитом на ринку.
За два місяці нудьгувати взагалі не довелось. Задачі є постійно, і постійно різноманітні. Документація з адаптації, онлайн академії для навчання співробітників, кар’єрна драбина, зрозумілі KPI, документація з модулів і логіки їх роботи — все є в зручному форматі. Документація оновлюється за необхідності, можна пропонувати власне бачення та побажання щодо будь чого. Якщо є питання, то формулюй, і чим більше запитаєш — тим краще, але спочатку переконайся, що власними силами не знайшов відповіді.

І список можна продовжувати ще на декілька абзаців або навіть сторінок.

Загалом, почуваєшся своїм з перших днів і надалі. Виникає бажання працювати та виконувати задачі, є мотивація вивчати і покращувати продукт, а також свої софт та хард скіли.

P.S. хочеться ще додати, що є додатковий пункт для того, щоб пишатись та лишити гарний відгук — це українська компанія, що у важкі часи розвивається, підтримує нашу країну, та людей, серед яких окремо слід виділити наших захисників.
Дякую, Рінгостат, за гарний та корисний час, та за можливість бути одним із вас. III → I
Сподіваюсь, що я тут надовго😉💪

Понад півроку працюю у Ringostat на позиції маркетиг спеціаліста.
Можу сказати що:

— приємний процес найму. Швидка комунікація.
— люди. Один із найважливіших для мене пунктів. Працюю з професіоналами своєї справи та чудовими людьми. Від початку шляху у тебе обов’язково є лід, який спрямовує і допомагає рости.
— компанія постійно розвивається та створює нові продукти
— можна обмінятись корисними знаннями не тільки всередині компанії, але й отримати корисний досвід від спеціалістів цілої Netpeak group.
— фінансова мотивація досягнутих цілей.
— роботи багато, завжди багато. Але робота цікава, хоч і не без нудних та монотонних завдань.

Якщо коротко: знаходишся у сильному оточенні і постійно ростеш, як спеціаліст. Рада, що маю змогу допомагати компанії досягати поставлених цілей.

Процес найму був дуже ретельним, інколи здавалось, що занадто. Декілька співбесід, декілька тестових і рекомендація від попередніх керівників. Але це виявилось дуже виправдано, адже компанія обирає співробітників не лише по знанням і навичкам, а і по корпоративним цінностям. Продукт складний, цікавий і дуже активно розвивається, тому і важливо підібрати відповідну команду.

Онбординг і підтримка команди на найвищому рівні. По будь-якому питанню я знаю до кого звернутись, дуже багато мануалів та підказок. Одразу ж ознайомили з системою кар’єрного росту з чіткими критеріями по кожній позиції. Детальний фітбек по задачам від Team lead.

В компанії не прийнято турбувати у вихідні чи в неробочий час, навантажувати зайвою роботою чи вище твоїх можливостей в часі.

Рада, що наважилась спробувати і потрапила саме в свою команду, та зможу розвивати українську платформу телефонії, колтрекінга та наскрізної аналітики у всьому світі.

Рінгостат це цікавий та в чомусь навіть унікальний український продукт у напрямку телефонії та аналітики. Згуртований колектив професіоналів, у чому також велика заслуга процесам підбору фахівців. Цікаві та нетривіальні задачі. Можливіть розвитку як професіонального так і карьерного.

Підтримали: Yuliya Komarnytska

Раді, що ти прийняв наш оффер! І дякуємо, що відмітив команду, для нас це дійсно важливо ❤️

Рекомендую українцям уникати цю компанію.

Те що рекламують на ФБ московським язиком то вже їх справа, але те що в таргетингу ставлять одразу 3 мови каже про погляди маркетологів та керівництва.
Текст реклами на FB:

Знай, какая реклама приносит целевые звонки, благодаря коллтрекингу от Ringostat! Оптимизируй рекламные кампании на основе данных об эффективности ключевых слов и кампаний. Тестируй бесплатно 14 дней.

Таргетинг цієї ж реклами на FB:

Ringostat намагається охопити людей, які розмовляють такими мовами: Російська, Англійська (Велика Британія), Українська та Англійська (США).

Ringostat is trying to reach people aged 21 to 45.

Ringostat is trying to reach people whose primary location is Україна.

Підтримали: Mykhailo Horshenin

вот прислали мне на почту как ответ — ну просто сказка https://netpeak.group/#mission, узнаю тебя, Одесса. Если серьезно: HR как всего не в курсе дела , используемые технологии устаревшие, инструментарий средний или ниже, фидбек вообще никакой.

Здравствуйте, Дмитрий!
По результатам тестового задания мы приняли решение отказать вам, т.к вакансия предполагала более глубокие технические знания, о чем вам сообщила рекрутер.
Нам очень жаль, что у вас остался негативный осадок.

Ringostat — дает возможность проявить себя в работе над нетривиальными, интересными задачами, каждый день изучать что-то новое. Работать в хорошей команде и комфортных условиях.

Динамичный и сложный проект, приветливый и дружелюбный коллектив, уютный и чистый офис — это всё о нас, о Ringostat.
Именно в этой компании я для себя нашла всё, чтобы прокачать свои скилы и получить большой объем новых знаний.

Підтримали: Cg Gdm

Интересный проект, профессиональная команда, хорошие условия труда. Все круто:)

Вакансії Ringostat