Amazing company.
It’s outsource so from technological perspective a lot depends on the project you get but there’s a possibility to change the it if you want to.
I worked here for a little more then 3 years and this was the greatest company I worked with so far.
The colleagues are great, social package is decent, management is responsive.
The most important thing is that it feels like the company cares about you and is willing to help in difficult times.
It feels like your feedback actually makes a difference which is quite rare this times.
I can say that I really grew with this company and I after all this years I am sad to leave and thankful to everybody I worked or communicated with in Rinf Tech.
And of course special thanks to Alona for getting me into the company.

Excellent company. Regular presents, insurance, sick live days amount and other positive things. In difficult times company cares about staff to be in the safe place. Worked here for 2 years. I can say only positive words about the company, management, and collegues.

Працюю на позиції Recruiter в компанії трошки більше ніж пів року, з’явилось бажання поділитися з тими, хто читає відгуки та обирає, куди надсилати резюме.

Я з Дніпра, офіс компанії у Києві (головний у Бухаресті), тому я працюю віддалено.
І компанія, і команда робить все можливе, щоб для комфортної роботи у мене були всі умови.
Тімлід і колеги завжди на зв’язку для важливих питань. Для якісної праці надано максимум інструментів. Немає ніякого набридливого мікроменеджменту.
Проєкти з сучасними технологіями, на деяких мінімум стейджів — буквально дзвінок з рекрутером, технічне — оффер. Кожному кандидату компанія пропонує гідні бенефіти.

Дуже пишаюся на питання «де ти працюєш?» відповідати «я з RinfTech» 💚

Окрім всіх необхідностей для сучасного IT існування, у команді дійсно дружня і тепла атмосфера, не шаблонна, а щира і невдавана.

Щоб роззнайомитися з колегами, ми зустрічалися наживо у Києві, а також планували декілька тімбілдінгів у інших містах України, але наші плани зруйнувала війна.
Взагалі, в умовах карантину і війни RinfTech гідно тримається.
Є постійне відчуття, що ми з командою рухаємося в одному векторі — компанія сприяє розвитку, надихає зростати як експерт і як особистість.

Дякую, що запросили долучитися у RinfTech всесвіт.

Підтримали: Viktoria Sharenko

Прийшов час і мені поділитися своїм відгуком для майбутніх РінфТехівців і кандидатів. Я пропрацювала в компанії більше 2 років і це був неймовірний досвід серед професіоналів — як моєї команди, так і спеціалістів на різних проектах. #RinfTechFamily — це не просто хештег для корпоративної культури, це те, що залишиться частинкою тебе назавжди.
Процеси в компанії постійно розвиваються і налагоджуються на краще, до твоєї думки завжди прислухаються, стараються зробити якнайкраще, йдуть назустріч і робота перестає бути просто роботою. Під час ремоуту я дуже сумувала за офісом — коли виходиш за кавою/на перекур/на обід/пограти в футбол — це постійна комунікація з крутими і цікавими людьми. Та і офіс закохав в себе з першого погляду і описати його можна чітко і коротко: зручність, лояльність і комфорт.
Це та компанія, куди завжди хочеться повернутися)
Люблю всім серцем і не прощаюся — впевнена, нас і далі багато що буде об’єднувати як в сфері дружньої комунікації, так і в професійній.

Пропрацювавши в Компанії трохи більше пів року, хочу поділитись враженнями, які про Rinf у мене склалися позитивні. Жодної прикрої ситуації, всі проблеми допомагали вирішити, про все завжди можна домовитись, завжди тобі у всьому намагаються піти назустріч. Подарунки регулярно надсилались прямо за адресою проживання — на ДН, Миколая чи навіть просто так. Це приємно. Ноутбук HP, мабуть, найкращий, що мені до того колись видавали, два нових Dell-монітори приїхали разом з ним перед першим днем роботи. Компанія румунська, і найкрутіша фішка по ЗП — те, що вона приходить у $ на ФОП-рахунок, який можна вести як самому, так і з допогомогою чи повністю бухгалтерами. Я вів наполовину сам, залишаючи необхідну частину ЗП на доларовому рахунку, що дуже зручно для накопичень. Офіс в Гуллівері у крутому коворкінгу (після пандемії, вангую, такий тип офісів стане стандартом) — зручне розташування, все поруч. З мінусів, мабуть, це не надто сильна страховка (у топ-клініках типу Добробут доводилось платити франшизу) — шановні HR, ось вам пойнт, де можна покращити :) Звісно, Rinf — це аутстаф, з точки зору самої роботи тут все дуже залежить від конкретного проекту (як і в Ciklum, наприклад), але якщо проект після співбесіди вам сподобвася, але є вагання стосовно самого Rinf (я сам про нього раніше нічого не чув) — не вагайтесь, тут ок :)

Был на собеседовании в эту компанию. И общение с Кристиной было пожалуй самое душевное и приятное среди всех что у меня были при поиске работы! Один из немногих случаев когда открываешься собеседнику и получаешь позитивную отдачу. Рекрутёр реально переживает за судьбу кандидата, максимально детально отвечала на все вопросы и помогала при прохождении последующих этапов. И я безгранично благодарен Кристине за такую отдачу!
Не обошлось правда без ложки дёгтя — онлайн тестовое задание на полтора часа в виде задачек, которые надо решить онлайн, и тестов. Решения задачек, насколько я понял со слов Кристины, не просматривается живым человеком, поэтому не понимаю смысла такого этапа. А как же обсудить код, на крайняк понять стиль кода?.. В тестах периодически встречались недостаточно внятные вопросы (по крайней мере для меня). Та и в целом, всегда в таком случае есть возможность списать/подсмотреть (чего я не делал, честно-честно :) ), что в результате может дать ложное впечатление от кандидата.

В целом, в плане собеседований — компания — это бочка мёда, которую не испортит небольшая ложка дёгтя, нанимают же не тесты проходить)

Жаль конечно, что мой выбор пал на другую компанию, но посчитал своим долгом оставить позитивный отклик

Спасибо за такой подробный отзыв, Денис. Мы постараемся оптимизировать процесс с тестовыми заданиями. :)
Будем рады все же посотрудничать в будущем.

Хотів подякувати компанії за ретельний і професійний підбір кадрів. Була співбесіда з Yulia Cherevko і це був мій найкращий досвід комунікації/взаємодії з рекрутерами. Маю великий досвід спілкування з представниками різних компаній, але професіоналізм Юлі вважвю добрим прикладом для наслідування. Якщо Ви хочете підвищити свої скіли в спілкуванні з кандидатами, зверніться до Юлі, вона точно знає як бути професіоналом з великої літери і впевнений зможе дати влучну пораду. Дуже хочеться щоб таких спеціалістів в напрямку підбору персонало ставало в нашій Україні більше. Успіхів компанії і Юлі Черевко!

Відповіла Вам у телеграмі, вирішила написати й тут) Дякую Вам величезне за такі теплі і чудові слова, в мене навіть з’явилися сироти на шкірі) Було навзаєм дуже-дуже приємно поспілкуватися! Сподіваюся, в майбутньому наші професійні шляхи ще перетнуться, спілкуватися з таким крутим професіоналом — одне задоволення)

Вирішив написати цей відгук спеціально для того, щоб подякувати рекрутерці Вікторії за професіоналізм! Певно, для мене це був один з найкращих досвідів взаємодії з рекрутерами: вона допомагала у вирішенні всіх проблем, відповідала на питання, що виникали по ходу, навіть у неробочий час. По суті, асистувала моє проходження етапів співбесід, а також період після отримання оферу, всіляко мені сприяючи та допомагаючи. Приємно мати справу!

Собесился на фронта, очень комфортно проходили все этапы собеседования, в основном благодаря Виктории. Очень клевый рекрутер) Также получил развернутый фидбэк по тестовому, что было приятной неожиданностью. Клевый офис на 11 этаже Гулливера.

Підтримали: Khrystyna Voitseshchuk

Спасибо большое, такие приятности :)
Ждем на чай/кофе/настольный футбол в гости.

Проходила интервью на позицию QA automation engineer, получила оффер, однако сделала выбор в пользу другой компании. Остались только положительные впечатления: Виктория (рекрутер) оставалась на связи в течение всего процесса и очень быстро возвращалась с ответами на все вопросы. Также хочу отметить максимально подробный фидбек от технического интервьюера + приятное общение с клиентами. У компании офис в CQ в Гулливере и отличный соцпакет (мед страховка, тренажерный зал). Сплошные плюсики в карму +++

Підтримали: Khrystyna Voitseshchuk

Спасибо большое за отклик.
Было приятно познакомиться и буду рада пообщаться в будущем на счет открытых позиций) Удачи на новом месте работы!