19 січня 2021 23:28

Artem Shevchenko, C++/C# Software Engineer

Пропрацювавши в Компанії трохи більше пів року, хочу поділитись враженнями, які про Rinf у мене склалися позитивні. Жодної прикрої ситуації, всі проблеми допомагали вирішити, про все завжди можна домовитись, завжди тобі у всьому намагаються піти назустріч. Подарунки регулярно надсилались прямо за адресою проживання — на ДН, Миколая чи навіть просто так. Це приємно. Ноутбук HP, мабуть, найкращий, що мені до того колись видавали, два нових Dell-монітори приїхали разом з ним перед першим днем роботи. Компанія румунська, і найкрутіша фішка по ЗП — те, що вона приходить у $ на ФОП-рахунок, який можна вести як самому, так і з допогомогою чи повністю бухгалтерами. Я вів наполовину сам, залишаючи необхідну частину ЗП на доларовому рахунку, що дуже зручно для накопичень. Офіс в Гуллівері у крутому коворкінгу (після пандемії, вангую, такий тип офісів стане стандартом) — зручне розташування, все поруч. З мінусів, мабуть, це не надто сильна страховка (у топ-клініках типу Добробут доводилось платити франшизу) — шановні HR, ось вам пойнт, де можна покращити :) Звісно, Rinf — це аутстаф, з точки зору самої роботи тут все дуже залежить від конкретного проекту (як і в Ciklum, наприклад), але якщо проект після співбесіди вам сподобвася, але є вагання стосовно самого Rinf (я сам про нього раніше нічого не чув) — не вагайтесь, тут ок :)