RGray

до 20 спеціалістів
Київ

1 відгук

Відгукнувся на вакансію бізнес-аналітика в компанію RGray. Пройшов співбесіду, як виявилось, у дочірню компанію RGray — BitQuant. Під час розмови я усно не зміг вирішити задачку, яка стосувалась діяльності компанії, тому мені дали тестове. Я його виконав, але мені повідомили, що я його оформив як просто рішення, а не технічне завдання (хоча про це не йшлось в умові завдання). Ок, виконую друге, відправляю на перевірку. Врешті-решт отримую фідбек, який взагалі не пояснює, що я зробив не так. Прошу про детальніший — «це і є детальний фідбек». Тобто витративши на компанію тиждень свого часу — ви отримуєте майже шаблонний фідбек, який взагалі нічого про ваші скілли не каже. Плюс до цього, ніякого офіційного працевлаштування і навіть оформлення через ФОП немає. Вам пропонують отримати оплату у криптовалюті. :)
Після мого досвіду — не раджу абсолютно нікому влаштовуватись/подаватись у цю компанію