RGray

до 20 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Відгукнувся на вакансію бізнес-аналітика в компанію RGray. Пройшов співбесіду, як виявилось, у дочірню компанію RGray — BitQuant. Під час розмови я усно не зміг вирішити задачку, яка стосувалась діяльності компанії, тому мені дали тестове. Я його виконав, але мені повідомили, що я його оформив як просто рішення, а не технічне завдання (хоча про це не йшлось в умові завдання). Ок, виконую друге, відправляю на перевірку. Врешті-решт отримую фідбек, який взагалі не пояснює, що я зробив не так. Прошу про детальніший — «це і є детальний фідбек». Тобто витративши на компанію тиждень свого часу — ви отримуєте майже шаблонний фідбек, який взагалі нічого про ваші скілли не каже. Плюс до цього, ніякого офіційного працевлаштування і навіть оформлення через ФОП немає. Вам пропонують отримати оплату у криптовалюті. :)
Після мого досвіду — не раджу абсолютно нікому влаштовуватись/подаватись у цю компанію

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.