RexSoft

21...80 спеціалістів
Хмельницький

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Перед тем, как назначить мне дату собеседования на позицию Scrum Master, рекрутёр запросил кучу информации, которая в избытке указана в моём резюме, а затем попросил сообщить точную дату, время и место моего рождения. Если это важная информация для принятия решения по вакансии, то я вряд ли захочу работать в такой компании.

Підтримали: Denis KotlyarNata Oleniuk

Проработал в компании почти год.

Если кратко, то это лучшие условия и лучший коллектив, где мне пришлось побывать.
Там всегда подскажут, помогут и сделают вас лучше, профессиональный рост обеспечен.
Конфликтов в коллективе нет, от слова, совсем.

Отдельная благодарность Александру Гаврилюку, за его рвение сделать программистов неГавнокодерами), он крутой наставник и руководитель.

Підтримали: Ruslan Gutsalyuk

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.