REW Technology

Florida

18 квітня 2022 17:57

Микола Нехаєнко, Delivery Manager в REW Technology

Особисто мені подобається працювати в REW Technology. Я нічого не знав про комапанію, коли мені запропонували роботу, але з самого початку був приємно вражений процесом найму і особливо інтервью, наприклад, не було ніяких «чому ви вирішили змінити роботу?», а на технічному «блоці» я не тільки розповідав про те, що я знаю, а і трохи навчився, бо була змога сказати «ок, а от цього я не знаю, а як воно працює?», а розмова з CEO пройшла як з давнім другом. Одним словом — діалог складався з перших розмов, а це дуже важливо для мене. Майже місяць тому я пройшов випробовувальний термін, і дуже вдячний команді колег менеджерів і HR: по-перше, за дружнє ставлення і допомогу, по-друге, за професійний підхід без зайвих понтів. Якщо говорити про операціонку, то зараз заходить багато цікавих клієнтів, і скучати мені не приходиться, є що почитати і повивчати) Також, я дуже задоволений матьорістю інженерв у моїх командах, тут команія виходить із одного з своїх принципів — «якість послуг» — і тому залучає до свівпраці одних з найкращих специалістів у своїх сферах. А ще в REW з повагою ставляться до твого часу, а це цінно. З приводу фінансової сторони, то тут все чудово, і ЗП людські і строки виплат дотримані. Дякую!