REW Technology

Florida

Проходил собес на должность Senior DevOps в эту компанию ( djinni.co/...​king-for-a-senior-devops ).
На техинтервью не ответил на один вопрос (С какими системами мониторинга работали не в клауде?), т.к. забыл название Нагиоса.
По итогу собеседования мой уровень оценили на мидла и зп предложили на 2.2к меньше той, что я хотел (на все вопросы, повторюсь, кроме одного, ответил правильно).
Моё мнение — настолько тупого способа сбить зарплатные ожидания я не встречал уже лет 10. В том-же Эпаме, например, тебя сначала замучают узкоспециальными вопросами с которыми ты гарантировано не сталкивался и не столкнёшься никогда в своей работе, а потом уже многозначительно заявят, что ты не дотягиваешь до своих хотелок по зп. Тут же просто не парятся, один вопрос не ответил — уже миддл.
Как итог — спецам с опытом, и кто знает себе цену — не рекомендую связываться. В этой компании вам просто будут морочить голову, сбивая ваши зп ожидания. В нормальной компании, если у них бюджет ниже, вам так и скажут и на этом закончат. Тут — будут вам компостировать мозги, и тратить ваше время попусту.

Особисто мені подобається працювати в REW Technology. Я нічого не знав про комапанію, коли мені запропонували роботу, але з самого початку був приємно вражений процесом найму і особливо інтервью, наприклад, не було ніяких «чому ви вирішили змінити роботу?», а на технічному «блоці» я не тільки розповідав про те, що я знаю, а і трохи навчився, бо була змога сказати «ок, а от цього я не знаю, а як воно працює?», а розмова з CEO пройшла як з давнім другом. Одним словом — діалог складався з перших розмов, а це дуже важливо для мене. Майже місяць тому я пройшов випробовувальний термін, і дуже вдячний команді колег менеджерів і HR: по-перше, за дружнє ставлення і допомогу, по-друге, за професійний підхід без зайвих понтів. Якщо говорити про операціонку, то зараз заходить багато цікавих клієнтів, і скучати мені не приходиться, є що почитати і повивчати) Також, я дуже задоволений матьорістю інженерв у моїх командах, тут команія виходить із одного з своїх принципів — «якість послуг» — і тому залучає до свівпраці одних з найкращих специалістів у своїх сферах. А ще в REW з повагою ставляться до твого часу, а це цінно. З приводу фінансової сторони, то тут все чудово, і ЗП людські і строки виплат дотримані. Дякую!

Працюю більше півроку. Американська компанія з чудовим менеджментом. Позбавлена зайвої бюрократії. Тут справді дають проявити себе і не привласнюють здобутки. З зарплатою ніколи проблем не було. Чудова команда та можливості для росту.

Працюю в компанії майже 6 місяців. Дуже адекватний і справедливий менеджмент. Комфортні умови співпраці, довірливі стосунки з усіма. Гроші не крадуть і на них не кидають, за 6 місяців жодного разу не затримали оплату. Топ-Менеджмент у Штатах — їхня підтримка відчувається завжди, а особливо зараз, коли в Україні війна.
Зайвої бюрократії немає, колектив чудовий — всі всім готові завжди допомогти і підказати.
Дякую REW Technology за стабільність, впевненість в завтрашньому дні і можливість розвиватись.

Підтримали: Anastasia FedakVitalii Shvets

Кидалы.
Украли у меня деньги.
Врали на интервью, после интервью, во время работы.
Не рекомендую.

Залишивши компанію без попередження, не відзвітувавши та не передавши робочу інформацію, Дмитро порушив умови контракту та завдав шкоди нашим проектам. Втім, з огляду на важкий воєнний час в нашій країні, всі грошові зобов’язання компанії перед Дмитром виконані в повному обсязі.

Працюю в компанії вже 3-й місяць і повністю задоволена☺
Розглядала для себе лише дистанційну зайнятість і в цій компанії саме такий формат роботи, що дуже комфортно. Офлайн офісу немає, що мене абсолютно не бентежить, бо мені подобається ремоут)
Також подобається те, що усі максимально доброзичливі і дружні. Жоден мітинг не проходить без гумору і веселих історій)
Приємний і комфортний робочий процес, де тебе ніхто не рухає лишній раз і не стоїть над душею.
Я дуже задоволена і рада, що працюю саме тут🤗

Підтримали: Anna YemelianchykovaVitalii Shvets