RevJet

81...200 спеціалістів
Київ, Одеса, Сан-Франциско (США), Ottawa (Canada)

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Ви вимагаєте наголосу за свою нікчемну позицію. І ви її отримаєте!

Рекрутерка компанії відмовилась продовжувати спілкування з кандидатом, який відмовився переходити на російську для потенційного спілкування з командою. З комадою з України. Під час війни України з росією. Навіть враховуючи, що кандидату було ОК (і він це озвучив), якщо тіма буде спікуватись російською, а він українською. Це неприйнятно. Будь-яких інших причин завершувати спілкування з кандидатом не було. Цитую:
кандидат: «Якщо команда розумітиме мою українську, без проблем. Я з повагою ставлюся до мовного вибору людей.»
рекрутерка: «Вони звикли спілкуватись російською...Виходить, що не зможемо продовжити спілкування по цій вакансії»
Це неприйнятно і не має існувати в нашій державі на даному історичному етапі її становлення. Ніхто не має вимагати від людини спілкування російською, коли це мова держави, яка стріляє по його будинку, тероризує населення його країни, вбиває і гвалтує його сусідів.
Якщо це не позиція компанії, а помилка конкретної людини, хотілось би почути офіційну позицію компанії і побачити реакцію на такий підхід.

Очень хорошая компания, в которую раньше брали только синьоров.
Высокие зарплаты и большие возможности для роста, как технического, так и карьерного.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.