3 червня 16:39
Працюю в RetroStyle Games вже майже два роки на посаді QA. За цей час отримала багато практичного досвіду в тестуванні ігор на різних платформах та проєктах, що допомогло мені значно вирости як спеціалісту.
Одним із найбільших плюсів для мене стала можливість працювати в чудовій команді, члени якої стали для мене не лише менторами, а й просто близькими людьми.
Для мене це перша комерційна робота в геймдеві, і вона стала чудовою можливістю розвиватися у сфері QA, отримувати нові знання та набувати цінного практичного досвіду.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.