RBI Retail Innovation

Київ, Рівне

16 вересня 2022 19:02

Bilous Pavlo, Business analyst в RBI Retail Innovation

Приєднався до компанії з першого дня її заснування. Тому можу оцінити всі +/-, спостерігаючи за розвитком продукту, команди й компанії.

З класного — постійне вдосконалення процесів. Вони здорові й не бюрократичні. Сама компанія входить до складу міжнародної банківської групи. На початку чесно побоювався, що будуть введені звичні тайм трекери та інші атрибути життя великих корпорацій. Проте ні, нічого подібного.
Цінність команди — в професійності, від девів до ейчар. За трішки більше, ніж рік, команда зросла до 90 людей, — динаміка шалена, вважаю. З урахуванням цього та попри ковід і війну тут постійно приділяють увагу тому, що треба зробити/вдосконалити для комфортної роботи.
Із стандартного, проте важливого: техніка сучасна, є страховка та компенсація навчання, офіси — найкращі, івенти та мерч стильні й доречні. З мінусів — усілякі брендовані штуки домашні так і хочуть віджати))
Взагалі в RBI RI майже сімейна атмосфера. Настільки, що хочеться ходити в офіс, хоч сама компанія притримується ремоут-фьост підходу. Дуже зрадів ре-відкриттю офісу в CS Arsenal в Києві влітку, з колегами приємно спілкуватися й після роботи. А ще хочу відвідати братиславський офіс, проте, звісно, після перемоги.