Restream

Киев, Остин (США), Таллинн (Эстония)

Я работала в Restream в начале 2020 в одном отделе с Виктором и Алексом. Онбординг был очень теплый и доброжелательный. Виктор и Алекс оказались очень контактными и готовыми прийти на помощь в любой момент не смотря на римоутность позиции. Впечатления самые лучшие. Здесь я научилась работать на максимум и выдавать самое высокое качество copy, работать с классными редакторами и подробными брифами.

Поддержали: Lina Kalysh

Проходив інтерв’ю в цій компанії на позицію Senior Fullstack Developer.

В цілому вся співбесіда пройшла в доволі напруженому стані.

Починаючи з того що СТО доволі non-friendly пояснив чому вона буде англійською.
Андрій (СТО) шукав в моєму досвіді те що ім треба зараз і те що вони самі видно ще ніколи не робили. І відповідно не знайшов, бо в мене в резюме нема high load проектів або проектів на яких я з нуля піднімав мікросервіси 🙂 Це в резюме видно все.
Потім він хотів прикладів UI які я робив. Очевидно іх нема у відкритому доступі бо це все платні клауд платформи.

Фідбек був типу «ми вирішили продовжувати пошуки»
На всі мої письмові питання не відповів на деякі відповів на отчіп (я не при ділах треба СЕО питати; так мені СЕО листа писати?)

Рекрутер дуже хвалила команду, що вони дружні, і т.д. На пряме запитання людина відповіла сухо, без ентузіазму: щось типу що він як інсайдер не може об’єктивно судити. Ну це як мінімум дивно було.

Лишились доволі негативні враження.