3 відгуки

Працюю в компанії рік на позиції HR. В Респекті тобі дають свободу створювати круті речі та зміни!
Тут про адаптивність та індивідуальний підхід, як до клієнтів, так і до кожного члена команди у першу чергу.
У Респекті дійсно можна бути тим, ким ти є і не боятися задавати питання, пробувати і рости.
Дуже затишний і комфотний офіс, краще, ніж на фото! Мене заманив однозначно)))
Ініціативи завжди підтримуються, це створює круту атмосферу, як в команді, так і загалом в компанії! Бест тім евер♡

Я працюю в Респекті майже 2 роки. На перших етапах нашої співпраці мене підтримувала майже вся команда з якою я познайомився на онбордингу. В компанії досить легка і проста комунікація яка підкорила моє серце, тут є місце жартам та приколам які є невідʼємною і досить приємною частиною роботи; для мене це дуже важливо так як працюю віддалено, та не дивлячись на це я відчуваю себе частиною команди.

Компанія дуже цінує персональне зростання, та приділяє цьому багато уваги, це допомагає мені розвиватися у різних сферах маркетингу.

Крім того, в нас чудовий офіс у Львові, який можна відвідувати зі своїми домашніми улюбленцями, цікаві івенти, та дружня атмосферу, в якій головне не забувати працювати : )

Я вже три роки в Респекті. Коли приходив до тімки навіть не міг уявити, що можна так довго і легко протриматись в одній компанії. Вееееличезний плюс це люди, які тут працюють. До того працювавши на інших місцях, завжди відчувались певні рамки, як я себе маю поводити, що сковували мене як людину. Тут такого немає і тебе сприймають те яким ти є і допомагають рости і розвиватись. З того, що я чую більшість загальних івентів де збираються колеги це для них як примус. Тут у нас та залюбки і на офісі можемо просто так засидітись і просто десь вибратись і влаштувати якийсь івент для тих людей що працюють на ремоуті і заїжджають до нас у Львів. Турбота і повага на висоті.

Інші корисні штуки, які мені подобаються:
— супер цікаві клієнти, які ставляться до тебе як до партнера а не чергову агенцію
— файний офіс з мега зручним диваном де я можу подрімати
— собаки, яких можна почухати погладити побавитись
— вареники на обід від Мастер Шефа Андрія
— та й інші базові речі, які вважаються нормою і мені комфортно, що не треба за них думати