Reply.io

Київ, Дніпро, Торонто (Канада)

41 відгук

В Reply дуже потужна команда, приємно працювати, розвиватися і найголовніше мати реальний вплив на продукт. Дружня і позитивна атмосфера, і мінімум бюрократії гарантовані.
Компанія надає все для того, щоб комфортно працюватиі розвиватися.
Reply -той випадок, коли цінності компанії це не просто слова. Радий бути частиною Reply.

Працюю у Reply вже майже пів року, і я просто в захваті від команди, умов, створених для людей. Це і колектив, який завжди підтримає на початку і протягом усього шляху, це і комфортні умови для роботи (sick leave або day off, коли це необхідно), гнучкий графік роботи тощо. Процес інтервʼю виявився швидким, а онбординг пройшов доволі комфортно. Завжди можна звернутися до HR або твого тім ліда за допомогою, тут я дійсно зрозуміла, що означає працювати у команді і коли тебе цінують як співробітника.
Дуже подобається тут працювати 🥰

Дуже подобається працювати у Reply. Колектив дружній, вся команда — професіонали. Завжди чітко поставлені задачі і якісний підхід до планування. Дуже поділяю цінності компанії та інноваційні підходи до роботи. Взагалі, давно шукав компанію з такою атмосферою всередині — і нарешті знайшов!

Reply це найкрутіше місце для роботи. Процес інтерв’ю зайняв не дуже довго, я б навіть сказала швидше ніж в інших компаніях такого типу. На інтерв’ю дуже приємна рекрутерка, задає релевантні питання, не затягує і швидко відписує, якщо є запитання після.
Нещодавно я закінчила тут випробувальний період, вся команда дуже дружня, підтримує і допомагає коли потрібно, завжди йдуть на зустріч. HRs дослухаються до всіх питань і проблем, готові також одразу допомагати, що загалом створює круту company culture.
Якщо є можливість працювати в Reply — таку можливість втрачати не можна)

Підтримали: Oleksandra S

Чудова компанія для роботи. Процес відбору був дещо довший, ніж я очікувала, але це того коштувало)
Подобається все! Приємно, що атмосфера в компанії — дружелюбна. Завжди готові допомогти та підтримати. Видно, що компанія цінує своїх працівників. Є різноманітні бонуси та активності, які створюють додаткову мотивацію і зближують колектив. Подобається процес створення продукту, який дозволяє розвивати свої скіли.

Reply це дуже крутий проект, я був користувачем Reply а тепер сам працюю у цій компанії)
Багато плюсів одразу з першого робочого дня та перших задач, подобається інноваційний підхід та професіоналізм.

Абсолютно крута компанія з неймовірною атмосферою та командою, яка завжди готова підтримати та поспілкуватися. Безліч задач, які дозволяють розвивати свої навички і відкривати нові горизонти.
Кайфую від роботи в нашій молодій HR команді в Reply! 🖤

Підтримали: Oleksandra SOksana Rudenko

Reply — це просто знахідка для людей, які хочуть працювати у дружній команді, теплій атмосфері, без залишків радянщини та у просторі, де цінують кожного. Хочу виділити саме свою сапортівську тімку, яку я сильно люблю, бо це надзвичайний конект з колегами, де ти можеш бути впевненим, що тобі завжди прийдуть на допомогу, підкажуть і розкажуть, будуть зацікавлені у тобі та твоєму розвитку, хвалитимуть за успіхи та не звільнятимуть (чи боже вбережи штрафуватимуть) за помилки.
4-денний робочий тиждень влітку (навіть для сапорта!), бонусна система як плюс до ставки, регулярний фідбек від команди та ліда + хеда, цікавий та корисний продукт, турбота, якщо захворієш та дозвіл на відпустку у будь-який сезон без проблем, і ще багато плюшок. ❤️

Підтримали: Oleksandra SOksana Rudenko

Однією з перших речей, яку я поважаю у Reply.io, є ваша відданість якості та інноваціям. Працюючи в такому високотехнологічному середовищі, я постійно розвиваю свої професійні навички та отримую можливість працювати з новітніми технологіями.

Інший аспект, який робить нашу компанію неперевершеною, — це наша неймовірна команда співробітників. Кожен день я оточений талановитими та мотивованими колегами, з якими легко спілкуватися та співпрацювати. Цей колективний дух дозволяє нам досягати великих результатів.

Також хочу зазначити, що в Reply.io є відмінна корпоративна культура, що сприяє розумінню, взаємоповазі та розвитку кожного співробітника.

Загалом, я радий, що є частиною команди Reply.io. Компанія дійсно змінює правила гри у своїй галузі.

Підтримали: Oleksandra S

Закінчив випробувальний період на позиції Customer Support Agent, та хочу сказати, що за той, як здається невеликий час, я зрозумів, що Reply саме те, чого я шукав та очікував від цієї позициції.

Щодо процесу найму, то все було швидко та зрозуміло, дякую HR команді)
Щодо онбордінгу, також не виникало будь-яких непорозумінь. Інформацію, яка була потрібна, колеги надавали залюбки та допомогали упродовж всього випробувального періоду, дякую їм за це)

Колектив топ, задачі зрозумілі, допомога у важких життєвих ситуаціях не є чимось надзвичайним для Reply, тобто можно бути впевненим, що тобі допоможе компанія, та зробить при можливості все для комфортної праці всіх членів команди.

Додатково відмічу 4-денний робочий тиждень влітку. Дуже класна тема, яку я до цього не зустрічав. Також є бонусна система, яка працює навіть на випробувальному періоді.

Підтримали: Oleksandra SOksana Rudenko

Дуже позитивна команда, чуйні колеги завжди раді допомогти, цікавий проект та неймовірно людське ставлення до працівників (чого тіки вартий 4-денний робочий тиждень влітку). Я дуже задоволений Reply і радий, що працюю тут))

Підтримали: Oleksandra S

Як розробнику, мені подобається процес комунікації з менеджмент командою: є місце для дискусій стосовно історій, які беруться в роботу, а також можливість знайти час не лише для постійної імплементації нових завдань, а й проведення бажаних рефакторингів

До того ж хочеться відзначити такі приємні моменти:
1. Відшкодування витрат за оренду місця в коворкінгу
2. Чотириденний робочий тиждень влітку)
3. Можливість використовувати рахунок в mono для отримання зарплати (окрема подяка нашим бухгалтерам, завдяки яким не виникає труднощів при сплаті податків)

Підтримали: Oleksandra S

Дуже дружний колектив, цікаві та різноманітні завдання, а також чудові умови. Все подобається, усім задоволений. Є всі умови для кар’єрного зростання.

Підтримали: Oleksandra S

Працюю тут з вересня 2020 року в ролі .NET розробника, не жаліюсь)) Досі пригадую що процес найму був досить швидким і зручним, Olga Dolgintseva дуже позитивна людина, співбесіди були цікавими. Починав як джун, онбордінг і процес росту був досить інтенсивним, але завдяки цьому зміг дорости до мідла за 7 місяців. У компанії присутні спокійна дружня атмосфера, розумні професійні люди, комфортні умови праці, власний продукт який подобається розробляти і проектувати, оскільки іноді трапляються нетривіальні і цікаві задачі. Також дуже подобається віддалена робота як така, і наявність гнучкого графіку.

Підтримали: Oleksandra S

Нещодавно закінчила випробувальний термін в Reply і вирішила поділитися враженнями:
1) Процес відбору був чітким і зрозумілим. Рекрутерка завжди була на зв’язку і швидко надсилала фідбек на кожному з етапів.
2) В самій команді відчувається підтримка, завжди є до кого звернутися за допомогою чи порадою. І колеги і тім лід йдуть назустріч, тому працювати приємно та легко.
3) Умови праці прозорі, все, що обговорювалося на інтерв’ю, присутнє.
4) Є перспективи росту: горизонтально чи вертикально.
5) Оплатою задоволена. Є бонуси, як плюс до ставки.
У цілому, рада, що прийшла сюди і зустріла саппортівську тімку:)

Підтримали: Oleksandra SOksana Rudenko

Для мене, Reply це про турботу, цінності та успіх. Я дуже задоволена роботою в Reply, тому що ця компанія надає своїм співробітникам чудові умови для розвитку та успіху. Мені дуже подобається, що компанія постійно прагне до удосконалення своїх сервісів. Цікавий процес проходження співбесід, Оля і Саша просто найкращі HR’и яких я коли-небудь зустрічала. Команди сильні і видно що люди справжні професіали і працюють не просто на результат, а ще й тому що кайфують від своєї роботи, і це надихає. Я дуже щаслива бути частинкою сім’ї Reply.

Дуже крута компанія!
1. Ніякою «корпоративщини» , хоча дуже ясні і чітки правила
2. Дружній коллектив
3. Прозорі умови праці, доходу
4. Можливість зросту в компанії (вертикально чи горизонтально)
5. Лояльність та розуміння на вищому уровні.

Підтримали: Oleksandra SOksana Rudenko

Reply — для тих, хто хоче бути ближче до продукту та відчувати свій вплив на продукт. Дуже сподобався чіткий та зрозумілий процес рекрутингу. Онбоардінг в команду взагалі на лайті. Можу рекомендувати, як чудове місце для праці.

Підтримали: Oleksandra S

Працюю в Reply на позиції Product Designer.
Цікавий продукт, сильна команда, менеджмент дійсно чує. Дуже подобається бачити результат роботи, мати можливість його проаналізувати і покращити досвід. Компанія розуміє цінність дизайну, що також є великим плюсом.

Підтримали: Oleksandra S

Працюю тут з листопада 2022 р. і дуже рада бути частиною цієї компанії. Для мене найбільш привабливими стали гнучкий графік роботи, компенсації за навчання, техніку і т.д., доброзичлива команда і взагалі дружня атмосфера. Завжди можна звернутися за допомогою до колег, ніхто не залишає тебе з проблемами наодинці. А ще дуже круто, що компанія допомагає ЗСУ та підтримує своїх працівників під час війни.
Особиста подяка: Anton та Olga Dolgintseva (ти заряджаєш позитивом!)

Підтримали: Oleksandra SOlga Dolgintseva

Reply — ідеальна компанія, яку уявляють всі хто працюють в ІТ.
Хороша команда, постійна робота над покращенням скілів, підтримка та злагоджені процеси
Я працюю на позиції sales від травня 2022, онбординг був якісний та «без спішки». Будь які проблеми вирішуються, завжди можна отримати допомогу в усіх аспектах.
Особлива подяка Reply за критичний менеджмент під час війни — всім хто захотів, прислали starlink + ecoflow, павербанки, оплачують коворкінг.
Відбір в компанію може комусь здатись тяжким, але за місце тут варто поборотись :)
10/10

Підтримали: Oleksandra SOlga Dolgintseva

Цікавий багатоетапний процес найму, з моєї сторони цікавий і класний продукт який я підшукував для себе, продуманий процес онбордінгу, добре налаштовані робочі процеси, приємна команда.
Ніхто ніколи не проти допомогти, команди прислуховуються до твоєї думки, вільний графік,
є завжди напрямки для розвитку.
Класні розваги на свята.
Одна з найкращих компаній в яких мені доводилось працювати.

Підтримали: Oleksandra SOlga Dolgintseva

Компанія Reply завжди турбується про своїх працівників. Є можливість менторства та розвитку у будь-якому напрямку: чи то вгору, чи горизонтально в іншу сферу діяльності.
В яку б ти команду не потрапив (-ла), тут завжди готові допомогти та підказати.

Онбординг був дуже чітко спланований і розписаний. Колеги по команді радо ділились знаннями та допомагали.

Загалом атмосера в компанії дуже спокійна та надихаюча. Ти відчуваєш себе частинкою чого важливого, наш продукт спрощує життя багатьом клієнтам і ти відчуваєш, що кожен працівник докладає максимум зусиль для цього.

Поки це найкраща компанія, в якій я коли-небудь працювала: як по атмосфері, так і по продукту який створює, а також по спеціалістам, які тут працюють.

Підтримали: Oleksandra S

Процес найму та онбординг був дуже кльовий. Все було чітко та зрозуміло)

Дуже спобалася атмосфера під час співбесід, все було дуже дружньо і невимушено.

Одразу можна сказати, що тут не нехтують працівниками, дослухаються до тебе, завжди пропонують свою допомогу. Особливо сильно це було видно на початку та під час війни.

Взагалі відчувається, що зацікавлені в тому щоб ти якнайдовше хотів залишатися з Reply. Таких моментів «піклування про працівників» було дуже багато :)

Підтримали: Oleksandra SOksana Rudenko

Класний продукт, класна команда, класні цінності, віддалена робота, Reply любить людей не на словах, а на реальних діях.

Працюю з літа 2022 року у якості Product Marketing Manager
Круті моменти які одразу приходять в голову:
— спрацьована команда маркетингу, усі експерти у своїй сфері
— продукт, який любить користувач і який технічно домінує на ринку
— відсутність бюрократії
— допомога від компанії під час війни
— відкритість до нового: незважаючи на розмір компанії, імплементувати щось нове просто, до ідей ставляться з увагою

Підтримали: Oleksandra S

Мені дуже подобається працювати в компанії Reply. Я ціную можливість мати гнучкий графік роботи, що дозволяє мені ефективно працювати та мати достатньо часу для сім’ї та інших особистих потреб. Крім того, відмінний онбординг та надання всіх необхідних ресурсів допомогли мені швидко адаптуватися та розпочати ефективну роботу.

У компанії Reply я також ціную те, що вони піклуються про те, щоб я розвивався як професіонал. Вони регулярно надають мені конструктивний фідбек по моїй роботі, що допомагає мені зрозуміти свої сильні та слабкі сторони та покращуватися. Це важливо для мого професійного зростання та розвитку.

Крім того, якість та оновленість технологій, які використовує компанія Reply, завжди вражає мене. Вони прагнуть впроваджувати нові технології та ідеї, що дає мені можливість працювати з новітнім програмним забезпеченням. Це дозволяє мені розвиватися та залишатися впевненим в тому, що моя робота відповідає найвищим стандартам.

Загалом, компанія Reply — це прекрасне місце для роботи, де я можу зростати як професіонал та допомагати розвивати світ технологій. Я дуже раджу цю компанію тим, хто шукає сучасне та інноваційне середовище для своєї роботи.

Підтримали: Oleksandra S

Якщо ви хочете знайти місце, куди вам захочеться повертатися знову і знову — Welcome to Reply :)
Це не та компанія, яка намагається стати твоєю «другою родиною» (знайте, такими токсичними та аб’юзивними родичами, з якими був би радий взагалі не спілкуватися ніколи в житті). Натомість тут кожен має змогу прокачати свої скілли, дізнатися про щось нове та брати участь у багатьох аспектах життя продукту, тим самим постійно покращуючи його.
Не можу не відмітити, що процес адаптації фрешменів відбувається максимально комфортно, я би навіть сказала «ненапряжно». Як зеленому QA, який тільки-но вирвався із галерного колеса Сансари, Reply став ковтком свіжого повітря (я рада, що півроку тому саме ця компанія повернула мені віру у себе і мій шлях як тестувальниці продовжився)
Важливо, що тут ти ніколи не залишаєшся сам на сам зі своїми проблемами, неважливо, це затик по новій функціональності чи якісь особисті труднощі.
Можна ще довго розписувати всі плюси та переваги Reply, але просто хочеться сказати, що тут класно, рілі 💙

Підтримали: Mykola Balabas'Oleksandra S

Працюю в Reply з жовтня 2022 року в якості Customer Success Manager. Процес відбору був не складним і прозорим — кілька інтервʼю, тестове. Після почався мій онбордінг — легкий та лагідний, всі колеги та менеджери завжди радо допомагали зі всіма питаннями. Команда Reply — це люди, які любялять те, що роблять, і роблять добре. Ну і на додачу, приємно працювати з таким продуктом, яким самій приємно користуватися. Щодо корпоративної культури і атмосфери — в Reply вони топ. Відсутність токсичності та відповідальне ставлення кожного до своєї роботи роблять це місце дійсно таким, в якому хочеться залишатися та розвиватися. Дякую, Reply 💛

Робота в Reply в принципі не може не подобатися. Круті задачі, амбіційні цілі, та найголовніше — усі зацікавленні в їх втіленні. З реальних плюсів можу виділити такі речі:

— Доставлять нову та сучасну техніку для роботи в будь-який куточок світу.
— Немає бюрократії, від слова зовсім.
— Дуже багато досвідчених та розумних людей.
— Задачі не дають сумувати, а навпаки, змушують постійно зростати.
— Менеджмент тебе чує, і намагається зробити все, щоб ти був щасливий.

Якщо коротко, тут дуже душевно, по домашнєму, нє хочу отсюда уєзжать :)

Приєдналась до компанії у серпні 2022 у ролі Product Manager.

Процес відбору пройшов максимально гладко та цікаво, особливе дякую HR команді. Тестове було цікаве, «на подумати», швидко дали зворотній звʼязок.

Найбільша цінність Reply, на мою думку, — це розумні люди, які мене оточують. Ця компанія — як сімʼя, де немає токсичних людей і всі один одного підтримують. В той же час ми всі працюємо на один спільний результат і всі відчувають відповідальність.

Для усіх, хто мріє долучитись до команди, можу порадити зрозуміти для себе: якщо ви готові багато працювати, швидко адаптуватись до змін, то Reply — це для вас.

Нещодавно приєднався до продуктової команди Reply.
Процесс відбору кандидатів доволі прозорий, тестові завдання цікаві.
Щодо роботи в команії — це окрема тема.
Я ніколи не бачив стільки розумних та вмотивованих людей в одному місці)
Рівень кринжу тримається на рівні нуля, тому що ти завжди робиш важливі та цікаві задачі.
Менеджмент не сидить на троні і не видає безглузді задачі, а разом з усіма співробітниками формує стратегію та напрямок розвитку.
Наразі знайшов лише один мінус — ти більше не будеш шукати «нью опортьюніті» :D

Нещодавно проходив співбесіду на посаду QA і став частиною команди)
За весь процес відбору 10/10, особливо дякую Aleksandra Sizonets!)
Технічне інтерв’ю та тестове завдання були дуже цікавими)
Відчувається дружня атмосфера в компанії, і це головне.

В свое время проходил собеседование на jun C#. Отклик -> тестовая таска -> фидбек -> собес, на все это ушло полтора дня, с учетом времени на тестовое.
За процесс отбора — ⭐⭐⭐⭐⭐/ 5
Отдельное спасибо Olga Dolgintseva. The best HR ever!

Підтримали: Elya ZulfiharovaOlga Dolgintseva

Olga Dolgintseva is the best HR I have ever seen, because of her and the company policy — any job at Reply is a Dream Job! I highly recommend this company.

Підтримали: Elya ZulfiharovaOlga Dolgintseva

Не соглашусь с предыдущими комментаторами. Процесс отбора построен грамотно — после отклика на вакансию я почти сразу получил несколько тестовых заданий, в течении дня выполнил их. Это экономит время как для HR, так и для соискателя, вместо пустых разговоров сразу приступаешь к делу. После выполнения тестовых получил фидбек и приглашение на интервью. На данный момент работаю в компании почти 2 недели, всё нравится, у меня отличная команда, все обещанные условия выполняются🙂

Жахливий процес відбору і відсутність адекватного фідбеку. Гора тестових як тільки відгукуєшся на вакансію. Сам процес відштовхує від бажання подальшої співпраці.

Идеальное место работы — это то, где Ты можешь почувствовать себя по настоящему свободным, важным и том же время получать удовольствие от того, что ты делаешь там. Reply без сомнения вписывается под вышеперечисленные критерии 😉

Команда всегда готова помочь так как очень дружелюбная и мотивированная на результат, здесь нет каких-то подстав или недоговорок за спиной — ведь мы все одна семья, которая нацелена на один общий результат. Reply это не место для бюрократии и тех людей, которые стоят на месте или бояться высказать свое мнение. Здесь ты смело можешь предлагать свои идеи или сказать, что не так, ведь одна и ценностей компании «Делать свою работу нужно лучше всех или не делать ее вообще». Для этого Reply постоянно развивается и вкладывает в развитие своих сотрудников всевозможными путями — Конференции, курсы. исследования технологий, обсуждение процесса, поездки и другие плюшки.

Reply действительно уникальная компания с очень мощными ценностями, в которой царить волшебная атмосфера и дух коллективизма. Только не подумайте, что это розовый единорог — их не бывает! Но кто знает может, поработав в Reply — ты начнёшь сомневаться в этом 🙂

Для меня одним из показателей того, что ты работаешь в крутом месте, является то, с какими эмоциями ты рассказываешь про свою работу друзьям и знакомым. Так вот, я невероятно горжусь тем, что работаю в Reply, потому что это компания делает максимально возможное для своих сотрудников. Если ты хочешь и готов развиваться, тебе обязательно предоставят эту возможность — конференции, курсы, консультации с экспертами в твоей области.

Удаленная работа, отличный work-life balance, классная команда.
Reply это та работа, на которую хочется возвращаться после отпуска :)

Крутой местяк, крутые чуваки, крутые процессы и технологии.
Удаленная работа, есть где вписаться у чуваков из других городов и стран).
Никакого кипиша и безполезных митингов.
Однозначно лайк и подписка!

Для меня Reply — это идеальная компания. Работаю здесь уже три года. И ни разу, буквально ни разу не возникло мысли куда-то двигать. Продуктовая компания с продажами в США, удаленная работа, несколько офисов-коворкингов в Украине и Канаде, чтобы было где собраться. Отлаженные внутренние процессы, но никакой корпоративщины. И никакого кипиша и задач на вчера, фаундер этого просто не переносит (серьезно, так бывает!))
Тут собрались люди с большим опытом за плечами, которые знают, как бывает, и какую компанию хочется построить. Можно предлагать идеи, выступать с инициативами — это поощряется и поддерживается. Хочешь роста — пожалуйста, покажи результаты и сообщи что ты хочешь..
Собираемся всей командой пару раз в год, коллективно ездим на конференции или просто в турне по городам, где живут наши ребята. Сила всегда в команде :)
Люблю Reply!

Вакансії Reply.io