RemSoft.Dev

Всем привет! RemSoft.Dev небольшая ИТ аутсорс компания с интересными зарубежными заказчиками. За время сотрудничества удалось познакомиться со многими технологическими стеками, разработка как мобильных приложений (iOS and Android), но и так же web. Условия, которые прописываются в joboffer выполняются, что является очень важной составляющей между компания-сотрудник. Очень лояльное руководство — не смотря на то, что работа полностью удаленного формата.

Підтримали: Іван Федорчук

Работаю эмбеддером в RemSoft.Dev три года. Что само по себе служит доказательством финансовой стабильности компании. Отдельно хочу отметить ориентированность компании на «инженерный результат» — в ней нет навязчивых социальных активностей, бюрократии, да и под капот твоего решения со своими советами никто не лезет /*разумеется пока решение работает;)*/

Підтримали: Tatiana Sydorenko

Всім привіт, працюю developer’ом в RemSoft.Dev. Підтверджую добре організовану роботу колективу, не зважаючи на full remote організацію всіх робочих процесів. Рекомендую до співпраці виконавцям та замовникам бізнес рішень в сфері IT)

Підтримали: Tatiana Sydorenko

Мій перший та по справжньому комерційний досвід в ІТ — це робота у RemSoft.Dev!
Колись давно, коли вирішив стати тестувальником програмного забезпечення, я уявляв як буду працювати над цікавими задачами, новими викликами та робити світ кращим! Я завжди любив та умів навчатися, адже за плечима 20 років науково-педагогічного досвіду, наукове звання та адміністративні посади у місцевому виші. І ось позаду успішно закінчені курси, прочитано безліч статей та переглянуто гігабайти навчального контенту. Залишився останній крок — отримати такий бажаний job offer. У цей момент я по справжньому відчув усю глибинність вислову «войти в ІТ», адже не кожна компанія хоче брати на себе ризики, щоб втілити мрії 41-літнього світчера з базовою природничою освітою та посереднім рівнем англійської мови)). Але RemSoft.Dev змогла. Керівники компанії Олександр та Марк повірили у мене, а після співбесіди зробили таку бажану для мене пропозицію працевлаштування. Не дивлячись на те, що у компанії усі процеси побудовані дистанційно, високий рівень комунікації між усіма учасниками дозволяє отримувати задоволення як матеріальне так і моральне у процесі створення софту на усіх його етапах.
Буквально з перших днів роботи я влився у правильно побудований менеджмент компанії. Чіткі завдання, практично цілодобова підтримка та гнучкий тайм-менеджмент дозволяли швидко закривати поставлені таски та в найкоротший термін звітувати перед замовником. Хочу також відмітити дружній колектив, який з теплом та розумінням приймає кожного новачка. Мені довелося попрацювати на кількох проектах, пов’язаних з тестуванням мобільних додатків, вебу та десктопного софту, і завжди наша злагоджена команда забезпечувала створення найкращого продукту у найкоротші строки!
Вірю у наш спільний розвиток та процвітання: RemSoft.Dev як компанії та мене як QA!

Підтримали: Dima KomTatiana Sydorenko

Всім привіт! Не дуже давно працюю в компанії, але хотів би залишити відгук. Відколи потрапив в команду RemSoft.Dev, я зрозумів, що навіть на віддаленій роботі може бути хороша і злагоджена команда, а також цікавий проект, який передбачає ріст в навиках і кар’єрі