SuperbHire

до 20 спеціалістів
Львів

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Важко сказати за всю компанію, але особисто я мав не дуже приємний досвід. Як на мене, непрофесійний підхід до комунікації з кандидатами. Не рекомендую

Thank you for taking the time to give us your feedback. We apologise that you had a negative experience and we didn´t meet your expectations with our recruitment process and communication. Your opinion will really help us to improve.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.