1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в компації майже рік. Потрапив у команду на позицію Middle QA, через півроку роботи в колективі суттєво покращив свої навички, освоїв велику кількість нових інструментів, колектив дуже дружний та чуйний, усі учасники команди зацікавлені у розвитку інших учасників команди, так як розуміють, що це позитивно впливає на процеси всередині команди та якість продукту в цілому. Компанією задоволений на 100%.

Підтримали: Elvira IvanovaRuslan Dymchuk

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.