31 травня 2022 19:04

Sergiy Sergienko, FrontEnd Developer в Relevant Software

Part 1.
Вже більше 6 місяців я працюю у Relevant Software. Начебто не багато, але мені виявилося достатньо, щоб зрозуміти, що це — МОЯ КОМПАНІЯ.

Перед переходом я пропрацював десь 2,5 роки в одному з «лідерів українського IT ринку», тому досить скептично ставився до можливостей та умов, які можуть бути запропоновані у досить невеликої (до 100 осіб) компанії. Але маю визнати, що мої враження перевершили мої очікування.

До речі, у мене є свій особистий список «обов’язкових та необхідних умов» для моєї, як мені здається, корисної та водночас комфортної роботи.
Це:
— гнучкий графік.
— можливість працювати remotely.
— обладнання (MacBook Pro 16’’, монітор).
— заявлений мною рівень винагороди.
Все це було надано, а якщо додати до цього повну відсутність бюрократії та пропозицію вибрати один із трьох проектів, то ви можете зрозуміти чому мене не довелося надто довго «умовляти».

Onboarding зайняв менше тижня, і я став вливатися в проект. Відчуття було таке, що чи то я такий везунчик, чи то клієнт такий «безпроблемний», чи то команда така ідеальна попалася. Загалом, я під враженням від доброзичливості, підтримки, легкості у комунікації та постійної присутності почуття гумору в команді, і водночас високого професіоналізму та націленості на результат її членів. Три місяці мого probation period у компанії пролетіли непомітно і за його результатами та на задоволення обох сторін «плідну співпрацю» було вирішено продовжити. )

Part 2.
А потім прийшла війна.
Я із родиною змушений був покинути рідний Харків. ((
Далі я можу здатися необ’єктивним, тому сорян за прояв почуттів.

Я знав, що в нашому світі є чуйні та сердечні люди, але не підозрював, що вони зібралися в компанії Relevant.
Мені важко навіть уявити який обсяг роботи виконується керівництвом, менеджерами, звичайними працівниками з надання допомоги нужденним, але точно можу підтвердити це за себе і свою сім’ю. Нам надали тимчасове житло у Львові, шукали та пропонували варіанти постійного, підтримували морально, пропонували, якщо це необхідно, фінансову підтримку.
Низький уклін та сердечна подяка у першу чергу Yaryna Dmytryshyn, Nataliya Dynka, Anna-Mariia Bilan за неоціненну допомогу.
Я також чудово розумію, що така атмосфера емпатії та взаємодопомоги в колективі може бути створена лише завдяки зусиллям та всебічній підтримці керівництва компанії. Я щиро вдячний за такий рівень ставлення до людей та поваги до їхніх потреб.

As a summary.
Люди — це найкраще, що є у нашій компанії. Це та цінність та енергія, яка не дозволить тобі залишитися на самоті як з викликами по роботі, так і в життєвих ситуаціях.
Якщо тобі це має значення, тобі однозначно до нас, у Relevant.
Ти відчуєш і усвідомиш, що ти не просто найнятий працівник, учасник проекту чи член команди, ти частина Сім’ї. Великої, надійної, позитивно налаштованої і дружної СІМ’Ї.