Part 1.
Вже більше 6 місяців я працюю у Relevant Software. Начебто не багато, але мені виявилося достатньо, щоб зрозуміти, що це — МОЯ КОМПАНІЯ.

Перед переходом я пропрацював десь 2,5 роки в одному з «лідерів українського IT ринку», тому досить скептично ставився до можливостей та умов, які можуть бути запропоновані у досить невеликої (до 100 осіб) компанії. Але маю визнати, що мої враження перевершили мої очікування.

До речі, у мене є свій особистий список «обов’язкових та необхідних умов» для моєї, як мені здається, корисної та водночас комфортної роботи.
Це:
— гнучкий графік.
— можливість працювати remotely.
— обладнання (MacBook Pro 16’’, монітор).
— заявлений мною рівень винагороди.
Все це було надано, а якщо додати до цього повну відсутність бюрократії та пропозицію вибрати один із трьох проектів, то ви можете зрозуміти чому мене не довелося надто довго «умовляти».

Onboarding зайняв менше тижня, і я став вливатися в проект. Відчуття було таке, що чи то я такий везунчик, чи то клієнт такий «безпроблемний», чи то команда така ідеальна попалася. Загалом, я під враженням від доброзичливості, підтримки, легкості у комунікації та постійної присутності почуття гумору в команді, і водночас високого професіоналізму та націленості на результат її членів. Три місяці мого probation period у компанії пролетіли непомітно і за його результатами та на задоволення обох сторін «плідну співпрацю» було вирішено продовжити. )

Part 2.
А потім прийшла війна.
Я із родиною змушений був покинути рідний Харків. ((
Далі я можу здатися необ’єктивним, тому сорян за прояв почуттів.

Я знав, що в нашому світі є чуйні та сердечні люди, але не підозрював, що вони зібралися в компанії Relevant.
Мені важко навіть уявити який обсяг роботи виконується керівництвом, менеджерами, звичайними працівниками з надання допомоги нужденним, але точно можу підтвердити це за себе і свою сім’ю. Нам надали тимчасове житло у Львові, шукали та пропонували варіанти постійного, підтримували морально, пропонували, якщо це необхідно, фінансову підтримку.
Низький уклін та сердечна подяка у першу чергу Yaryna Dmytryshyn, Nataliya Dynka, Anna-Mariia Bilan за неоціненну допомогу.
Я також чудово розумію, що така атмосфера емпатії та взаємодопомоги в колективі може бути створена лише завдяки зусиллям та всебічній підтримці керівництва компанії. Я щиро вдячний за такий рівень ставлення до людей та поваги до їхніх потреб.

As a summary.
Люди — це найкраще, що є у нашій компанії. Це та цінність та енергія, яка не дозволить тобі залишитися на самоті як з викликами по роботі, так і в життєвих ситуаціях.
Якщо тобі це має значення, тобі однозначно до нас, у Relevant.
Ти відчуєш і усвідомиш, що ти не просто найнятий працівник, учасник проекту чи член команди, ти частина Сім’ї. Великої, надійної, позитивно налаштованої і дружної СІМ’Ї.

Около месяца назад общался с рекрутером Olena Rys, касательно позиции Frontend разработчика. Общение назначили через 5 дней, из-за Пасхи.
Long story short...
Во время разговора был задан странный вопрос, примерно такой: «Будет ли вам комфортно коммуницировать с командой, которая общается на украинском? Ведь вы говорите по-русски.»
Я перешел на украинский и сказал, что не вижу в этом какой-либо проблемы, в моей старой компании люди общались на украинском, русском, английском и тд. языках...
Дальше рекрутер сказала, что продолжим общение в телеграмм и свяжется, чтобы назначить техническое собеседование.
Конец.
До сих пор «жду» звонка или какой-либо фидбек.
Делайте выводы сами. Работу уже не ищу.

Доброго дня, Євгене!
Дякуємо за те, що звернули увагу на цей випадок .
Також визнаю помилку, дуже прикро, що наш процес рекрутингу та комунікація дали збій.
Ми проаналізували цю ситуацію, зробили висновки та врахуємо у роботі. Вдячні за відгук, він допоможе вдосконалити нашу роботу.

Працюю в Релевант вже більше 3 років. Можу сказати, що за цей час компанія зросла майже втричі по кількості працівників і в сотню разів по якості процесів і складності проектів. Керівництво довіряє менеджменту і відкрито до пропозицій по покращенню. Менеджери активно залучені до продажів і діскавері нових проектів. Ми дуже цінуємо кожного хто став частиною Релевант, поважаємо клієнтів і робимо круті проекти. Ще жодного разу не пошкодувала що прийняла офер. Тут цінують досвід, різність у думках і точках зору, і нові ідеї!

Насправді, компанія дуже крута! Незважаючи на невеликі розміри, тут чітко побудовані процеси, є багато можливостей для розвитку, а що найважливіше мінімум бюрократії і максимум відкритості працівників. Якщо необхідний будь який сапорт чи то просто усний фідбек чи треба глянути на твій код, ти йдеш до будь кого і на 99% можеш бути впевнений, що для тебе знайдуть час і допоможуть вже і зараз. Найкрутіше в цій компанії це люди, тому якщо для вас це важливий фактор, you are welcome ;)

Працюю в Relevant з квітня 2021-го року і не було думки про зміну компанії з багатьох причин:
1)Всі робочі процеси чітко налаштовані,тому дуже легко влитись в роботу з перших днів
2)Прекрасний колектив(від вищих ланок менеджменту до проєктних працівників) з усіма легко порозумітись і знайти спільну мову,нуль бюрократії.
3)Зручний офіс в центрі міста
4)Вигідні умови праці і простір для натхнення та розвитку,рекомендую =)

Проходила співбесіду в кінці грудня на позицію Sales Development Representative та досі не отримала фідбек.

Все як має бути — спочатку невелика співбесіда з рекрутеркою Оленою, потім технічна співбесіда з Нелею Хед ов Сейлз, після якої мене попросили виконати тестове завдання. Завдання скинули 21 грудя, 23го я надіслала назад готове так як Олена сказала, що «орієнтуємось на ті терміни, які ти сама поставиш». 24го грудня Олена попередила, що в понеділок буде фідбек так як Неля має багато роботи, який я зрештою не отримала.

Розчаровує не сама відмова, а її ігнор і не озвучення. В мене чітке розуміння

Привіт, Анно!
Дякуємо за комент і що звернула увагу на цю ситуацію. Запевняю, що не хотіла тебе образити та ігнорувати — це прикре непорозуміння. Вже надіслала розгорнутий фідбек у телеграм.
Також визнаємо свою помилку і тепер будемо дублювати всі фідбеки як в телеграм, так і на пошту, щоб не повторювалось таких неприємностей.
Прикро, що у тебе з нами стався такий досвід. Будемо раді, якщо у майбутньому зможемо змінити твою думку, і ти даси нашій компанії ще один шанс.
Ми вже аналізуємо цей випадок, щоб покращити процес і впевнитись, що таке не повториться в майбутньому!

Працюю у Relevant Software майже рік. На даний момент компанії трохи більше 8 років. Люди працюють в компанії по 5-8 років і не планують змінювати роботу. Цей факт говорить сам за себе :)

І не коротко про компанію:

Relevant — це створення програмного забезпечення світового рівня.

Relevant — це постійний розвиток та покращення.

Relevant — це уважне ставлення до атмосфери в колективі.

Relevant — це зосередження на справжніх потребах наших клієнтів та кінцевих користувачів.
Relevant — це допомога підприємствам та стартапам створювати правильні продукти.

Relevant — це круто налагодженні робочі процеси всередині компанії.

Relevant — це підтримка один одного у подоланні викликів та проведення внутрішніх освітніх заходів, щоб підвищити нашу кваліфікацію. Тут люди, які будуть тобі допомагати, менторити і всіляко сприяти твоєму розвитку в роботі.

Relevant — це улюблена робота і захоплення іншими справами поза нею, які роблять наше життя ще більш захоплюючим.

Relevant — це відсутність бюрократії. Максимально дружнє та невимушене робоче середовище. Ви можете легко поговорити з керівниками рівня C.

Relevant — це місце, де для тебе завжди знайдуть цікавий проект і прислухаються до твоїх побажань.

Relevant — це команда, де чути голос кожного, незалежно від посади та ролі. Ви можете представити нові ідеї та долучитися до розвитку нашої компанії.

Relevant — це максимально комфортний та швидкий процес найму.

Relevant — це ремоут чи офіс. Офіс світлий та просторий, зручне робоче місце, повне забезпечення усім потрібним обладнанням та технікою. Зручне розташування в парковій зоні міста Львова.

Relevant — це внутрішні заняття з англійської, speaking clubs та walk & talk в парку.

Як висновок, якщо шукаєте компанію в якій було б зручно та затишно працювати і розвивати свої скіли — welcome.

Дякую, Relevant!

Маю велике бажання працювати і розвиватися далі разом.

Підтримали: Olha PomaidaAnastasiia Klok

Працюю в Relevant вже більше одного року і без сумніву рекомендую компанію тим, хто шукає місце для розвитку, реалізації ідей та можливість працювати з націленими на результат професіоналами.
Це компанія із круто поставленими процесами, цікавими проектами, дружнім колективом і мінімумом бюрократії!)

Дуже рада працювати в Relevant!
Тут круті люди, проекти, атмосфера. Великий плюс, що тут «ЗА» за всі ідеї)

Рішення про релокєйт до родини Relevant стало для мене одним з головних у моїй кар’єрі. Я отримав гарні умови праці та безліч можливостей для професійного росту. У компанії дуже класний та раціональний менеджмент, ти не відчуваєш тотального контролю, навпаки починаєш почувати відповідальність за свою роботу.

Працюю у Relevant досить тривалий час і подобається, що компанія не стоїть на місці (збільшується стек технологій, покрашуються умови праці і тд...)
З плюсів можна виділити:
* дружній колектив
* компанія завжди йде тобі на зустріч і тут можна проявити себе
* цікаві проекти
* комфортний офіс

Працювати в Relevant для мене — одне задоволення. Наш колектив — це, безсумнівно, велика перевага. Комфортний офіс заповнений хорошими людьми завжди знайде відгук в будь-якій душі. Проте, не тільки за це я люблю цю компанію. Адже, працюючи девелопером тут, я отримую задоволення від роботи. Якщо в тебе появилось бажання попрацювати з чимось конкретним, достатньо просто про це сказати. І тебе постараються підтримати в цьому бажанні будь-яким способом. Це компанія, яка піклується про своїх працівників та свої проекти. Кожен старається принести в проект нові ідеї, що сприяє розвитку як кожного члена команди, проекту, так і компанії в загальному. І це тільки вітається. Будьте впевнені, вас завжди підтримають. І ти розумієш та бачиш, що твій особистий розвиток сприяє розвитку компанії. А це неабияк мотивує виконувати свою роботу якнайкраще. Дякую вам, Relevant!

Relevant — це та компанія, яку я дуже поважаю. Тут завжди дадуть шанс проявити себе і не забудуть про твою важку працю, це те місце де ти відчуваєш взаємну повагу і зі сторони розробників, і зі сторони адмін команди.
Компанія надасть тобі все для того, щоб ти просто виконував свою роботу на високому рівні (онлайн курси, англійська мова, софт чи хард забезпечення, плаваючий графік).
Колектив дуже дружній і заряджає тебе на продуктивність і саморозвиток, це те місце де хочеться працювати і вдосконалювати себе весь час.
Наостанок, якщо ти читаєш мій відгук і у тебе є офер від цієї компанії але все-таки ти маєш якісь сумніви, то краще забий на них, тому що Relevant Software — це те місце де тебе цінують.

Своє рішення працювати тут прийняла після співбесіди з C-левелом. Андрій та Ігор неймовірно відриті, та зроблять все, щоб ви досягали вершин для себе і компанії, головне, щоб ви самі цього хотіли. В Relevant хочеться йти працювати в офіс кожного дня: по-перше, там класні люди, дружні і командні, по-друге, офіс дуже стильний і продуманий до деталей всією командою, це знайчна перевага.

Relevant — це моя любов з першого погляду :) Я почала працювати в компанії будучи студенткою і ось нещодавно ми святкували мою 5ту річницю в компанії. Relevant — це місце, де ти можеш отримати знання, працювати з експертами, набиратись досвіду, місце, де в тебе є всі можливості, аби стати професіоналом своєї справи. В команді панує дружня, навіть сімейна атмосфера, у нас працюють люди з спільними цінностями і це заряджає енергією рухатись до спільної мети. Ну і звичайно, класний офіс в центрі, гнучкий графік роботи і поставлені процеси теж серед списку переваг.

Компанія в якій є підтримка, гнучкість та дружня атмосфера. Величезний плюс — це те, що процеси добре налаштовані, що є рідкістю для малих компаній, це економить багато часу та нервів, крім того, мінімум бюрократії. Для кожного працівника складається план розвитку та цей розвиток підтримується компанією. Є заняття з англійської та speaking club with native speaker, ведення ФОПу, реферальна програма та
багато інших переваг. Компанія цінить людей та старається покращувати умови роботи.

Relevant — це більше ніж місце роботи. Люди тут дійсно круті, і не ясно чому, але всі на одній хвилі. На момент написання цього відгуку компанія швидко розвивається, бо засновники вкладаються в неї душею. Relevant — місце для творчих можливостей та професійного зростання, тут слухають і дослухаються, та піклуються про людей.

З переваг, які важливі для мене:
1. Інтер’єр офісу, що надихає.
2. Гнучкий графік та можливість ремоут роботи.
3. Менеджмент фокусується на твоїх результатах, а не тому скільки часу ти провів в офісі.
4. Тебе помічають і дають конструктивний фідбек.
5. CEO готовий інвестувати в людей, в оточення і різноманітні покращення.
6. Командний дух (принаймні в біз-деві точно 🙂)

Лишу тут трохи ностальгічний відгук про роботу в компанії, в якій працював довгі 3 роки назад :)

Пам’ятаю Relevant як команду дуже крутих та дружніх людей, які кайфують від своєї справи. Переїжджав до їх Львівського офісу з Києва, і ні разу не жалкував про це рішення. Якби не сімейні обставини, через які повернувся в Київ, то з радістю продовжував би працювати там.

Що варто знати про це місце:
1) тут офігезні люди
2) тут цікаві проекти
3) тут відчувається постійний розвиток компанії
4) тут хочеш і можеш розвиватись сам
5) якщо «перемога», то відчуваєш себе її частиною
6) якщо є проблема, то відчуваєш підтримку колег
7) мінімум бюрократії
8) максимум задоволення від роботи :)

Компанія Relevant Software — це великий дружній колектив, де панує повага і цінність кожного учасника команди,
де є можливість розвиватися і втілювати різні цікаві ідеї в реальність.
Важливим аспектом є те, що компанія постійно росте і рухається вперед.
Великою перевагою є гнучкий графік роботи, також можна працювати з дому)
Офіс сучасний, новий, з надзвичайно крутою локацією.

На момент коли пишу відгук я пропрацював в компанії 3,5 роки. Можу виділити такі цінності та осбливості в Relevant Software.
1) Постійне зростання. Як компанії вцілому так і персональний розвиток.
2) Уважне та чуйне ставлення до атмосфери в колективі. Особисто для мене це є одним з найважливіших аспектів. Проекти, задачі, гроші — це мінливе, відносини між людьми — ось що цінне.
3) Прозорість. Кожен в компанії знає про напрямки розвитку, плани, поточні справи.
4) Різнопланові проекти.
5) Офіс кльовий. Розміщення супер.
6) Додаткові активності не пов’язані напряму з задачами — техтолки, індивідуальні заняття з англійської, walk & talk в парку.
7) Відчутний вплив кожного на процеси та активності в компанії.

Вже не 3.5, а 5 років разом. Відчуття ті самі — перманентний ріст і компанії, і мене як спеціаліста. Компанія вдало, на мої думку, працює в умовах корона-кризи та продовжує постачати класний результат.

There are plenty of great things about Relevant Software:
1) freedom to be creative;
2) great colleagues (curious, ambitious, friendly and always willing to help);
3) a superb location to conduct Walk & Talk English lessons in the parks nearby (Stryiskyi Park, Culture Park, Citadel park area, etc.);
4) Relevant Software is constantly growing;
5) frequent corporate and team building events.
Here you feel that your work is appreciated. Overall, Relevant Software is an awesome place to work.

Большую роль в моем решении здесь работать был отзыв на dou от Оксаны Крикун. Надеюсь, мой отзыв поможет принять кому-то такое же решение:)

Почему мне нравится моя компания?
1. CEO, который создаёт прозрачные условия для работы. Каждый месяц на общем митинге рассказывает о положении дел в компании, планах и важных событиях.
2. Отличный коллектив с которым работать одно удовольствие.
3. Интересные проекты и challenging задачи.
4. Возможность внедрять что-то новое. Минимум бюрократии.
5. При необходимости — можно работать из дому.

Я прийшов на позицію Marketing Manager в Relevant Software, не маючи багато практичного досвіду в маркетингу. За плечима було 2 роки досвіду у аутсорсингових компаніях у Польщі в якості Sales/Account Manager.
Шукав нових можливостей кар’єри, і знайшов. Дуже вдячний керівнику фірми за те, що повірив в мої здібності і бажання, і дав можливість просувати компанію з нуля.

Мені в компанії найбільше подобається те, що:
1) маєш гнучний графік, бо головне — результат і досягнені цілі
2) тебе завжди вислухають
3) тобі дадуть можливості втілити свої ідеї
4) маєш можливість працювати на різних проектах і швидко прокачувати свої професійні та софт-скіли
5) на будь-який позиції тут зустрінеш приємну та профейсійну людину-колегу, з якою легко співпрацювати і досягати спільного результату.

Дуже гнучкий графік роботи, дружня атмосфера в колективі. Компанія сприяє розвитку в різні сфери, завжди готова вислухати ідеї та запити працівників.

Замечательная компания, крайне приятные и квалифицированные сотрудники, минимум бюрократии, отличная постановка рабочего процесса :)

Переїхала працювати (на той момент це було шаленою ідеєю) у цю компанію з Києва 2 роки тому. Причини було дві: шукала позицію саме бізнес-аналітика і проджекта «2-в-1» (на що і вмовила майбутнього керівника) і дуже сподобались засновники з самого початку. Плюс давно хотіла пожити у Львові. Шалено подобалось у компанії те, що відчувається сімейна атмосфера. Підтримка і взаємодопомога. Також, люди готові підтримувати і розвивати одне одного, що дуже круто.
В цій компанії я «перепрофілювалась» у бізнес-аналітика і далі рухаюсь у цьому напрямку. Компанія дає дуже цікаві проекти — в основному стартапи з різних сфер, що дуже драйвить, постійно вибиває із зони комфорту і змушує швидко «копати» у доменну експертизу. Також прокачуєш навички продакт-менеджменту. Ще один величезний плюс компанії — якщо хочеш рости — то тут це найлегше. Немає стелі (компанія молода і позиції постійно розростаються — в тому числі і ТОП), особливо для сініорних людей. Після того, як пішла з компанії, досі зберігаю дружні стосунки з багатьома колишніми колегами. Ну і вміння грати у настільний футбол набуті у Релеванті досі вражають всіх, з ким доводиться «зійтись» на футбольному полі)

Працюю із задоволенням в Relevant Software, гарна, постійно зростаюча компанія що дбає про своїх працівників. Демократична політика, всі процеси є прозорими, об"єктивний перегляд фінансового винагородження кожних пів року.

Оцінка компанії: 96/100

Проголосували 33 співробітники