3 квітня 2021 15:52

Ярослав Характерник, Golang Developer в DocHQ

На сайті Дія City в розділі «Нас підтримують» є список компаній які підтримують «Дія City» (копія сторінки dc.diia.gov.ua в архіві web.archive.org).
В цьому списку компаній є логотип який схожий на ваш.

Чи можете ви підтвердити інформацію про підтримку «Дія City» або голосно спростувати можливу маніпуляцію від «Дія City»?

Відповідь на питання важливе для спеціалістів які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!

Спростувати ви можете на форумі в темах з тегом Дія City, в соціальних мережах за тегом StopDiiaCity, а також в ЗМІ.

Ярославе, ми в Reface підримуємо Дія City, бо як продуктова компанія хочемо:
1. Щоб спеціалісти лишалися в Україні. Пільгові податкові ставки дозволять більше інвестувати в розвиток.
2. Вести «білий» бізнес: платити податки прозоро, без «сірих» схем та складної системи їх адміністрування.
3. Легше залучати інвестиції (з вищої ліги) в Україну. Гіг контракти — зрозуміліша для інвесторів форма співпраці.
Вважаємо, що активність гравців ринку в роботі над проєктом підвищує його шанси на успіх.

Ярославе, ми в Reface підримуємо Дія City, бо як продуктова компанія хочемо:

Дякую, що підтвердили.

Вважаю «Дія City» корумпованою схемою бо відсутні дослідження які підтверджують обіцянки збільшення росту ІТ індустрії.

ФОП — це легальна схема яка описана в законі України, вже налічується 212 547 ФОПів

Це виключно ВАШІ проблеми, якщо ви використовуєте ФОПи по-сірому (грубо кажучи, підпадаєте під більшість із 7ми ознак трудових відносин); а, так, ну ще, як і у випадку з аяксом, проблема тих рабів, які на це підписалися. Вирішуйте, будь ласка, проблеми СВОЇХ шараг на локальному рівні, не вводячи суспільство в оману, називаючи ФОП загалом «сірою» схемою, та не пропихуючи буллщіт на законодавчому рівні.
Дякую.
Всього найгіршого!