На сайті Дія City в розділі «Нас підтримують» є список компаній які підтримують «Дія City» (копія сторінки dc.diia.gov.ua в архіві web.archive.org).
В цьому списку компаній є логотип який схожий на ваш.

Чи можете ви підтвердити інформацію про підтримку «Дія City» або голосно спростувати можливу маніпуляцію від «Дія City»?

Відповідь на питання важливе для спеціалістів які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!

Спростувати ви можете на форумі в темах з тегом Дія City, в соціальних мережах за тегом StopDiiaCity, а також в ЗМІ.

Мав дуже приємний діалог з рекрутмент командою Reface. Не тільки справжні професіонали своєї справи, а ще й дуже приємні в спілкуванні та співпраці люди. Окремо хочу відзначити Ксенію — лишилися самі позитивні враження після спілкування. Дуже рекомендую компанію, так як речі про внутрішню культуру звучать не лише як просто правила, а справді є стилем життя та комунікації. Не збавляйте темпів!

Дякую!