Нереальний вайб, дуже крута атмосфера, прозора комунікація по всіх напрямках і в обидві сторони!. Просто квінтесенція професіоналів своєї справи і кльових людей. One love!

Щиро люблю Рефейс: за людей, за культуру компанії, за можливості і відповідальність. Найкращі 🖤

Змінити роботу та потрапити в Reface — найкраще, що я могла зробити для себе в 2021 році. А після двох місяців повномасштабної війни в Україні, я можу це повторювати постійно, бо за цей час ще раз переконалась — це ТЕ САМЕ місце.

Працюючи тут, я бачу і розумію, як саме ми підтримуємо країну: економічно, інформаційно, гуманітарно. В найстрашніші перші дні вторгнення, саме команда refacians втримала мою кукуху і фіксила менталку.

Тут тупо всі — топові спеціалісти і топові люди. Можна бути найбільшим інтровертом, але тобі допоможуть адаптуватись (навіть віддалено!).
Тут спочатку можна дивуватись з масштабу проєктів та партнерств, а потім почати розуміти, «чом би й ні?», влитись і дивуватись лише в контексті «ого, оце ми дали жару». Тут вірять тобі з першого дня, бо якщо ти тут — нема причин не довіряти твоїй експертизі.

Тут тобі буде кльово, якщо любиш не просто робити роботу, а пишатись тим, що зробив. І так, тут я зрозуміла, що можу більше, ніж думала.

Компания, которая показала мне что я могу гораздо больше, чем я думала. Очень ценно и круто оказаться в команде креативных, талантливых, толерантных и очень ярких людей, которые любят и верят в то, что создают!

Reface one love <3
Очень рад оказаться в такой прогрессивной компании. Тут и крутые условия работы и максимально дружелюбное/не токсичное комьюнити и классный продукт. Что ещё нужно для счастья? Чувствуешь себя не просто пешкой на шахматной доске, а как полноценный игрок спортивной команды, где все нацелены на результат и дорожат командным духом.
Короче, хайли рекомендет! Единственный минус, что не все смогут поработать здесь, но Reface всегда расширяется, так что не потеряй свой шанс запрыгнуть на наш пиратский корабль 😉

Работаю в Reface уже более 8 месяцев.
Замечательная компания, где работают профессиональные и интересные люди. За все время не нашел ни одного минуса — ребята создают идеальные рабочие условия в которых только сильней разгорается желание работать (например неограниченные отпуска, отсутствие вертикальности управления, доверие к тебе и тому, что ты делаешь).
Про атмосферу стартапа в описаниях вакансий не врут, это действительно быстрорастущий крутой продукт и каждый день появляются новые и интересные челенджи)
Большие возможности в карьерном росте.
В общем Reface <3

Рекомендую не работать в Reface, они апологеты Дія City. «Проект» нацелен на значительное снижения уровня доходов и возможностей поиска лучшей работы для итишников. Он стимулирует увеличение прибыли крупных ИТ компаний и разорение мелких.

На данный момент уже месяц как я работаю в Reface.
Отзыв для тех, кто хотел бы попасть в быстро растущий стартап и сомневается, либо просто любопытствует.
О том, что создает команда говорить не буду, все и так все знают.
Но стоит отметить профессиональную команду, подходы в работе, желание сделать действительно крутой продукт.
Это то место, где создаются возможности и открываются перспективы. А так же здесь прекрасная пипл тим!
Есть возможность работать удаленно, хотя и готовится шикарный офис на период, когда с пандемией немного поутихнет.
Видно, что команда вкладывается и выкладывается. Приятно быть частью того, что действительно грандиозно.
Уверен, что все получится!

Уже несколько месяцев в Reface и за это время сложилось очень позитивное мнение о компании. Тут присутствует набор различных приятных бонусов, но хотелось бы отметить не это. Более важно, что Reface, находясь в состоянии активного роста числа персонала (каждую неделю появляются новые люди), выделяет ресурсы и силы для проведения различного рода мини-ивентов для укрепления коллективного духа: random-coffee, hackathon, совместные спортивные мероприятия и тд. Благодаря этому появляется чувство настоящей общности команды. Также очень круто, что некоторые ивенты инициируются на добровольных началах самими сотрудниками, а компания их подхватывает и развивает дальше. Спасибо за прекрасное место для работы и развития

привіт 😈
працюю в Reface вже третій місяць на посаді контент райтер

плюси:
— команда адекватних людей
— суцільні бенефіти: розвиток, необмежена відпустка, лікарняні. таке важко взагалі знайти десь ще
— людяність, горизонтальність, емпатія та довіра. неіронічно пишу ці слова, адже це правда
— кожна та кожен тут знають свою справу і завжди готові допомогти
— зп і можливості
— аня «people partner» — лісічка 🦊, привіт тобі
— по офісам ходять магічні юнікорни
— саме так 🦄

мінуси:
немає

рекрутеркам привіт ♡

Працював в Reface на позиції customer support з листопада 2020 по квітень 2021. Виключно гарні враження: рішення змінити роботу далося дуже важко. З першої співбесіди мене підкупило дружелюбне (не панібратське, саме дружелюбне) відношення, що й продовжувалось надалі. Вкрай гнучкі полісі щодо відпусток/лікарняних — це справжня довіра, такого не зустрічав ніде раніше. Приємно було працювати тут, хайлі рекомендед!

Я вимагаю публічних вибачень за негативну конотацію ваших топових співробітників по відношенню до співпраці з ФОПами за контрактом.

І проведіть їм, будь ласка, експрес-курс по основам та терміноголії, щоб вони потім не смалили креативами накшталт:
Безна-дія дозволить бла-бла-бла

Це виключно ВАШІ проблеми, якщо ви використовуєте ФОПи по-сірому (грубо кажучи, підпадаєте під більшість із 7ми ознак трудових відносин); а, так, ну ще, звісно ж, проблема тих рабів, які будучи ФОПами, на це підписуються. Вирішуйте, будь ласка, проблеми СВОЇХ шараг на локальному рівні, не вводячи суспільство в оману, називаючи ФОП загалом «сірою» схемою, та не пропихуючи дічъ на законодавчому рівні.
Дякую.
Всього найгіршого!

Так і не спростували?
Допідтримувалися, чо уж там.
Блеклист, без питань! Хай вам Борняков вашу недоаппку підалить.

На сайті Дія City в розділі «Нас підтримують» є список компаній які підтримують «Дія City» (копія сторінки dc.diia.gov.ua в архіві web.archive.org).
В цьому списку компаній є логотип який схожий на ваш.

Чи можете ви підтвердити інформацію про підтримку «Дія City» або голосно спростувати можливу маніпуляцію від «Дія City»?

Відповідь на питання важливе для спеціалістів які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!

Спростувати ви можете на форумі в темах з тегом Дія City, в соціальних мережах за тегом StopDiiaCity, а також в ЗМІ.

Ярославе, ми в Reface підримуємо Дія City, бо як продуктова компанія хочемо:
1. Щоб спеціалісти лишалися в Україні. Пільгові податкові ставки дозволять більше інвестувати в розвиток.
2. Вести «білий» бізнес: платити податки прозоро, без «сірих» схем та складної системи їх адміністрування.
3. Легше залучати інвестиції (з вищої ліги) в Україну. Гіг контракти — зрозуміліша для інвесторів форма співпраці.
Вважаємо, що активність гравців ринку в роботі над проєктом підвищує його шанси на успіх.

Мав дуже приємний діалог з рекрутмент командою Reface. Не тільки справжні професіонали своєї справи, а ще й дуже приємні в спілкуванні та співпраці люди. Окремо хочу відзначити Ксенію — лишилися самі позитивні враження після спілкування. Дуже рекомендую компанію, так як речі про внутрішню культуру звучать не лише як просто правила, а справді є стилем життя та комунікації. Не збавляйте темпів!