Redvike

21...80 спеціалістів
Краків (Польща)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Yanina Soroka пригласила меня на интервью, мы договорились о встрече, но я опоздал на пять минут. Когда она спросила меня, буду ли я на собеседовании, я подтвердил, что уже жду в комнате. Прошла неделя, и, хотя она прочитала все мои сообщения, ответа так и не последовало. Это оставило меня с некоторым недовольством.

Підтримали: Dimitri Smirnov

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.