3 відгуки

Якщо ви хочяете розвиватись та вирішувати різноманітні проблеми клієнта — тоді щиро рекомендую компаію Redstone. Починаючи з окремих завдань ти доходих до створення великих стартапів і проектів які диктуватимуть ринкові умови.
Якщо коротко :
1. ЗП — конкурентне на ринку ІТ + бонуси які тобі не потрібно весь час випрошувати (просто роби свою роботу правильно і продуктивно )
2. Графік — старт/фініш/паузи вільні до вибору , але домовлені дзвінки — це домовлені дзвінки
3. Додаткове навчання — присутнє якщо назріває данна потреба
4. Приємні подарунки
...
+ Найкраще коли тебе запамятовують і звертаються до тебе бо ти можеш вирішити ту чи іншу проблему

Я працюю в компанії вже майже 3 роки і можу сказати, що ця компанія закриває більшість моїх запитів.
В компанію я прийшов з мінімальним досвідом у продажах, але компанія повірила в мене та дала можливість розвитку та навчання.
Керівництво завжди демонструє лояльність, підтримуючи у розвитку та надаючи можливості для кар’єрного зростання.
Навіть в період ковіду та війни є перегляди заробітної плати, подарунки. Є зворотній звʼязок який дозволяє бачити свою цінність і отримувати справедливу винагороду за свою роботу.

Хочу залишити у вигляді відгуку своє враження про вашу компанію REDSTONE. Досвід спілкування із вашим HR manager було не дуже хорошим, я б сказала не успішним. Мені написала HR Ксенія, яка зацікавилась моїм профайлом і запропонувала відповісти на декілька запитань. Так, як я зараз в активному пошуку позиції UI/UX Designer я швидко відповіла та очікувала на зворотній зв’язок аж 4 дні. Після, отримала опис ТЗ, дедлайн якого був 4 дні. З мого боку було прохання здати ТЗ на 4-й день ввечері або ж на 5-й зранку так, як мала в роботі 2 проекти та потрібно було до релізу встигнути все зробити. Свою тестове завдання я здала на 4- день пізно ввечері. Що далі? Нічого. Просто нічого, ваша HR зникла. У майбутньому не хоті б знову мати будь-яке спілкування із вашою компанією. Адже ви компанія, котра безсовісно вчиняє із кандидатами, яких берете на спілкування і зникаєте. Це навіть спілкуванням не можливо назвати, пишете зацікавленим кандидатам, даєте ТЗ і зникаєте. Жодного відгуку, жодного зв’язку із вашим рекрутером. Що це за такий хід? Для чого так робити? Обов’язково поділюся відгуком про вашу компанію на різних jod sites, щоб люди не витрачали на вас свій час.

Підтримали: Denys PoltorakOksana Tsybulska