Працюю у компанії Redentu уже більше року, за плечами немалий досвід, але тут атмосфера, в якій хочеться працювати щодня і не втомлюєшся, бо...бо тебе все влаштовує. Адже коли лояльне начальство і крута команда — це вже успіх. А зараз у часи війни ще більше відчувається, як повезло з командою та підтримкою. Я зараз знаходжуся за кордоном, але відчуття ніби мої редентики поруч. Дякую усім колегам за теплу атмосферу

Підтримали: Viktoria Skoropad

Redentu — одна из тех фирм о которой приятно вспомнить. Очень дружественная атмосфера в компании! Все процессы в работе отлично налажены, проекты интересные и всегда есть что подчерпнуть нового. Здесь ценят сотрудников. Однозначно рекомендую Redentu для работы!

Підтримали: Anna VoitivViktoria Skoropad

Мне понравилось сотрудничать с Redentu. Атмосфера в коллективе на высоте. Руководство внимательно относится к сотрудникам, открыто к диалогу. В зависимости от проекта, можно договориться об удобном графике работы. Однозначно положительный опыт.

Redentu — це велика родина!
В неї мене взяли без досвіду, вклали час і зусилля в моє зростання.
Працювати доводиться з дуже класними людьми, в атмосфері повної довіри й відкритості! Проекти дуже різні, тому за короткий час набираєшся багато досвіду.

Жодного дня не шкодував що працюю тут й однозначно раджу іншим!

Дякуємо, Денис, за теплі слова, прекрасно виконані задачі і твій вклад у компанію! Раді, що найшли тебе колись:)

Працюю в Redentu вже декілька місяців і дуже рада, що є частиною їх команди!
1. Круті люди. Надзвичайно дружня та позитивна атмосфера. Не дивлячись на те, що більшість працюють віддалено (у зв’язку з карантином), це постійні фітбеки, обговорення та просто спілкування. Якщо є якісь запитання/уточнення чи над чимось «застряг», немає того «страху запитати», адже всі завжди готові допомогти та поділитись досвідом)
2. Цікаві проекти. Додатки, сайти для компаній чи продажу товарів, створення нових соціальних мереж і це тільки ті, з якими я мала можливість працювати. Твоя думка щодо організації роботи та побажання щодо проекту завжди враховується.
3. Графік роботи. Гнучкий та зручний, адже ти його підлаштовуєш під себе і при потребі можеш корегувати. Також є можливість працювати як вдома так і в офісі (на власний розсуд).

Працював у Redentu 2 роки. Разом з Redentu я і розпочав свій шлях у ІТ де познайомився з класними людьми, технічними професіоналами і дотепер хорошими друзями.
За цей час працював на близько десятка цікавих проектах де перейняв дуже багато досвіду.
Кожного дня йшов на роботу як на свято оскільки не відчував якогось дискомфорту працюючи з цією командою. Завжди міг розраховувати на допомогу та підтримку, а це для мене як для початківця було дуже важливо.

Мій невеликий досвід спілкування з компанією Redentu:
Відгукнувся на вакансію, виконав тестове завдання (доволі цікаве, мені сподобалось), поспілкувався з керівником компаніі — домовились про віддалене співробітництво, було визначено початок роботи з 22.07.2020., чекав до 27.07 — ніхто на зв«язок не вийшов. Сьогодні написав в Скайп керівнику та HR-ру прохання повідомити «про їх плани щодо співробітництва» — відповіді не отримав. Як на мене, дуже непорядно

Підтримали: Dmitriy Yarmola

На прохання HR-менеджера Redentu доповнюю свій відгук:
Причина, з якої написав відгук — мій згаяний час. wellcome-letter та Угоду отримав 17.07 але Угода, на мій погляд, містила пункт, який мав спірне тлумачення. Керівник компанії погодився відкорегувати Угоду. «Початок роботи» було призначено на 22.07... (далі див. перший відгук).
Компанія, хоч і з запізненням, але відповіла в той же день (27.07) на мої питання щодо «співпраці», та надала скореговану Угоду, але зважаючи на мій вже написаний відгук на DOU, вирішили не починати співпрацю.
Додатково HR-менеджер, та Керівник попросили вибачення за мій згаяний час, та пообіцяли більше не допускати таких помилок при роботі з кандидатами.
Резюмуючи вищевикладене: іноді компаніям дуже трудно тримати дане кандидатам слово/обіцянку, але репутація того варта.

Коли сам в пошуках роботи то цікаво подивитись відгуки про компанію що більше зорієнтуватись. Отож якщо коротко то так — зробив тестове Ірина мені написала шо все добре і відає на перевірку колегам, чере декілька днів я написав з питанням чи є вже результат мені сказали шо ше немає, після того через декілька днів я написав знову і мені вже не відписували. В результаті з моменту як відправив тестове пройшло 10 днів, а відповідати мені перестали 4 дні тому.

Доброго дня, Богдан!
Ми дуже перепрошуємо за те, що сталася така ситуація. Наша компанія зараз стрімко розвивається, у нас багато відкритих вакансій, тож ми щоденно отримуємо багато відгуків, які необхідно опрацювати та в подальшому перевірити велику кількість тестових завдань. Попри те, що ми надіслали вам фідбек хоч із запізненням, ми розуміємо ваше незадоволення, врахували це і намагатимемося уникати цього в майбутньому.

Redentu — компанія, в якій цінують співробітників, мотивують розвиватися і вдосконалюватися. Завжди можна привносити свої ідеї і бути почутим. Колектив класний, дружній, комфортний офіс. Гнучкий графік — це також великий плюс!