Redtag

Львів, Чикаго (США)

2 червня 2023 15:49

Andriy Naydenko, Salesforce Consultant в Redtag

Радий мати можливість розповісти вам трохи про Redtag.
Доречі Redtag — це справді про можливості. І мова не лише про можливість написати відгук на DOU чи попити каву з менеджментом в зоні релаксу, але це також про шанси зростати професійно. Мій персональний шанс (скоріше один із) заключався в тому, що в певний момент я вирішив свічнутись з сейла (яким працював до цього понад 10 років) на Salesforce Consultant-а і компанія мені в цьому допомогла.

Кожен із редтегівців має можливість проявити себе в багатьох напрямках (окрім безпосередніх обовʼязків): як ментор, як коуч, як спікер і SME на івентах і т.д.

В Redtag навчання не закінчується ніколи. Щотижня один для одного ми проводимо навчання по якимось новим, або специфічним технологіям/продуктам. В PDP включені сертифікації та навички, які допоможуть перейти на новий рівень і не заскучати між ревʼю.
Доречі останні відбуваються регулярно і справедливо.

В продовження теми навчання. Redtag започаткував свою академію, щоб допомогти бажаючим відкрити собі світ Salesforce. Чимало її випускніків (абсолютна більшість) залишається працювати в компанії. Показово, що на початку війни компанія не відмінила курс і дотрималася свої обіцянок по працевлаштуванню.

Найголовніше відчуття яке мене не полишає від першого дня: тут про тебе піклуються. Мова не лише про затишний офіс, сучасну техніку і різні там плюшки, тімбілдінги, спортивні актівіті. Я про те, що тебе тут сприймають не просто як рядок у штатному розкладі, а як особистість і всі зацікавлені у твоєму успіху. І все що робиться навколо — робиться щиро.

Я за свою карʼєру встиг попрацювати в різних командах, але тут я почуваюся найщасливішим.

Підтримали:  Natalia Mysik Vita Manager Julia Shevchenko