Redtag

Львів, Чикаго (США)

3 лютого 2023 0:18

Tetiana Hrynda, Salesforce Consultant в Redtag

Якщо ви шукаєте компанію, яка а) спеціалізується на Salesforce, б) надає всі можливості для розвитку і карʼєрного росту, в) приймає нових працівників з теплими обіймами, тоді Redtag — ідеальний, без перебільшень, варіант.

Мій шлях у Salesforce почався саме з Redtag, а саме з Redtag Academy, ментори і творці якої готові і натхненні показати вам весь світ Salesforce, привити до нього любов та викликати реальне бажання дедалі більше поринати в цей світ. Якщо ви достатньо старанні й натхненні — Redtag будь-що помітить це і зробить все можливе, аби виплекати з вас майбутнього фахівця своєї справи.

Працюючи тут вже от 9-ий місяць, у мене просто немає шансів деградувати або стояти на одному місці. Постійні внутрішні/зовнішні knowledge sharings та вебінари — тут звичне повсякденне діло. Дуже вдячна, що я ось так без будь-яких зайвих рухів можу послухати корисну інформацію, дізнатись щось нове і точно використати це в майбутньому. Плюс, тебе самого підштовхують постійно ділитись знаннями з іншими. До прикладу, я мала змогу бути автором статті Salesforce Release Winter ’23, для якої я прочитала і проаналізувала купу інформації, і поділилась нею не лише з працівниками компанії, але й зі всіма, кому цікавий Salesforce. В такі моменти дійсно відчуваєш, що твої знання важливі, потрібні і це цінується компанією.

А ще для Redtag дуже важливий ваш фідгук, який стосується буквально всього, і навіть того, чи подобається вам кава в офісі. Компанія дійсно старається зробити якнайкраще для своїх працівників, турбується аби всім було комфортно.

Словом, тут можна писати цілий есей про те, як класно бути частинкою Redtag, але обійдемось без спойлерів.
Redtag, ви — мрія.