Redtag

Львів, Чикаго (США)

23 листопада 2022 9:54

Julia Shevchenko, Communications Manager в Redtag

Сьогодні рівно 3 тижні як я приєдналася до команди Redtag. Можливо, хтось з вас подумає, що занадто рано робити якісь висновки, проте в цей період погляд незамилений і дуже добре видно найважливіше — культуру компанії, цінності (не ті красиві слова, що зазвичай пишуть компанії на сайті) а справжні, відношення до людей, культуру підтримки і зворотного зв’язку.

В першу чергу хочу відзначити злагодженість механізму процесу рекрутингу. Компанія швидко відреагувала на залишене мною резюме й проінформувала щодо подальших етапів інтерв’ю. Після кожного етапу співбесіди отримала конструктивний фідбек.

В компанії дуже дружня атмосфера, легкість та відкритість у спілкуванні. Це відчула ще на співбесіді, в реальності — навіть краще) Працівники з теплими обіймами зустрічають новачків та приймають до себе в команду.

Всі працівники максимально згуртовані, особливо зараз коли за вікном сніг та летять ракети, відчувається загальне єднання, взаємопідтримка, глибоке розуміння, що працюємо разом заради класних результатів компанії та перемоги України.

В компанії мінімум бюрократії та формальностей. Дуже швидко вирішується будь-яке організаційне чи робоче питання. Процеси між командами та відділами добре налагоджені.

Я щиро сподіваюся на довгу та плідну співпрацю.
Redtag, дякую, що ви такі є! Рада бути частиною вашої команди)