1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Дуже задоволена роботою колективу. Хочу висловити вдячність компанії. Варто відмітити якість та оперативність роботи, а також привітність, компетентність, професіоналізм співробітників. Компанія RedTag не стоїть на місці — завжди вдосконалюється, проводить цікаві навчальні семінари, що підвищує рівень професіоналізму, влаштовує цікаві мандрівки. Є можливість відвідування спікінг клабів і навчання англійської мови. Дякую RedTag і найщиріші побажання. Процвітання Вам успіхів у трудових буднях.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Redtag