13 березня 16:11
Я працюю в компанії Red Rocket вже третій місяць. Насамперед хочу відзначити високий рівень найму, за що дякую Еліані, HR-у компанії, яка завжди швидко відповідає на всі поставлені запитання та допомагає вирішити будь-які непорозуміння.
Окремо скажу про колектив. Усі завжди готові допомогти та вислухати, якщо з’являється якась проблема або, навпаки, нова ідея для покращення процесів. Керівники компанії також відкриті до обговорення, що, звичайно, мотивує експериментувати.
Відзначу також мета офіс! Це неймовірно зручний інструмент для комунікації, який значно пришвидшує роботу.
Загалом враження дуже позитивні, тому можу впевнено сказати, що я рада бути частиною Red Rocket)
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.