RedDuck

21...80 спеціалістів
Харків

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в компанії трохи більше ніж пів року. Компанія дає можливості для подальшого професійного розвитку, забезпечує всім необхідним для роботи, все спілкування в середині компанії відбувається в дружній атмосфері.
На початку війни, я був трохи здивований тим, що матеріальна підтримка була здійснена в розмірі, який є більшим ніж я просив про таку підтримку хоча я тоді був у складі РедДак лише трохи більше ніж півтора місяці, також була здійснена допомога для релокації за межі України (я з Чернігова — в березні банально не було електроенергії та мобільного зв’язку, куди там працювати?).
РедДак — найкраща компанія з тих, де я працював

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.